Jump to content
Dogomania

ONkowe wykształcenie :)


AM

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='saJo']A Ty jutro nie mozesz? Bo akurat jutro, to warto, zebyscie byli oboje.[/quote]
to przyczłapie w takim razie:p mikołaj na mnie nakrzyczał że mam w domu siedzieć i sie uczyć bo mam biochemie w plecy, ale jak mu pokaże Twojego posta to na pewno mi pozwoli pójść:loveu::laugh2_2::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AM']27 maja 2007r. jedziemy do Czech i zdajemy z Ciastkiem SChH A. Sędziuje pan Lubos Jansky.
Kurka, juz mam "pietra"...
Trzymajcie kciukasy i pazurasy ;)[/QUOTE]

moja droga ciastek wygra i tę wojnę :lol: ,bylebyś mu stresem swym nie przeszkadzała :evil_lol: .
pewnie ze bedziemy trzymac kciuki :multi:

Link to comment
Share on other sites

Eeeeeeeeee tam biochemia. Z biochemi trzeba sie baaaaaaaardzo starac, zeby wyleciec na cwiczeniach (no chyba ze ma sie z Lajlandem, wtedy nie trzeba sie az tak starac). A z czego masz teraz kolo? Bo jesli z tluszczow i cukrow to moge ci pozyczyc notatki, mialam z tego komis, wiec mam pikne notatki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Eeeeeeeeee tam biochemia. Z biochemi trzeba sie baaaaaaaardzo starac, zeby wyleciec na cwiczeniach (no chyba ze ma sie z Lajlandem, wtedy nie trzeba sie az tak starac). A z czego masz teraz kolo? Bo jesli z tluszczow i cukrow to moge ci pozyczyc notatki, mialam z tego komis, wiec mam pikne notatki :evil_lol:[/quote] no chyba że sie ma z Kordanem to już w ogóle sie nie trzeba starac żeby polecieć. ja mam na szczescie z taką młoda siksą co usiłuje byc groźna ale jej srednio to wychodzi:stupid: mówie Ci czasem to mam ochote ich wszystkich:2gunfire: i :chainsaw: i jeszcze:lmaa:. za notateczki oczywiście bede wdzieczna, skseruje sobie i oddam w stanie niezmienionym:p

Link to comment
Share on other sites

Ale przynajmniej czlowiek rozumie, co ma robic, czego sie nauczyc, i kiedy wyczytuja jego nazwisko :evil_lol: A moje nazwisko ciezko polakowi przeczytac, wiec to co wymyslal Lajland bylo po prostu szczytem (pewnie dlatego mnie nie lubil :evil_lol:) My nie mielismy zadnej mlodej siksy wiec ja nie wiem kto to, a i tak do konca zycia nie zapomne cwiczen z Wysockim, na ktore zawsze sie spznialam. Pewnie dlateo na komisie odpowiadalam jako pierwsza :evil_lol: I nie zapomne cwiczen z drugiego semestru z LAjlandem, na ktore zawsze przychodzilam na kacu (mialam o 8:00 rano) i pilam wode destylowana :evil_lol: Pewnie dlatego mialam komis :evil_lol: Ekhhhhh, fajnie byloby tak jeszcze raz postudiowac.....juz za tym tesknie....A notateczek nie musisz xerowac, pozyczysz, nauczysz sie i oddasz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga i Eto']do lwa miałam jechać za po upływie conajmniej 10 dni
no to pewnie w przyszłym tygodniu ...[/quote]

Nie pamietam kiedy ty bylas, ale chyba minelo juz 10 dni....pytam, bo w poniedzialek po poludniu Nieradka ma dyzur, a za tydzien jest konferencja gastroenterologiczna, ktora ona organizuje, wiec w inny dzien moze nie miec czasu, a ty chcialas z Eto do dermatologa.

[quote name='Aga i Eto'] ale jutro też bede w olsztynie ...[/quote]

Z Eto czy sama?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Ale przynajmniej czlowiek rozumie, co ma robic, czego sie nauczyc, i kiedy wyczytuja jego nazwisko :evil_lol: A moje nazwisko ciezko polakowi przeczytac, wiec to co wymyslal Lajland bylo po prostu szczytem (pewnie dlatego mnie nie lubil :evil_lol:) My nie mielismy zadnej mlodej siksy wiec ja nie wiem kto to, a i tak do konca zycia nie zapomne cwiczen z Wysockim, na ktore zawsze sie spznialam. Pewnie dlateo na komisie odpowiadalam jako pierwsza :evil_lol: I nie zapomne cwiczen z drugiego semestru z LAjlandem, na ktore zawsze przychodzilam na kacu (mialam o 8:00 rano) i pilam wode destylowana :evil_lol: Pewnie dlatego mialam komis :evil_lol: Ekhhhhh, fajnie byloby tak jeszcze raz postudiowac.....juz za tym tesknie....A notateczek nie musisz xerowac, pozyczysz, nauczysz sie i oddasz.[/quote]
ja miałam raz zastepstwo z L i nie zapomnie tego do końca życia tez :crazyeye:bo on do nas cos mowił i nikt nie rozumiał co on chce:shake: a na koniec opowiedział doffffcip i sie strasznie smiał z tego, tylko ze sie śmiał sam bo nikt nie zrozumiał co on w ogóle mówi, w końcu tez sie zaczelismy smiac no bo tak gupio nam juz bylo:roflt::roflt::roflt:a ostatnio przylazl na cwiczenia nasze niby pomoc tej naszej prowadzacej, bo tam bylo duzo do roboty i wszyscy sie przed nim chowali i uciekali zeby tylko nie musiec z nim sie porozumiewac:evil_lol: to siju tumoroł w takim razie, zmykam spać:sleep2:

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj mija dokładnie 10 dzień bo bylam w zeszły wtorek tj.03-04-07.
a że lew powiedział że conajmniej 10 dni i że nie musi być w następnym tyg (tj w tym obcnym) to postanowiłam pojechać poniedziałek wtorek do niego, a jutro bede sama.. musze do promotora jechać i nie moge zostawić eta w samochodzie czy gdzieś na godzinę lub więcej ...:placz:nienawidze pisać pracy :placz:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='AM']Ja mam takie "nieśmiałe" pytanko: co z tym spotkaniem w Bieszczadach o ON-kowym pasieniu? :cool3: Czy coś już ustalono i ja przegapiłam czy nic nie wiadomo?[/quote]
ja pamietam i sie denerwuje.ale jak powiedzial niemic ze da odpowiedz na pierwszych dniach maja to 1 maja do neigo zadzwonie:razz: .no i mocno sie stresuej ale nie chce go zrazic slowianska niecierpliwoscia i czekam do 1go:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...