Jump to content
Dogomania

Jagoda ...


paulina02

Recommended Posts

[quote name='paulina02']Dziewczyny jesteście aniołami Dziękuje jutro po niego pojadę:loveu:nie chciałam was do niczego zmuszać ..Łatwiej mi zabrać na działke małego psa jak większego przez głupiego tam sąsiada .....Jak złapie psine to zabiore go do siebie w kojec a moje na razie do altany , jeszcze muszę załatwić auto do hoteliku ...A możecie przypomnieć mi gdzie ten hotelik bo już mi się to wszystko kręci .Dziękuje bo on tam sam na poboczu a w okół same pola :shake: byle do jutra ....Tylko bym prosiła o nazwe hoteliku :oops: bo ja koty psy itd i mam już nie pamietam sory...[/QUOTE]
Matko to Ty byłaś z nimi w kontakcie, rety rety :) Szukam na wątku.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[h=2]Znalazłam:
Tani hotelik dla zwierząt-4łapy[/h] [INDENT] Witam, oferujemy miejsca w hoteliku dla zwierząt, który działa również dla organizacji pro zwierzęcych w cenie 250-400zł za miesiąc.Ceny do uzgodnienia telefonicznie 606-142-150.
Hotel położony jest w pięknej, spokojnej okolicy w pobliżu lasu i łąk, jest to doskonałe miejsce do codziennych spacerów i zabaw.
Mamy przestronne,zabezpieczone wybiegi, Zapewniamy profesjonalną opiekę.Również lekarską w razie potrzeby z dużymi rabatami dla bezdomniaków. Obecnie pieskom oferujemy wygodne kojce z ciepłymi budami , a od jesieni w budynku ocieplonym. Kotom przytulne boksy w domu.Zwierzakom poświęcamy mnóstwo uwagi i miłości:lol: Hotel mieści się w pobliżu Tomaszowa Mazowieckiego. Więcej informacji na stronie:

[URL]http://hotel-4lapy.pl/[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny chce wam powdziekować za to że chciałyście pomóc psu chociaż go nawet nie widziałyście , byłam tam psa nie było tylko na poboczu wyleżana trawa , wiem że pies tam był tydzień przeszło do najbliższego domu jakieś 3 kilometry ....Nie wiem czy gdzieś poszedł czy ktoś go może zabrał , oby było to drugie ....Dzwoniłam na straz miejską jak by go widzieli mają dać znać ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Dziewczyny chce wam powdziekować za to że chciałyście pomóc psu chociaż go nawet nie widziałyście , byłam tam psa nie było tylko na poboczu wyleżana trawa , wiem że pies tam był tydzień przeszło do najbliższego domu jakieś 3 kilometry ....Nie wiem czy gdzieś poszedł czy ktoś go może zabrał , oby było to drugie ....Dzwoniłam na straz miejską jak by go widzieli mają dać znać ....[/QUOTE]Szkoda mam nadzieje,ze ktos go przygarnal chyba,ze poszedl w teren?

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy ale same pola chodziliśmy wołaliśmy i nic a przez tydzień tkwił w tym samym mijscu na poboczu , za późno się dowiedziałam .Mam tylko nadzieje że ktoś go przygarnął oby ;(Nic nie dam rady zrobic ...Jutro jak nie będzie padać jade do lasu dam suni sedalin w pasztecie nie wiem jak zadziała i kiedy , jak jutro nie dam rady złapać to odpuszczę ......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Zobaczymy ale same pola chodziliśmy wołaliśmy i nic a przez tydzień tkwił w tym samym mijscu na poboczu , za późno się dowiedziałam .Mam tylko nadzieje że ktoś go przygarnął oby ;(Nic nie dam rady zrobic ...Jutro jak nie będzie padać jade do lasu dam suni sedalin w pasztecie nie wiem jak zadziała i kiedy , jak jutro nie dam rady złapać to odpuszczę ......[/QUOTE]
Popatrz tam jeszcze, może wróci, często tak się dzieje.

Link to comment
Share on other sites

[B]Paula podaj mi adres do wysyłki karmy. Jak uważacie, którą kupić?
[URL]http://allegro.pl/purina-dog-chow-adult-chicken-2x15-kg-gratis-i2815728857.html[/URL]
czy to
[URL]http://allegro.pl/purina-dog-chow-adult-active-15-kg-gratisy-i2786030649.html[/URL][/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

Złapałam sunie , puryna jest karą dobrą i psy ja lubią ...Sunia jest przerażona mam ją w altanie na tapczanie przykryłam kocem i korzuchem ..Mam nadzieje że nic się jej nie stanie , bo taka przerażona szok......A młody jak odjeżdżaliśmy stał na poboczu....:-( Jestem wykończona.....

Link to comment
Share on other sites

Szczeniak będzie dokarmiany , zobaczymy jak mamuśka jutro jak wejde do altany ona taka przerazona i serducho tak jej waliło jak mi zresztą , gdyby sunia dała rade się ładnie oswoić to ją bym zabierała do lasu może mały by zaczął podchodzić i jakoś by dało rade go złapac .Nie zostawimy go , ale widzicie gdyby któregoś przejechał samochód też by został jeden .....może mały zrobi się bez mamuśki ufniejszy ....albo będzie jeszcze gorzej nic nie wiadomo .Najważniejsze ze nie będzie w lesie już młodych .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...