Jump to content
Dogomania

Jagoda ...


paulina02

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='asiuniab']słuchajcie ta [COLOR=#000000]aniadejek to jakaś osoba, która chyba pomyliła fora, na wątku Aramisa, pieska który zbiera deklarację na hotel z behawiorystą, jest opisany pw, jaki otrzymała osoba, która wysłała do niej zaproszenie. Włos się na głowie jeży, bo tak na pewno nie wypowiadają się miłośnicy zwierząt. Nie wiem co ta osoba robi tu na forum dogo, ale mam wrażenie, że nic dobrego:(
może się narażę na moderatorowi, ale wstawię cytat z tego wątku:


[/COLOR][COLOR=#000000]Rozsyłam zaproszenia do dogomaniaków na literkę A.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Wiem, że mozolnie mi to idzie, ale dam radę.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Z reguły nie dostaję odpowiedzi, albo dostaję bardzo miłe wiadomości.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Nawet jak ludzie nie mogą wesprzeć Aramisa finansowo to piszą rady, dobre słowo.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Dziś dostałam od użytkownika [/COLOR][B][COLOR=#417394]aniadejek[/COLOR] taką odpowiedź:

[COLOR=#000000]"A **** mnie obchidzi jakis kundel oby zdech jak najszybciej, *******ic głupie kundle prosto w dupe a suki w ich sromy"

Pisownia oryginalna.

[U]także nie wiem, czy warto zwracać uwagę na wpisy tej osoby:([/U][/COLOR][/B][/QUOTE]

O Ludzie jestem w szoku:shake:Ta osoba jest chora umyslowo i tylko mam nadzieje ze zadne zwierze nie trafi w jej rece:angryy:Co za jezyk rynsztokowy!No powinszowac:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Widze ze watek pieknie ruszyl,przepraszam ale z rozsylaniem nie pomoge:oops:,od pieciu dni dopiero na Dogo weszlam..praca:shake:
Jesli juz bedzie cos konkretnie wiadomo to pieniazek wysle.Obysmy zdazyli..[/QUOTE]
[B]Jest propozycja zrobienia wydarzenia na FB ale nie wiemy niczego konkretnego... Potrzebna jest osoba do kontaktu, ktoś, kto czuwa na pieskami.
Prosimy o dane do wydarzenia, bez zarządzającej niczego nie zrobimy. Od piesków dzieli nas często ogromna odległość.

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Serum na prawde nie wiem jak ci dziękować :multi: jesteś aniołem .Bardzo to się przyda , ja puszki lub porcje to gotuje ryż z kaszą i to mieszam mają wtedy wyżerkę .DZIĘKUJE SERDECZNIE ,Martwie sie tymi nadchodzącymi mrozami , gdyby tylko dały się złapać to bym je na razie zabrała do siebie na działke i byśmy szukali domku .Gdyby był jeden psiak to bym moze załatwiła jakąś klatkę zeby złapać je a tak , :shake: niech matka wejdzie to mały tam sam zginie ciężka sprawa.Jedyne co moge zrobić to dowozić im jedzenie i zobaczymy czas pokaże może się odważą .....DZIĘKUJĘ :loveu:[/QUOTE]
Paulino odezwij się. Klatkę możemy Ci wysłać kurierem, jest taka dogomaniacka.
Jeśli sunia jest znowu w ciąży to dramat się pogłębi. Zrobimy wydarzenie, zbierzemy kasę. Szkoda tych dwóch istot. Pieski sa piękne , znajdą domki.Jeśli nie klatka , to może inny sposób, może rzeczywiście sedalin, a może na taki "chwytak",hycle mają takie, może ktoś pożyczy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Paulina ma podobno problem z internetem:shake:A zima za pasem..
A moze ma ktos nr.tel do Pauliny?Moze w tym hotelu co byl Mundzio ktos ma namiary na Pauline?[/QUOTE]
Matko to okropna sytuacja bez niej niczego nie zrobimy. Niech ktoś zadzwoni jeśli ma namiar.
[B]Serum wysyłała paczkę ma adres Pauliny.[/B] Przecież Paulina może telefonicznie podawać wieści dopóki nie będzie miała netu.Gdyby je złapała , to na tej działce mogą siedzieć a my zrobimy akcję.Zbierzemy piorunem na budę żeby nie marzły ,ja już deklaruję wpłatę.
Sporo osób chce pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...