Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

Przedwczoraj trafiła do nas zaciążona Sunieczka  Reni . Ma ok 1,5 roku.

Od razu trafiła na aborcyjną ....brakowało jej kilka dni do porodu:( ale wszystko się udało i sunia już odzyskała apetyt i siły.

 Ma chore oczko, jeszcze nie wiadomo co jej jest, ale troszkę to oko jej się poprawiło od czasu , kiedy do nas trafiła. 

Jest słodka , ale  też troszkę bojaźliwa. Na widok aparatu trzęsła się ze strachu. Nie lubi też ubranek i jedzenia w misce.

Poza tym lubi przebywać obok ludzi i być głaskana. Jest urocza:)

 

vsno74.jpg

 

 

 

24eo09e.jpg

 

6hlr1i.jpg

 

oqxeg2.jpg

mhvp14.jpg

Link to comment
Share on other sites

A to już Fioleczka po sterylce, cyknęłam jej przy okazji i łobuzom -dzikuskom Tremie i Toro jak codziennie robią porządki przed domkiem. :(

Bo domek w środku już zdążyły przemeblować wcześniej.

Są razem, ale chyba jutro znowu je rozdzielę ....bo Toro chowa się za plecami Tremy i robi wszystko to co ona.

116hlc6.jpg

 

21cbjx4.jpg

 

w9ihbk.jpg

 

kardk0.jpg

 

Jutro napiszę które piesy mają już domki:) 

jeszcze dodam,że Remik ma ok roku a Czips( fajowy) jest już u nas:)

Link to comment
Share on other sites

Świetne wiadomości :) Bardzo się cieszę :) <3 
Oby więcej takich tygodni gdzie psiaki nawet te mniej adopcyjne znajdują domki :) Super. 
Jeszcze żeby tak  Wekiusiowi szczęście dopisało ... i Placusiowi bo też fajniusi piesio :) 
 

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj nic nie pisałam, tylko się wściekałam.....:(

Psiaki zostały niepotrzebnie zamknięte w domku w niedzielę w ciągu dnia i zdemolowały cały dom ....:( Zjadły Firanki itp a kupą Szansa wymazała całe okna , kanapy, zasłony , parapety i strzępy firan:(

Także, dopiero co wyremontowany domek znowu czeka na wymianę tapicerki i firan.

 

A dziś mi trochę przeszło....ale muszę się trzymać od domku na odległość.

 

Nowy piesio....bez imionka . Marzenko Proszę wymyśl coś...bo ja od jutra mam przymusowy urlop. Pies jest większy od Sajmona, ale mniejszy niż owczarek9qihhz.jpg

 

Prawdopodobnie będę w Polsce , tylko nie wiem ile...zależne od pracy mojej Asi.

 

34yuu6b.jpg

 

30ryb93.jpg

 

16lxk3o.jpg

 

eguy3q.jpg

Link to comment
Share on other sites

O kurcze :( Szkoda że tak dużo pracy poszło na marne ...  
Firanki... kurcze kiedyś gdzieś coś nam zalegało ale nie wiem czy ojciec nie wyrzucił -_- Jak coś znajdę to mogę podrzucić bo wiem, że były w dobrym stanie... o ile nie wylądowały w koszu :/ 
Nowy psiaczek ma świetną mordkę :) Fajnie mu sterczą uszka. I jak już wpadłam to też rzucę propozycją imionkową : Spajk :) Inne propozycje zostawiam cioci Istar ;) 
I jeszcze tylko zapytam. Czy orientują się ciocie ile średnio kosztuje badanie histopatologiczne psa? 

Link to comment
Share on other sites

to będzie Dukat, a dwa pozostałe imiona zapisać, zapamiętać , będą dla następnych ;)

 

Edi, spakowałam Patrykowi 3 smycze smycze, szelki, i obroże  - jeśli nie będziesz potrzebować smyczy to na pewno znajdzie się ktoś z okolicy, komu się przydadzą ;)

tylko błagam...jakby Patryk zapomniał ich dać, to się upomnijcie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...