Jump to content
Dogomania

Chomik-Bonnie i Warka-wariatka.


basia bonnie

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć :)

Niedobrze... kuruj się szybko :*[/quote]
Hej:multi:
postaram się:evil_lol: :)

[quote name='wiq']imo lepiej iść do liceum, a później na wybrany kierunek na studia...;)[/quote]
właśnie troche mi szkoda, że to technikum jest... wolałabym liceum, ale nigdzie tu nie ma liceum hodowla koni... :( żal mil, że to technikum nie liceum, ale nie wiem... bo z drugiej strony bardzo ale to bardzo bardzo bardzo chciałabym średnią szkołę powiązać z końmi... więc mam dylemat + 3 lata, żeby to rozważyć:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']idź na biol-chem do dobrego liceum i już :cool3:
a konie w wolnym czasie;)[/quote]
hmm.. o tym nie pomyślałam... Wiq, zbawco :evil_lol: pomyśle nad tym :)
tylko znów z drugiej strony chyba jak będę po technikum hodowli koni to mam łatwiej dostać się na takie studia? czy się mylę? :lol::oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote] tylko znów z drugiej strony chyba jak będę po technikum hodowli koni to mam łatwiej dostać się na takie studia? czy się mylę? :lol::oops:[/quote] Jak na mój mały rozumek, wszystko zależy od tego, jak zdasz maturę-a dobre liceum przygotuje cię do niej lepiej, niż technikum... Chyba;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzaga']Pikna suńcia ^^
Będe wpadać ;)
Obowiązkowo :D
Pozdówka ;*[/quote]
Dziękuje:lol:
Super, bardzo się cieszymy :multi:
Również pozdrawiamy i witamy ;)

[quote name='Rybka_39']Wtam:multi:
Jak tam nasz księzniczka Bonnie>?:cool3::loveu:[/quote]
Witam, witam :)
hehe, Bonnie żyje :evil_lol: Wybiegała się dziś na podwórku, więc odpoczywa :)
[quote name='despera']Jak na mój mały rozumek, wszystko zależy od tego, jak zdasz maturę-a dobre liceum przygotuje cię do niej lepiej, niż technikum... Chyba;)[/quote]
Możliwe, ja oczywiście o tym nie pomyślałam :evil_lol: Ty masz duży rozum! :)

[quote name='Sznaucerka-Balbina']HeeeeeeeeeeeeeeeJ:loveu:[/quote]
Hej:multi::multi::multi:
[quote name='Dzaga']Może fotki :cool3:
Hehe...:errrr:
Prosiiiimy...
Ładnie prosimy...:megagrin:[/quote]
Fotki ma koleżanka, ale jest teraz na Chorwacji. Ja za bardzo nie mam czasu robić, ale zrobię jak nam dojdzie rogzik ;)

Zamówiłam rogza :grins: Będzie pasował, prawda?:roll:
[IMG]http://tinypic.pl/out.php/i29981_rogz.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']ale piękny rogzik :loveu::loveu::loveu:
ale wolę osobiście wzorek w kosteczki, jak ma Foksik:loveu:[/quote]
Super, że Ci się też podoba :multi:
kosteczki też są super :loveu: ale jakoś tak wzięłam butterfly bo to takie kobiece:evil_lol: i wydaje mi się , że będzie jej pasowało :)
[quote name='Samturia']Świetna ta obróżka..! mini-flatce będzie w niej do pyszczka (w końcu czarna no nie?)
Czarne psy rulez, bo wszysko do nich pasuje (wiem coś o tym :cool3)[/quote]
czarna, czarna :)
No, prawie wszystko :) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']nic nie wiem o 'ulgach' dla absolwentów takich szkół - może na studiach są z czegoś zwolnieni, ale w rekrutacji na studia obowiązują te same zasady.
polecam jednak jakieś dobre LO :)[/quote]
Znaczy miałam na myśli, że będzie łatwiej na studiach po takiej szkole, bo będzie się dużo wiedziało nie tylko z teorii, ale i z praktyki :)
Ale zastanowię się jeszcze nad liceum :) bo możliwe, że pójdę do liceum.. ale jeszcze nie wiem, w końcu 3 lata mam:evil_lol:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']A piórniczek bardzo fajny, taki... w Dogomaniackich barwach ;)

Dzień dobry :loveu:[/quote]
no tak jakoś:evil_lol:
Dobry dobry :loveu: albo i niedobry :-(
[quote name='Dzaga']Dobryy :)
A piórniczek świętny :D
...
Rogzik tyyyyź ^^[/quote]
Cieszę się, ze się podoba :)

Tak przeglądałam moje foldery i znalazłam fajne zdjęcie z Ergą:loveu::evil_lol:
[IMG]http://tinypic.pl/out.php/i30078_jaiergus.jpg[/IMG]


A tak to ja chyba lecę się położyć, bo mnie tak straaaaaaaaasznie bolą plecy, ramiona, brzuch i nogi, że się ruszam ledwo :placz:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mówiłaś wcześniej ot ym technikum hodowli koni (wybacz, ale nie mam czasu czytać wszystkiego :( ) To najlepiej za mias tchnikum iść do liceum, lepiej przygotowywuje do matury. Profil najlepiej biol-chem, a studnia: zootechnika - hodowla koni i coś tam jeszcze było ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzaga']Fooooootki :( !!!![/quote]
Dzaga czemu nie masz w avatarze już foty Coci i nic o niej nie piszesz, zrezygnowałaś z jej zaadoptowania ?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Fajny masz piórnik :cool3:
[URL]http://tinypic.pl/out.php/i30078_jaiergus.jpg[/URL]
A ta sunia... Kogo ona ?
A i czekam na foty Bonnie, bo ty foty Bonnie robisz chyba własną cyfrówką co nie ? Ja robię taty a że ona taty to dlatego u mnie fot często nie ma.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorkaa']Jeśli mówiłaś wcześniej ot ym technikum hodowli koni (wybacz, ale nie mam czasu czytać wszystkiego :( ) To najlepiej za mias tchnikum iść do liceum, lepiej przygotowywuje do matury. Profil najlepiej biol-chem, a studnia: zootechnika - hodowla koni i coś tam jeszcze było ;-)[/quote]
Zobaczymy :)

[quote name='Dzaga']Fooooootki :( !!!![/quote]
Będą najpóźniej w poniedziałek, jak dojdzie rogzik :)
[quote name='Pimpek']Dzaga czemu nie masz w avatarze już foty Coci i nic o niej nie piszesz, zrezygnowałaś z jej zaadoptowania ?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Fajny masz piórnik :cool3:
[URL]http://tinypic.pl/out.php/i30078_jaiergus.jpg[/URL]
A ta sunia... Kogo ona ?
A i czekam na foty Bonnie, bo ty foty Bonnie robisz chyba własną cyfrówką co nie ? Ja robię taty a że ona taty to dlatego u mnie fot często nie ma.....[/quote]
Fajnie, że się podoba ;)
Ta sunia to piesek *luthien*, Erga:loveu:
Ja nie mam swojej cyfrówki, więc albo pożyczam od znajomych, albo robię fotki z telefonu ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...