Jump to content
Dogomania

Jagoda ...


paulina02

Recommended Posts

[quote name='Olga7']Jest tylko chyba jeden post pusty na poczatku -zostawiony .Trzeba choć tego posta wykorzystać ,poki co ,jako rozliczeniowy ? Chyba ,że ze 2-3 inne opróżnić na rozliczenia a treść przenieść do innych,najbliższych postów.[/QUOTE]

Wystarczy napisać do moda o zwolnienie drugiego postu na rozliczenia ale to musi zrobić księgowa :)
Drugi post należy do Magdalena ....można go spokojnie zagospodarować .........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Ciotki musimy uporządkować wątek:[/B]
1. Skarbnik zwraca się do moda o udostępnienie 2 postu do zamieszczenia rozliczeń
2.Paulina zamieszcza informacje o pieskach dla iwonamaj żeby pisać na FB- Iwonko gdzie będzie Ci najwygodniej, ustalcie między sobą
3.Wszystkie rozsyłamy wątek na dogo i kto jest na FB rozsyła zaproszenia
4. Zapraszamy na bazarek
5. Mamy wybrany i zaklepany hotelik i tego się trzymamy.
[B]Wybaczcie mi ale to wszystko jest niezbędne żeby zaczęło prawidłowo działać.
Cioteczki zgadzacie się ze mną?[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Ciotki musimy uporządkować wątek:[/B]
1. [B]Skarbnik zwraca się do moda o udostępnienie 1 postu do zamieszczenia rozliczeń[/B]
2.Paulina zamieszcza informacje o pieskach dla iwonamaj żeby pisać na FB- Iwonko gdzie będzie Ci najwygodniej, ustalcie między sobą
3.Wszystkie rozsyłamy wątek na dogo i kto jest na FB rozsyła zaproszenia
4. Zapraszamy na bazarek
5. Mamy wybrany i zaklepany hotelik i tego się trzymamy.
[B]Wybaczcie mi ale to wszystko jest niezbędne żeby zaczęło prawidłowo działać.
Cioteczki zgadzacie się ze mną?[/B][/QUOTE]

Ewu kochana zdecydownie zwolnienie drugiego postu typowo na rozliczenia bo w pierwszym znajdują się istotne informacje i zdjęcia :)

Link to comment
Share on other sites

Wobec tego czekam na rozliczenia i deklaracje, żeby wstawiać na FB...
Niestety, każdą osobę, która zechce przelać pieniądze na psiaki, trzeba dodawać do znajomych, żeby móc przesłać na pv nr konta...Ale oby tylko chcieli wspomóc psiny...
Jeśli chodzi o inne informacje, to ja na bieżąco jestem na wątku psiaków i będę wklejała to, co ważne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']Wobec tego czekam na rozliczenia i deklaracje, żeby wstawiać na FB...
Niestety, każdą osobę, która zechce przelać pieniądze na psiaki, trzeba dodawać do znajomych, żeby móc przesłać na pv nr konta...Ale oby tylko chcieli wspomóc psiny...
Jeśli chodzi o inne informacje, to ja na bieżąco jestem na wątku psiaków i będę wklejała to, co ważne.[/QUOTE]
Dziękujemy:)

Link to comment
Share on other sites

Iwonko, jesli moge cos zasugerowac, uaktualniasz na biezaco informacje, ale widze, ze tylko w postach, a posty przeskakuja, teraz sa na gorze za chwile beda nizej i niewidoczne, warto link do watku na dogo, link do bazarku z informacja, ze to do bazarku, z ktorego pieniadze pojda na pomoc psiakom i co min. na nim jest, zeby zachecic ludzi przed wejsciem na niego, dodac do tresci wydarzenia, szkoda, ze aktualne zdjecia sa tylko suni, ale warto chociaz z nich zrobic galerie i dodac link do niej rowniez w tresci wydarzenia, jak sie udostepnia taka galerie wyskakuja duze wyrazne zdjecia, a jak sie udostepnia samo wydarzenia to jest male zdjecie, a to sie nie bardzo rzuca w oczy, no i na pewno warto dodac do jakiego hoteliku maja trafic psy, zeby to wszystko nie bylo takie "widmo", wydarzenie ma miec jak najwiecej informacji, zwlaszcza jezeli chodzi o zbiorke pieniedzy, zeby bylo jak najbardziej wiarygodne, niestety ze zbiorka na prywatne konta na fb jest ciezko :sad:... ps. ja robie galerie na prywatnym profilu, z wydarzenia nie da sie udostepniac, jedynie przez kopiowanie linka, a wiekszosci na pewno sie tego nie bedzie chcialo robic... ps. jezeli cos pominelam to przepraszam, ale mam tyle swoich wydarzen, ze nie dam rady wszystkiego czasami (a ostatnio coraz czesciej) doczytac :sad:

Link to comment
Share on other sites

[B]Paulina musisz zamieścić na początku wątku link do wydarzenia na FB.[/B]
Wytłuść informację.
[SIZE=3][B]Zapraszam na wydarzenie psiaków na FB
[URL="http://www.facebook.com/events/169071519896891/permalink/171180163019360/"]http://www.facebook.com/events/16907...1180163019360/[/URL][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

no wlasnie nie bardzo lubie prowadzic wydarzenia na ktorych jest taki chaos, a do tego brak nawet aktualnych zdjec malucha, tylko, ze gdzies tam jest w krzakach, wy sie znacie na dogo, wiec sobie ufacie, na fb nie sadze, zeby ktos pomogl finansowo psu, ktory "niby" jest w lesie... chyba, ze skupic sie na szukaniu domu, ale nikt dzikusa nie przygarnie, wiec dlatego chcecie, zeby trafily najpierw do kogos, kto sobie z nimi poradzi, egh ciezka sprawa :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwonamaj']KK bardzo proszę, zerknij na wydarzenie i do galerii, ok?[/QUOTE]

super! :) ja osobiscie dopisuje jeszcze nazwe albumu plus glowny opis albumu (ten co w tresci wydarzenia) i do kazdego zdjecia z osobna (do wszystkich taki sam) opis z tresci wydarzenia, a nad nim glowny tytul, bo jak sie udostepnia pojedyncze zdjecie to widac pierwsze zdanie przy nim, czyli zeby bylo od razu widac, ze te psiaki potrzebuja domu badz wsparcia finansowewgo badz jednego i drugiego, nie wiem tylko jak sciagnelas te najaktualniejsze zdjecia? bo ci wyszly bardzo malutkie, mi otwieraja sie normalnej wielkosci...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...