Jump to content
Dogomania

Igor-CHORY ONEK ZABRANY ZE SCHRONISKA MA DOM !!!


joteska

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eliza_sk']Dea dostałam na maila od Ciebie fotki Tanera - bo to nie (W)Igor przecież ? Mam je gdzieś wstawić ?[/QUOTE]

Z tego co zrozumiałam to fotki biednego Tanera będą potrzebne, jak Elżbietka Cieszyn (DT) założy Mu w czasie weekendu wątek :)

Cieszę się, że Igorek dogaduje się ze stadem Donki5 :):):)
Super, że będzie miał ogłoszenia :)
[B]Jotesko[/B], te pieniążki od cioci mamby 1 wpłyną dopiero po niedzieli, bo mój bank w czasie weekendów chyba się opitala ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Z tego co zrozumiałam to fotki biednego Tanera będą potrzebne, jak Elżbietka Cieszyn (DT) założy Mu w czasie weekendu wątek :)

Cieszę się, że Igorek dogaduje się ze stadem Donki5 :):):)
Super, że będzie miał ogłoszenia :)
[B]Jotesko[/B], te pieniążki od cioci mamby 1 wpłyną dopiero po niedzieli, bo mój bank w czasie weekendów chyba się opitala ;)[/QUOTE]

Dziękujemy za pomoc DONneczko:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dea']- [B]Wigor[/B] trafił do schroniska 21 maja 2010 roku z Wisły, został na nowo zaszczepiony w dniu wyjścia ze schroniska
- Pies zabrany przez Elę to [B]Taner[/B], trafił do schroniska 5 marca 2011 roku z Chybia
- Dzisiaj rano go wyprowadziliśmy z kojca i go oglądałam - nic w żadną łapę mu się nie stało, każdą łapę specjalnie sprawdzałam i lekko uciskałam. Miał podniesioną łapę, ponieważ jego kojec był sprzątany i niespecjalnie miał ochotę stać na mokrym.
- joteska której suki nie znalazłaś?[/QUOTE]
Dea, taką kartę szczepień Igorka otrzymałam, ze szczepieniami od 2009, które jeszcze dr Ola robiła jak pracowała w innej przychodni.
Taner chodził po boksie z ciagle podkuloną łapką a boks nie był mokry, może miał jakiś przykurcz lub coś mu sie w poduszkę stało, nie wiem tego, miał ranki na nosie- u Eli troche krwawiły
szukałam suczki Junony ale Pan opiekun pokazał mi wszystkie suczki owczarkowate jakie były w schronisku, powiedział, że oprócz tych trzech innych nie ma, więc odjechałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eliza_sk']Jotesko kochana, a będą jakieś fotki lepsiejsze, bo z tymi to raczej marnie to widzę. Jakbyście coś skombinowały to pomogę.[/QUOTE]
Dziękujemy ! okejka, postaramy się o lepsze fotki, coś mi nie wyszły bo Igor w sumie jest dość ruchliwym psiakiem:cool3: . Byłam sama na spacerze i nie miał mi go kto przytrzymać, potem fotki w zachmurzony dzień przed zmrokiem... Zresztą wiadomo, wiele mi brakuje do Twojego mistrzostwa fotograficznego:lol:

Link to comment
Share on other sites

Eeeeej, nie przesadzaj, tylko wiem, że czasami i na moje foty się ludzie nie biorą i psy czekają dłużej niż norma (Elizy) przewiduje, a na tych tak marnie go widać. Po prostu szkoda czasu na ogłaszanie go na takich zdjęciach. Może donka mogłaby coś w weekend cyknąć, co ? Jak będziecie miały foto od razu siadam do allegro.

Link to comment
Share on other sites

Twoja norma Eliza na onusie to co najwyżej tydzień:evil_lol: średnio 2 dni;)
będę Donke prosić o fociaczki

ponieważ realizacja zamówień na karme weterynaryjna może trochę potrwać zamówiłam Royal Canin Sensivity Control na bazie kaczki, ma niską zawartością tłuszczu i popiołu na trzustkę, która jednocześnie będzie karmą wyjściową na ew. atopowe alergiczne zapalenie skóry
zamówienie Nr: 701617 [URL]http://www.krakvet.pl/royal-canin-sensitivity-control-14kg-p-846.html[/URL]
info o karmie [URL]http://www.royal-canin.pl/dermatologia/rozwiazania-zywieniowe-royal-canin,5515/sensivity-control,5517.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Piękny pies. Gdybym nie była tak nieuleczalnie zakochana w dogach, to mogłabym się zakochać w tych Waszyć ślicznościach. Moja skromna deklaracja za grudzień już poleciała. Zdrówka Śliczny Igorku![/QUOTE]

:evil_lol: mnie to akurat bezgraniczna miłość do dogów wcale nie dziwi:lol: wierne uczuciowe psiska, duuużo kilogramów miłości, mam słabość do dużych całkowicie oddanych psów:loveu:
Alluniu dziękujemy za wpłatę, już wcześniej odnotowałam w 4 poście, każdy grosik cenny

Igorek po odstawieniu tabletek zaczął jeść:laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']to fotki Tanera z czasu przyjęcia do schronu czyli z III 2011, zdjęcia aktualne tu załączyłam- zrobione zanim Ela go wzięła[/QUOTE]

TE ZDJĘCIA SĄ Z WCZORAJ, z 1 grudnia 2011 roku. Proszę sobie sprawdzić we właściwościach zdjęcia, kiedy były robione - wszystko jest do udowodnienia. Stare zdjęcia Tanera także posiadam, jak ktoś sobie życzy mogę wysłać na maila.

Junona poszła do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Cud! Gotowe! Zapraszam na mój wątek! Jak skrupulatnie policzyła Zofija 3-ci w mojej dogomaniackiej historii!!!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/218831-Chudziusieńki-Onek-wyciągnięty-ze-schroniska-TANER-!!!!-potrzebuje-swojego-domu!!!!?p=18127617#post18127617[/url]
Proszę o pomoc w wklejeniu zdjęć, gdybyście mogły/li je wrzucić na wątek. Będę bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elżbietka_Cieszyn']Cud! Gotowe! Zapraszam na mój wątek! Jak skrupulatnie policzyła Zofija 3-ci w mojej dogomaniackiej historii!!!
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/218831-Chudziusie%C5%84ki-Onek-wyci%C4%85gni%C4%99ty-ze-schroniska-TANER-%21%21%21%21-potrzebuje-swojego-domu%21%21%21%21?p=18127617#post18127617"]http://www.dogomania.pl/threads/218831-Chudziusieńki-Onek-wyciągnięty-ze-schroniska-TANER-!!!!-potrzebuje-swojego-domu!!!!?p=18127617#post18127617[/URL]
Proszę o pomoc w wklejeniu zdjęć, gdybyście mogły/li je wrzucić na wątek. Będę bardzo wdzięczna.[/QUOTE]
ja wogóle nie miałam nigdy swojego watku:eviltong: ten jest poniekad pierwszy:oops: Zosia mi pomogła i zajęła wyeksmitowaniem Igora ze schronu:-)
Elu, najważniejsze jest to, że dałaś dom tymczasowy następnej biedulce pomimo, ze masz tyle różnych spraw na głowie, to wielki gest i poświęcenie!!! Bardzo Ci dziękujemy za opiekę nad Igorkiem i za to również :buzi::Rose:. Na moją pomoc na pewno możesz liczyć, myślę , ze na wsparcie cioteczek też :help1:.

Igorek odzyskał apetyt. Troszkę sie drapie po bokach. Dziś na noc znów dostanie kropelki Advocate po ostatniej kąpieli. Donka5 spróbuje jutro Igorowi fotki zrobić, może będą lepsze od moich na szybko;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Na konto Igorka z zakończonego bazarku poleciało 174,25 gr :)
Jak dolecą pięknie proszę o potwierdzenie :)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216503-ROZLICZAMY-%21%21%21-Mega-Bazarek-Ciuszkowy-i-nie-tylko-%29-22.00"]http://www.dogomania.pl/threads/216503-ROZLICZAMY-!!!-Mega-Bazarek-Ciuszkowy-i-nie-tylko-)-22.00[/URL]
A Igorkowi przesyłamy moc buziaków w mokry nochal:loveu:[/QUOTE]

Z całego serca dziękujemy cioteczko Martiko@Aischo!!!!:iloveyou::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...