Jump to content
Dogomania

Piesek w typie pumi Amor w nowym domu :)


elinaa

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elinaa']Sara pisz.Do cioteczki sleepingbyday napisałam.[/QUOTE]
Napisalam teraz prośbę do cioteczek : Ewa i flatki - GrybbaRybba- morisowa - _Goldenek2 - magdyska25 - orpha - enia - mshume -Panca- tanitka do cioteczki : inga.mm i Ellig - nie napisalam jeszcze , ale i tak dostaną ciotki chyba 2-3 takie same pw w spr. Amorka wizyty ..pisalaś chyba już elinaa -do Ellig i inga.mm ??
koosiek nie bylo na dogo od 12.XII.2011

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga7'][B]Napisalam teraz prośbę do cioteczek : Ewa i flatki - GrybbaRybba- morisowa - _Goldenek2 - magdyska25 - orpha
[/B]do cioteczki : inga.mm i Ellig - nie napisalam jeszcze , ale i tak dostaną ciotki chyba 2-3 takie same pw w spr. Amorka wizyty ..pisalaś chyba już elinaa -do Ellig i inga.mm ??

koosiek nie bylo na dogo od 12.XII.2011[/QUOTE]

To ciotki dostaną po kilka PW w tej samej sprawie:-). Ja napisalam do inga.mm, Ewa Marta, Mazowszanka, pucka69, _Goldenek2.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']To ciotki dostaną po kilka PW w tej samej sprawie:-). Ja napisalam do inga.mm, Ewa Marta, Mazowszanka, pucka69, _Goldenek2.[/QUOTE]
Chyba nie pogonią nas za to dublowanie pw w jednej sprawie:razz: ,ale musimy prosić je o pomoc ,nie ma innego wyjścia ..
Napiszę jeszcze do : Panca - tanitka - Abrakadabra

no i miejmy nadzieję ,że jutro otrzymamy choć 1-2 zgody na tę wizytę dla Amorka-pumi :)

Edited by Olga7
Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Goldenek2']Witajcie, dostałam 2 PW z prośbą o wizyty. Wybaczcie dziewczyny, ale w weekend byłam na 4 wizytach i się dorobiłam jakiejś infekcji. Jestem zwyczajnie chora :(.[/QUOTE]
To b.dużo zrobilaś cioteczko w ten mrozny bardzo weekend dla dobra psów,aż 4 wizyty w te mrozy -dziekujemy bardzo.Szkoda,że zaziębilaś się chyba,życzymy zdrowia i wykurowania się prędkiego.
Dziękujemy za odpowiedz takze i pozdrawiamy serdecznie .:loveu: A może wiesz cioteczko kto jest z Bemowa albo ma tam blisko ?

Link to comment
Share on other sites

napiszcie jeszcze do Malawia, ona zna dużo ciotek, poza tym jest z Wawy, ale też zupełnie in rejon:(( Ja nie dam rady pomóc teraz, przejmuję psiaka z ulicy, poza tym zero doświadczenia w wizytach p-a, a lepiej aby ktoś z większym treningiem to zrobił. Trzymam kciuki i mam nadzieję, ze to ok dom będzie!

Link to comment
Share on other sites

dostalam pw od Olgi, ja mieszkam wprawdzie na gornym mokotowie ale mam samochod wiec mogalbym podjechac tyle ze dopiero po przyszlym wkndzie gdyz wyjezdzam...mam nadzieje ze ktos inny zrobi wizyte wczesniej bo po co w te mrozy biedak ma marznac w schronie jesli trafia mu sie szansa na dom

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Panca']dostalam pw od Olgi, ja mieszkam wprawdzie na gornym mokotowie ale mam samochod wiec mogalbym podjechac tyle ze dopiero po przyszlym wkndzie gdyz wyjezdzam...mam nadzieje ze ktos inny zrobi wizyte wczesniej bo po co w te mrozy biedak ma marznac w schronie jesli trafia mu sie szansa na dom[/QUOTE]
Dziekujemy za odp.cioteczko i inf. -jesli jednak będzie to nadal aktualne /róznie bywa/ to będziemy wtedy nadal prosić ...:)

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję,ze ktoś będzie w stanie przeprowadzić wcześniej wizytę. Powody są dwa-żeby pumiś nie marzł w budzie i żeby czasem potencjalny domek się nie rozmyślił (lepiej iść za ciosem). No chyba że to nie jest dobry domek dla Amorka, ale to musimy sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DZIR']Elinaa napisz proszę coś więcej na tamat domku. Czy pani mieszka w bloku , czy dom z ogródkiem? Czy miała psy. ? Czy wie ,że pies jest w schronisku i czy coś mówiła na temat transportu?.[/QUOTE]

Pani mieszka w bloku.Z tego co zrozumiałam nie miała wcześniej psa.Powiedziałam,że Amor jest w schronisku i że nie wiem jak się zachowuje w domu.Powiedziałam,że jest możliwe,że będzie wymagał trochę pracy w nauce utrzymywania czystości.Pani trochę się zmartwiła,że jest w Łomży.Powiedziałam,że pomożemy w transporcie.I pytali się kiedy mogą finalnie adoptować psa.
Powiedziałam,że szukam osoby do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej i będę w kontakcie.
Coś mi się wydaje,że będziemy musiały poprosić cioteczkę Panca lub Morisową bo na razie nikt inny się nie zgłasza.Ciotka sleepingbyday odpisałaże Bemowo jest od niej za daleko.

Link to comment
Share on other sites

Bez przesady z tym doświadczeniem Trzeba po prostu być i zobaczyć co to za ludzie Czy to nie meliniarze. Już wiemy dużo. Pies będzie mieszkał w mieszkaniu. , ewentualni właściciele nie mieli wcześniej psa. Elinaa już powiedziala , że trzeba będzie popracować nad psem nie wiemy jak się zachowuje w domu Na początku trzeba wychodzić często. Po pierwsze dlatego, że psu w mieszkaniu będzie gorąco / na początku/ i będzie dużo pił i dużo sikał Częste wychodzenie nauczy go szybko zachowywania czystości w domu Koniecznie polecić lekturę w internecie NOWY PIES W DOMU. Nalezy też powiedzieć o transporcie. Na pewno organizacyjnie to załatwimy ale czy oni są skłonni dołożyć się finansowo.

Link to comment
Share on other sites

Hej. napisała do mnie Mazowszanka na PW:
"
[INDENT]Witaj,
dopiero teraz znalazłam Pw i od razu odpisuję.
Bemowo to kawał ode mnie, ja mieszkam na samym dole( południu) Warszawy.
A Połczyńska to wylotówka na Poznań czyli daleki zachód.
Trzeba się przedzierać przez całą Warszawę co w tygodniu jest trudne.
Jeśli nie znajdziecie kogoś mieszkającego bliżej ( Bemowo, Sródmieście, Bielany) to się podejmę, bo trzeba psu pomóc.
Napisz dokładnie jaka to ulica.
Pozdrawiam, Małgorzata :smile: "


Czy Państwo mieszkają dokładnie na Połczyńskiej?
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...