Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

Loli dzisiaj rano się pogorszyło, hop pojechała z nią do weterynarza, po zrobieniu badań i kiepskich wyników, Lola trafiła na stół operacyjny z diagnozą skrętu żołądka. Jest już wybudzona, miała pobrany fragment śledziony do badania histopatologicznego, bo są tam niepokojące zmiany. Hop musi trochę odsapnąć po dzisiejszym dniu i jak na spokojnie ulokuje się z Lolą w domu to ma do mnie przedzwonić i dowiem się więcej. Przede wszystkim co dalej....

Link to comment
Share on other sites

Lola dzisiaj padła i nie reagowała na nic. Nie była w stanie nawet podnieść głowy. Myślałam, że to koniec...

 

a3217d9b030c.jpg

 

Pojechałam z nią do lecznicy. Miała operację w trybie natychmiastowym (skręt śledziony). Znowu ma anemię. Jest podejrzenie białaczki przewlekłej. Po zabiegu była w stanie powolutku poruszać się o własnych siłach. Teraz odpoczywa...

 

96789af5c922.jpg

 

Jutro musi dostać kroplówkę i zastrzyki. 

Link to comment
Share on other sites

zakończył się książkowy bazarek, będzie jakiś grosz ale nie ukrywam, że bazarki mile widziane, ja już nie mam co wystawiać :(

 

cegiełkowy zrobię na pewno, jak tylko będę znać koszt operacji...

 

każdy grosz się liczy, za hotelik zapłacone, kupione pampersy, a nie wiadomo jak Lolka będzie teraz funkcjonować :(

 

jutro wizyta kontrolna, kroplówka i antybiotyki...

 

chciałabym też podziękować baaaardzo hop, bo dzięki jej szybkiej reakcji udało się uchronić Lolę od najgorszego...

i dziękuje za obecność na wątku...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...