Jump to content
Dogomania

Blaki owieczka i mrau Louie !


Czarna_Owieczka

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dokładnie nie wiadomo, coś Blakusia boli, są to prawdopodobnie nerki albo kręgosłup.
Dostał dwa zastrzyki, mamy go obserwować w środe mamy kolejną wizytę.
Blaki dwa razy chorował na nerki, po kleszczu, jeśli nie one będą problemem, będzie trzeba zrobić prześwietlenie i jeśli jednak okaże się, że to kręgosłup, Blaki nie będzie psem sportowym.

Link to comment
Share on other sites

Cześć
Dziękujemy kochani. Byliśmy przed chwilą u weterynarza, Blaki dostał dwa zastrzyki i tabletki. Blaki nie może trenować agility :(
Lekarz mówiła, że latem jak będzie ciepło, nie będzie go tak boleć, moge od czasu do czasu cos z nim lekko poćwiczyć, ale nie wiadomo czy przy skoku coś mu sie nie stanie. Zaproponowała że jeśli już tak strasznie chcę to mozna go prześwietlić, ale nie zapewniała że coś z tego wyjdzie bo może to być małe przesuniecie nie widoczne na zdjęciu, moze byc również tak że po skakaniu może mu sie pogorszyc.

Bzikowa - jest? wysyłałam jakies zdjęcie, ale nie kupowałam ostatnio MP. Jest jakis podpis? jutro lece go poszukać w empiku

Link to comment
Share on other sites

O kurcze, współczuję Wam, bez treningów :shake:
A miałam nadzieję, że się na jakichś zawodach spotkamy.
Wyściskaj Pudlosa.

Jest zdjęcie , Blakusiowa mordka z podpisem 'Czarna owieczka' (dodatkowo mnie to nakierowało na Was), autor Anna Mucha. To Ty? :lol: Gratuluję!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...