Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Marzenko napisałam Ci w wiadomości, że może być Sony ten maluch, albo jakiś inny sprzęt grający;)

 

Odebrałam aparat z naprawy i znowu ten sam błąd ...już nie wiem o co chodzi? Może ja robię coś nie tak, ale znowu na 60 zdjęć tylko 20 było w miarę czytelnych.Na początku są znośne, ale z każdym zdjęciem  bardziej  zamazane :(

 

Na początek  zdjęć słodka Racja:) babinka-Matka Polka wszystkich szczeniaków:)

Nauczyła się już chodzić na smyczy i reaguje na wołanie jak jest puszczona. Sama staruszkowa słodycz:)

Tylko ją kochać i przytulać:) 

f2iwhw.jpg

 

m7aqfp.jpg

 

28lx3rt.jpg

 

2znmofb.jpg

 

64jgoy.jpg

Link to comment
Share on other sites

No i Burbonik, bardzo oddany psiak, jak komuś zaufa to oddaje za każdym razem całego siebie. Do obcych jest bardzo źle nastawiony.

Drugi spacer Burbonika też był udany i zakończył się grzecznym wejściem do boksu:)

Na spacerze jeszcze jest trochę rozkojarzony, ale nie dziwota...tyle nowych zapachów...

16a1bb5.jpg

 

2aaeucj.jpg

 

122dahf.jpg

 

de89ih.jpg

 

5b3cr6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Oj trzeba było jutro wstawić, jak zmęczona Jesteś. Grudzień to bardzo ciężki miesiąc, wszystko na raz Cię dopadło , musisz trochę dbać o siebie, bo zachorujesz a to by było fatalne:(

Wklejaj nowe tylko psy a stare potem pouzupełniasz.

Marzenko, kochana i tak masz teraz mnóstwo pracy...może ja porobię opisy po niedzieli do ogłoszeń (nowym piesom) a  Ty na spokojnie później je poprawisz i wstawisz na stronę.

 

 

Zapomniałam napisać o Plutonku, że jednak nie tylko ja to zauważyłam i Pluton troszkę się poprawił :) Sierść jest dużo ładniejsza i qpa piękna, klockowa tylko raz dziennie:) 

 oby tak dalej....

 

Nie wklejam zdjęć już z nowych domków, chociaż mnóstwo otrzymuje, ale te muszę wkleić bo to niewiarygodne foty:)

Simka, która czekała na domek 4 lata teraz tak mieszka:)

No I Fibi razem z nią)Ale tu chodzi przede wszystkim o Simcie, bo była kiedyś dzika i nieadopcyjna a teraz kanapowa księżniczka:)

 

2my7sbt.jpg

 

 

npnupt.jpg

 

2vc9j7b.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Simka czekała i czekała już wiadomo na co :) to też Twoja zasługa że z nie adopcyjnego psa stała się adopcyjnym ;) no i wytrwałości jej nowej pani.

Daje rade,lepiej zrobić od razu...bo nie wiadomo nigdy czy potem będzie czas itp ;) i byle do środy i dnia wolnego ;)

Link to comment
Share on other sites

Mamy mały problem z Lichotką...znaczy to, że czasem coś popsuje czy coś, to nic ;) od dwóch tyg, gdzie codziennie są same zjadła tylko jedną parę rękawiczek ! A tak to jest spokój ;)

Ale Licho...je nam węgiel....wyciąga z węglarki i w najlepsze sobie chrupie....Macie jakiś pomysł czemu? czegoś jej brakuje? Polubiła smak węgla ? ^^

Jedzenie nie mają złego....mają suche Brit plus batony (swoją drogą dziękuje za kolejne ;) psy i koty je uwielbiają !) Do tego psie smaczki...trochę warzyw - marchew, ogórki, rzodkiewki - bo lubią to chrupać....a ta nam je dodatkowo węgiel...Odkąd jest u nas (a to już trzeci miesiąc leci !) przybrała trochę na wadzę, sierść zrobiła się jej gęstsza...I mimo tych oznak zjada nagminnie węgielki ....nie wiem czy powinno mnie to martwić. Problemów z trawieniem nie ma, koopki ma normalne...

 

a co by nie było - oto widok, jaki  nas wielce cieszy...to tylko nagrane 15 s....ale zabawa była przednia przez parę minut 

https://youtu.be/sY9pDuz7dOs

Link to comment
Share on other sites

Marzenko popytam wetów...ale chyba brakuje jej jakiegoś minerału.

 

Jakiś chaos przed tymi świętami panuje:(

Wczoraj opisałam się na pół strony( szczególnie o nowych psach) i mi to wszystko wykasowało , to poległam i dziś w skrócie opiszę.

 

Mamy 4 nowe psy , ale oczywiście aparat też jest zamieszany w ten przedświąteczny bałagan, bo ani jedno zdjęcie mi nie wyszło czytelne:(

Facet co mi go notorycznie naprawia( ten sam problem) on uważa, że naprawił i  aparat od nowa się psuje a to nie jego wina.

Dziś zrobię zdjęcia tym starym, też popsutym aparatem, ale może będą bardziej czytelne.

Bo nie stać mnie na nową naprawę.

 

Wróciła Zadra, bo była niegrzeczna ( nie posłuchała moich rad) i chciała usilnie panią pogryźć a pani usilnie chciała ją pogłaskać...kogo wina? 

Ani jedna ani druga nie słucha rad.

 

W tym tygodniu powinna być operowana Abbunia, ale mam  przez to jakiś wewnętrzny niepokój , z resztą Abba też coś wyczuwa, bo nie chce wychodzić na dwór . Muszę stosować różne fortele aby ją jakoś wywabić z domu... 

Jak mówimy,że pora na spacer to ona mocniej się wkleja w swoje posłanko i ani drgnie... 

Ja to histeria jestem i może ona wyczuwa, że ja się o nią  boję i dlatego tak się zachowuje.

Nie wiem....ale muszę ją teraz operować, bo nie chciałabym całych świąt spędzić przy kroplówce.

No i nie wiem jak ona reaguje na wystrzały , to też musi być w dobrej kondycji kiedy już będą petardowi wariaci  mieć ubaw.

 

 

A o nowych piesach napiszę jak będą zdjęcia, ale nawet fajne są jak na razie te psiaki z charakteru.

Dziś przyjedzie tylko pies , jakiś bardzo nietykalski. Dosyć bojowy:(

Link to comment
Share on other sites

Teraz słodkie dziewczyny:) Mama z  4 miesięczną córcią. Mama też młoda ok 1,5 roku.

Obie przytulaśne:) Już zaszczepione i odrobaczone.Mama jest taka przed kolano ...może ok 40cm.

 

Troszku mają dużo tych poglądowych zdjęć, szczególnie mała  Heca, bo taka urocza,że nie potrafię jej usunąć zdjęć.

Mama lubi mieć wszystko pod kontrolą i obserwuje świat z wysokiej pozycji. ..na stojąco.Nie mam jeszcze imienia dla niej.

 

2qsyo36.jpg

 

28us8ao.jpg

 

2djqqmw.jpg

 

zvr9fs.jpg

 

20z4riq.jpg

Link to comment
Share on other sites

28t9lpv.jpg

 

312wt4h.jpg

 

Teraz zdjęcia bardzo podobnego psiaka co trafił jako pierwszy z całej gromadki . Ma ok 10 miesięcy i jest bardzo łagodny i kochany:)Nawet do innych psów. Taka młoda ciapowatość.

Wielkość labka. Ma szczepienia. Imię Taker  :)

Jest z drugim psiakiem w boksie Haker-em:) Świetnie się dogadują.

 

2vljlf9.jpg

 

 

28bu2p2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wpadnę do słodkopsiaków na pewno tylko jeszcze nie wiem kiedy :D Może pod koniec przyszłego tygodnia...bo w tym tyg nie dam rady :C wgl jakieś szaleństwo ostatnio u mnie i jestem rozchwytywana że nawet nie mam czasu zajrzeć na chwilę :( A tak dawno już nie byłam u słodkopsów..

Zdjęcia Simki przecudne, wycisnęły ze mnie sporo łez :) Radości oczywiście :) Bardzo się cieszę że się odnalazła w nowym domku <3 

Psiaki nowe przeurocze :) 
Sunia patrząca "z góry" może Hossa? albo Alma? :)

Link to comment
Share on other sites

U piesów wszystko w porządku:) a co najbardziej mnie  cieszy  Pluton przytył już bardzo:)!!!!!

Chociaż jest na karmie pozbawionej tłuszczu, to niedługo chłopak doczeka się sadełka:)

Niestety minus jest tylko taki, że to dosyć droga dieta ...mam nadzieję, że to tylko przejściowe i tak jak u Dragona (2lata) nie będzie nawrotu choroby i pies będzie mógł być tylko na suchej karmie bez gotowanej piersi.

Bo w tej chwili jego dzienne żywienie bez leków kosztuje 21zł :( 

Jutro zrobię mu zdjęcia...a za jakiś czas powtórzymy mu badania.

 

Tak sobie dziś uświadomiłam, że nie mamy prawie suczek adopcyjnych...Jedynie Erin i 2 nowe Hossę i Hecę.( jutro Funia jedzie)

Zapsiłam się;)

 

Marzenko jutro Andrzej jedzie do Ciebie....jak stoicie z czasem? 

No i Celik jedzie na zapoznanie obok Ciebie (może się uda.)To Andrzej tam troszkę się pokręci.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...