Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Hej Karolka:)

Kiedy do nas zajrzysz...?

A to Kanta..wybaczcie, że tyle zdjęć///nie jestem wstanie ich wybrać...ona jest taka urocza:)

Kanta uczy się chodzić na smyczy...z innymi psami w porządku, ale najlepiej aby to był pies, który jej się podporządkuje.

Jest wyczesywana prawie codziennie, ale to co ona ma na sobie to raczej się nadaje do wycięcia..sam filc:(

 

IMG_0161 (800x800).jpg

IMG_0170 (800x754).jpg

IMG_0190 (800x695).jpg

IMG_0195 (800x533).jpg

IMG_0198 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

jeeeeny dlaczego ja już mam 5 psów i nie mogę mieć więcej :P ukradłabym Ci ...no właśnie nie wiem czy Kantę, czy Frygę...chyba jednak Frygę...mniej futra do czesania :P no ale pomarzyć można ;) 

ogłoszenia na olx wszystkie odnowiłam, jakoś większą część na Kielce, kilka na Katowice. W poniedziałek zrobię ogłoszenia Kancie - z takimi zdjęciami i swą urodą z fajnym charakterem szybko znajdzie dom !

jakoś też w tygodniu, może w czwartek popołudniu  zrobię nowe ogłoszenia na innych portalach :)

 

no i może w końcu uda mi się w przyszłym tygodniu ruszyć z bazarkiem...czasem cierpię na brak czasu ...ale muszę się jakoś ogarnąć :)

 

Pesteczka pozdrawia :) chyba osiągnęliśmy figurę i wagę, z której nie potrafimy już zejść niżej....Pestunia ma sporo ruchu, porcję karmy odpowiednie (przyjęliśmy, że waży 35 kg i dostaje troszkę mniejsze porcję, no bo wciąż powinna trochę schudnąć...) No ale, grunt, że Pesteczka się już nie toczy, ma jeszcze troszkę za dużo ciałka, ale pewnie tak już zostanie...

 

IMG_0732.JPG

 

A to nasza kochana Lichotka - 15 kg żywego srebra ;) lubi czasem posiedzieć/postać mi na ramionach ;)

IMG_0760.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mi Fryga przypomina jakiegoś owczarka...w sumie można by ją podciągnąć pod czarnego kelpie :)

tu akurat zdjęcia z internetu czekoladowych, ale czarne też się często zdarzają ;)

Znalezione obrazy dla zapytania kelpie australijski

 

Podobny obraz

 

idę spać, jutro jakoś rano dodam zdjęcia Frygi i Kanty na stronę :)

Link to comment
Share on other sites

mhm mniej więcej :)  -Kelpie są psami pasterskimi, bystrymi, potrafiącymi samodzielnie myśleć i kombinować. Są skoczne i bardzo zwinne, przyjazne dla ludzi i innych psów. Podlegają próbą pracy, świetnie odnajdują się na agillity = tak mniej więcej można znaleźć skrócony opis rasy na necie. 

Owczarki australijskie kelpie to bardzo inteligentne psy, które szybko uczą się nowych komend. Uwielbiają współpracować z właścicielem i chętnie wypełniają jego polecenia. Są nadzwyczaj bystre i szybkie w reakcjach, o niewyczerpanych wręcz pokładach energii. Odznaczają się wrodzonym instynktem i umiejętnościami, niezbędnymi przy pasieniu owiec zarówno na terenie zamkniętym, jak i w polu. Raczej nie nadaje się do mieszkania w mieście. Z racji swojej hiperaktywności nie sprawdza się jako pies rodzinny (w rodzinach z bardzo małymi dziećmi). Kelpie jest pokojowo nastawiony do innych psów. Nigdy sam nie zaczepi innego psa, a przy konflikcie sam schodzi z "drogi". Psy mało szczekają. Kelpie nie nadaje sie na stróża.

 

o tutaj zdjęcie czarnego kelpie 

Owczarek Klepie stojący na dzrewie

Link to comment
Share on other sites

Fryga i Kanta ogłoszone są na Kraków na olx, gumtree i gratce, jutro albo w sobotę ogłoszę je jeszcze na Kielce :)

 

pozostałe psiaki ogłaszam teraz na Kraków  (na gumtree i gratce, bo na olx maja ogłoszenia z zeszłego tygodnia na Kielce)

a w przyszłym tygodniu, albo w sobotę jak znajdę chwilę na nowo ogłoszę ich na OLX, też chyba na Kraków ? bo ostatnio wszystkie ogłoszenia na Kielce były. Chyba, że wolisz inne miasto to daj znać :) trza zasypać internet Słodkopsiakami !

 

Nie wiem jak u Was, ale u nas zimno :( dziś znów sypnęło śniegiem...jest 4 stopnie na plusie i śnieg zaraz znika, ale mimo wszystko jest paskudnie i zimno...mam nadzieje, że u Was pogoda jednak lepsza!

 

Wracam do robienia ogłoszeń :)

 

PS. jak chcesz bym wstawiała linki do ogłoszeń na wątek to mi napisz...nie wstawiam, bo mi się nie chce...ale mogę zacząć :)

Link to comment
Share on other sites

U nas Marzenko leje...dlatego ze zdjęć na razie nic nie będzie..

Ron się uczy chodzić na smyczy...jest świetny:) Gadulnik słodki, lubi głaski i przytulaski.

Łagodny do wszystkich...uroczy:)

Tylko mam wrażenie, że czasami ma problemy ze wzrokiem.

A Eja tak jak pisałam wcześniej, uczy się chodzić na smyczy..tylko jak leje...to niestety wychodzą na spacery  tylko te psy, co muszą, bo trzymają...

Ona wtedy zostaje w boksie...ale z każdym dniem jest fajniejsza:) Jeszcze się boi, ale to sunia, która ma potencjał na psa kanapowego:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przepraszam za przerwę...ale wiadomo majówka..i jeszcze więcej pracy...

 

Z Reksiem jest źle:( jutro jedzie do weta, ale prawdopodobnie już do nas nie wróci..:(

Poza tym mamy 2 nowe sunie.Jutro fotki.

 

A to już największy przytulak na świecie, który każdego dnia oznajmia nam miłość i oddanie oraz dziękuję za zdjęcie z jego szyi tej uprzęży dla konia.

Pozytywny i uroczy..taki jest Ron:)

Marzenko współczuje, bo będziesz musiała wybrać zdjęcia do ogłoszeń...a na wszystkich jest cudowny Ron:)

Możesz napisać, że jest w typie szwajcarskiego psa pasterskiego.

 

 

IMG_0159 (800x533).jpg

IMG_0162 (800x533).jpg

IMG_0164 (800x533).jpg

IMG_0167 (800x533).jpg

IMG_0173 (800x533).jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...