Jump to content
Dogomania

Melisa-młoda,kudłata-choroba schroniskowa,depresja-ZNALAZŁA DOM!JUŻ W SZCZECINIE!


Rybc!a

Recommended Posts

  • Replies 511
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basia0607']Byłyśmy w schronie ! wóciłśmy z sunią całą w dredach.Smierdzi jak skuns.W drodze siedziała jak królowa na siedzeniu w aucie.Lizała siostrę po rękach a ta płakała.Lece ja kapać i strzyc.Meliske widziałam sliczna.[/quote]
basiu, wiec jednak dredzio a wlasciwie dredzia?:lol: Napisz dokladnie co i jak, ale akcja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']basiu, wiec jednak dredzio a wlasciwie dredzia?:lol: Napisz dokladnie co i jak, ale akcja.[/quote]

No to może ja napiszę?

Dredzik okazał się Dredzią, a jeszcze prawdopodobniejsze będzie to, że będzie to Koko. Wczoraj, przypadkiem widziałam jej zdjęcie i pomyślałam, sznaucer może to nie jest, ale udać się może. Wkleiłam, choć nie wiedziałam, że jest taka szansa! Dzisiaj, umówiłam się z Basią, podjechała pod mój dom, i pojechałyśmy do schroniska. Nie mogłam znaleźć suni! Byłam załamana, myślałam, że Basia będzie zła, że jej tyłek zawracałam, jak już suni nie ma. Pożyczyłam od męża Basi latarkę służbową, wielką i strasznie mocną, i świeciłam po każdej budzie, w jednej nie ma , w drugiej nie ma, w trzeciej nie ma, I W KOŃCU! Jest! Wołaliśmy, piszczeliśmy, klaskaliśmy-zero reakcji. Niunia spała w budzie, tylem do nas, nie odwróciła do nas nawet głowy. Byłam pewna, że to ona, zdecydowaliśmy się jedenak , pójść przejść się po schronisku, widzieliśmy wprawdzie jedną jeszcze sunię białą, ale to raczej pudliczka, więc wróciliśmy do bosku, w którym znajdowała się nasza sunia, wołamy faceta, mówimy- bierzemy! facet wszedł z tym takim łapakiem na psy, i ganiał z nią z 15 min w boksie. Bała się, była przerażona. Bała się jego, a psy z innych boksów oszalały, wyły niemiłosiernie, straszne to było. Pewno myślały sobie, czemu ona a nie ja? :placz: Szczekały i rzucały się na klatki, to jeszcze bardziej ją przestraszyło.

Ale wkońcu jakoś ją złapał. Już jest, złapana, wychodzi z boksu. Mamy ją. Idziemy do bióra. Jest spanikowana, nasłu****e, co się dzieje. Basia z siostrą poszły załatwić dokumenty. Ja kucam. Kucam koło niuni i głaszczę ją. Cmokam śmierdziuszka i czuję, jak z chwili na chwilę się do mnie przybliża. Jest tuż koło mnie. Kładzie mi głowę na kolano. Przytula się. Całkiem, jakby chciała powiedzieć dziękuję. Wychodzi Basia z siostrą. Idziemy do samochodu. Niunia wskakuje do bagażnika. Jedziemy.

To było cudowne, siedze w domu i wyje.:multi:

Link to comment
Share on other sites

Rybciu kochana, jak pięknie i wzruszająco to napisałaś. Cieszę się, że chociaż Dredzia może vel Koko znalazła kochające serce i bezpieczny domek. Piękna Melisko niech i do Ciebie uśmiechnie się szczęście.

Basia0607, czytałam o Twoich poszukiwaniach na innych wątkach, dobrze, że w końcu adopcja doszła do skutku, nie dałaś za wygraną i dzięki Tobie sunia dostała szansę na cudowne życie, a siostra najpiękniejszą miłość pod słońcem.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny ! Już jestem z powrotem.Sunia chciala mnie chapnąć zębami przy wycinaniu dredow. Musiałam jej zawiązać mordke bandażem,ponieważ nie mialyśmy kagańca. Kąpiel trwała bardzo długo,błoto cały czas ciekło. Dredów cała rekląmówka. Moja maszynka do golenia zepsuta.Suńka cały czas pokazywala mi żęby,ale ja robiłam swoje.Mam fotki,ale moja córka gdzieś przepadła i nie moge ich wkleic.Będzie cala sesja zdjęciowa. Córka siostry,gdy dowiedziała sie o psie/telefonicznie/ stwierdziła,ze imie Coco jest dla kury i nazwałyśmy sunie Doda.Chociaż na poprzednie swoje imie Saba reaguje.Doszłysmy do wniosku,że nowe życie nowe imię. Po kapieli,bylo mizianie,podrzucanie reki glową ,pieszczoty.Doda szczęsliwa wywalila sie plecami na dywanie i czochrala . Na okoliczność chrzcin wypiłysmy z siostrą szampana i ona powierdziala,ze nie wie jak mogla do tej pory żyć bez psa..Doda jest kochana ,domaga sie pieszczot,inteligetna ,wie gdzie jej miejsce.Na razie celem jej życia jest jedzenie.Bedę wysyłala fotki. Mialam ogromna przyjemność poznać Rybcie i jej mamę.Rybciu ! Ty wiesz ,ze wyciągamy Meliske no i tego zrezygnowanego olbrzyma . Nie narobiłam boruty w schronie,bo nie chcialam robić tyłów Rybci i trafiliśmy na wyjatkowo milego pracownika.

Link to comment
Share on other sites

Meliska jest dużym psem,na fotkach tego nie widać.Jest kochana i domaga sie pieszczot,tak jak reszta psow.Jak im pomoc ? Nam powiedziano,że DOda ma 6 lat,a to nie prawda .Ona ma biale ząbki,ma ok.2 lata. Za Meliskę bierze,sie Rybcia,a ona ma zlote serce i wierzę,że naszymi wspólnymi siłami wyciągniemy ją. Nie wiedzialabym,ktorego psa najpierw wyciagnac,one wszystkie chcą na wolność!

Link to comment
Share on other sites

Mogę komuś fotki przeslać mms-em,może wklei.inaczej nie mam mozliwości ! Rybciu! podany przez Ciebie pan nie miał czasu dla naszej suni..Może jutro uda się ją oszczydz.Dredzia bardzo reaguje na poprzednie imię SABA,wiec mówimy na nią SAMBA,aby jej nie mącic w glowie.DZisiaj do godz.13 została psica sama w domu.Pozniej przyszli moi rodzice,obszczekala ich i wskoczyła na stól.Obłaskawili ją jedzeniem ijuż dawala sie glaskac.Poszła z nimi na spacer,od razu,koopka,siusiu i zwrot do domu.Tam sie czuje bezpiecznie.W nocy nie chciała spać na pietrze,tylko poszła na dół i wskaczyła na kanape i tam spala.Nie wiem jak ja oduczyć ,bo siostra ma prawie bialy komplet wypoczynkowy! Zamykanie drzwi też nie wchodzi w gre,bo na parterze domu nie ma drzwi. Po powrocie siostry/Haliny/z pracy,Samba bardzo sie cieszyla ,a najbardzej gdy widzi smycz.Ja z duszą na ramieniu po pracy poleciałam do Haliny zobaczyc czy są jakieś szkody.Żadnych nie było tylko utrzymuje się nadal brzydki zapach.Mamy nadzieje,że jak fryzjer obetnie dredy zapachu takiego ostrego nie bedzie.O godz.18 jedziemy z psem do weta.Wzielam do Haliny swoja jamniczke MIlkę,dziewczyny sie powąchaly ,mojej grzbiet sie najeżył i to tyle,ale jak zbliżyła sie do miski ,Samba pokazała jej zeby . PO wizycie u weta napisze!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...