Jump to content
Dogomania

słodkopsiaki szukają swoich domków.... Pomóż im !!!!!!!!!...aktualizacja 1 i 2 strona


Recommended Posts

To nowy piesiol, po wszystkich zabiegach.

Jest bardzo wystraszony, siedział do tej pory przez cały czas w budzie ale raczej to tylko strach ,nie dzicz.

Ami ma ok 7-8 miesięcy , lubi inne psiaki a do ludzi dopiero się przekonuje.

Jest u nas kilka dni i już wychodzi z budy i nawet szczeka:)

 

28uldmu.jpg

 

29mp24l.jpg

 

amtpqa.jpg

 

309invk.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze mój ulubieniec Toro, który najbardziej do mnie pyskuje;)

Ja go tak lubię a on jest taki niewdzięczny;)

Może przez to, iż jestem zbyt nachalna ze swoimi uczuciami i za dużo do niego gadam a on pewnie lubi takie bardziej ciche .....

2pzjzeq.jpg

 

288mfk0.jpg

 

300b2bb.jpg

No i zabieram mu wszystkie jego ulubione suczki, które są mną zainteresowane a nie nim. Co się musi do nich naskomleć, napiszczeć a one go i tak olewają.

Link to comment
Share on other sites

Nie wieżę :D :') siedzę i beczę ze szczęścia :') Kochany Wekiusiu w końcu się szczęście do ciebie uśmiechnęło <3 Wszystkiego co najlepsze dla tej mordki!!!!! Więcej takich wiadomości poproszę :) Będę się musiała tłumaczyć u lekarza co to się działo 15.07 wieczorem :D bo akurat dzisiaj leżę obklejona kabelkami holtera :D a serducho mi wali ze szczęścia jak szalone <3

Co do breloczka to przepraszam że wcześniej nie odpowiedziałam ale odszedł mój kochany szczurek Julian(*) :(  
Taka sprawa całkiem tania bo zaokrąglając to 15 zł już w wysyłką. A breloczek dość spory... u mnie robi za zawieszkę w samochodzie. Na pewno większy niż pudełko zapałek.Mogę zrobić zdjęcie porównawcze ;)   Dziewczyna robi różne rzeczy piórniki, zakładki do książek itd.  
I te cuda robi cioteczka z dogomani :) Tylko zapomniałam Nicku ale mogę poszperać i podesłać ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziś było dużo zamieszania:

Przeprowadzki psów,  dużo ludzi, nowe psy i jeszcze do tego mam od kilku dni zmartwienie:(

Boston dziwnie się zachowuje:(

Tak jakby czasami nas nie poznawał.

Zazwyczaj machał ogonem na lewo i prawo i jęzorem oblizywał ręce a od kilku

 dni na przemian się cieszy lub warczy wycofując się .

Dzisiaj merdał się ze szczęścia na mój widok , weszłam do niego i nadal się cieszył a kiedy go głaskałam po mordce to nagle mnie zaatakował i szybko z podkulonym ogonem się wycofał podwarkując na mnie z daleka.

Bardzo to dziwne:( Może to wynik jego opuchniętej moszny po kastracji...ale poza tym normalnie się zachowuje . Ma  duży apetyt i jest szczekliwy . Tak szczekliwy , bo też nabrał wigoru i wykłóca się z psami które chodzą na spacery.

Nadmieniam,że to jego dziwne zachowanie jest też  w stosunku do Krysi.

Tak jakby się nas bał ... nagle z ogonem podkulonym się wycofuje i warczy.

 

Rano napiszę kto znalazł dom, bo dziś wkleję zdjęcia Pirata.

 

Pirat, pies z wyrokiem za niewinność .Trochę się już uspokoił, na widok michy nie rzuca się ...tylko czeka jak się ją położy.

Do innych psów jest neutralny. Mogą być obok niego, aby tylko mu nie przeszkadzały i nie zaglądały do jedzenia. Na smyczy chodzi bardzo dobrze.Do ludzi w porządku, nie jest wylewny ale  lubi głaskanie .

 

205ebdw.jpg

 

30wlgk7.jpg

 

2zf75fo.jpg

 

5dnm6t.jpg

 

zjfh41.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izi niestety miała powtórny zabieg tzn. jest uczulona na szwy wewnętrzne, które miała zastosowane Wytworzyło się zapalenie, co obniżyło moc tych nici i przy naprężeniu pękły.

Teraz jest już po zabiegu i czuje się dobrze. Nawet za dobrze, bo chce wariować z Katty. Obie się świetnie dogadują, ale pod warunkiem,że Katty troszkę rządzi . Myślę,że jak Izi odzyska siły to pokaże Kattusi,gdzie raki zimują. Już teraz śpi bliżej mnie.

Poza tym okazało się,że może mieszkać w mieszkaniu . Jest  prawie grzeczna;)Jak chce wyjść na spacer , to przynosi mi buty:)

 

Spajkuś też świetnie się odnajduje w łóżku obok ludzia.Spał razem z panem kierownikiem -(  słodkopsiaków;)i nie mówię tu o Andrzeju.

Nie było mnie 2 dni i muszę się zorientować co jeszcze mam uzupełnić. 

Marzenko jutro do Ciebie zadzwonię i postaram się też zrobić zdjęcia nowemu dropiatemu .

Link to comment
Share on other sites

Amiś :)ten mały wystrach nabrał  już odwagi i nawet uczy się chodzić na spacerki. W budzie już nie przesiaduje, tylko obszczekuje inne psiaki.

Uwielbia suczki, szczególnie Mori.

Ludzi jeszcze się troszkę boi, ale obcych ...do nas już merda ogonkiem i przychodzi na zawołanie.

27zj2i0.jpg

 

29f8mbp.jpg

 

b80iuf.jpg

 

e628ef.jpg

 

1z6ckdh.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zapraszam na kolejny bazarek 50% na słodkopsiaki ;)

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/147910-kolejna-edycja-bazarku-ciuszki-coś-dla-zwierzaków-zabawki-filmy-gry-na-pc-coś-do-domu-dla-słodkopsiaków-oraz-tymka-do-1908-godz-2100/?p=16306752

 

myślę...mam nadzieje, że bazarek jakoś pójdzie, to kolejne bazarki będą już w całości na Słodkopsiaki :) teraz wciąż zbieramy jeszcze po części na Tymka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...