Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

Dziewczyny.. musimy zdecydować, kto będzie 'prawnym' opiekunek Barta, osobą decyzyjną. Trzeba podpisać umowę z dexterką.
Super, że zapoznał się z terenem :) dexterko będziesz zapoznawała go z innymi psami w kagańcu ? pojedyńczo czy z większą ilością psów ?

Link to comment
Share on other sites

Dominika jesteś cały czas na wątku i wiesz dobrze że Bart został porzucony w opuszczonym domu.Napewno książeczki przy nim nie zostawili.Zadzwonię do hotelu i zapytam.Ja nie wezmę Barta na siebie bo nie ja go przenosiłam.Będę przy Barcie bo dla mnie ważny jest pies.Nawet gdy nie będę już skarbnikiem.Nie znikaj z wątku tylko weż odpowiedzialność i weż Barta na siebie.Zrobić szum i zniknąć jakie to proste.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Dziewczyny.. musimy zdecydować, kto będzie 'prawnym' opiekunek Barta, osobą decyzyjną. Trzeba podpisać umowę z dexterką.
Super, że zapoznał się z terenem :) dexterko będziesz zapoznawała go z innymi psami w kagańcu ? pojedyńczo czy z większą ilością psów ?[/QUOTE]


a ty kochana nie podpisalabys umowy..............ja szczerze liczylam na ciebie wiem ze masz tych watkow od groma ale zlituj sie nad bartem prosze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']a ty kochana nie podpisalabys umowy..............ja szczerze liczylam na ciebie wiem ze masz tych watkow od groma ale zlituj sie nad bartem prosze[/QUOTE]

Dominiko, jestem odpowiedzialna za kilka psiaków. Nie mogę juz wziąć więcej. . .
Może ty podpisałabyś umowę ?
Musimy ustalić, kto będzie opiekunem Barta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Dominiko, jestem odpowiedzialna za kilka psiaków. Nie mogę juz wziąć więcej. . .
Może ty podpisałabyś umowę ?
Musimy ustalić, kto będzie opiekunem Barta.[/QUOTE]

jestem do polowy wrzesnia za granica wiec to niewykonalne zebym podpisala poza tym ja tylko finansowo wspieram psy nie moge nic wiecej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']jestem do polowy wrzesnia za granica wiec to niewykonalne zebym podpisala poza tym ja tylko finansowo wspieram psy nie moge nic wiecej[/QUOTE]
Dominiko to Ty rozpętałaś piekło na wątku to Ty wszystko krytykujesz i wszystkich osądzasz więc to Ty powinnaś być opiekunem Barta. Trochę dziwi mnie Twoje zachowanie skoro tylko finansowo pomagasz zwierzętom jakim prawem krytykujesz innych? Pies z nadwaga? Znasz Barta ? Widzialas go ? Znasz jego charakter? Ten pies nie tyje dlatego że jest przekarmiany tylko dlatego że jego główną aktywnością na spacerze jest przytulanie się do człowieka. Znam Barta widziałem w jakim stanie wrócił z nieudanej adopcji znam hotel i Panią Małgosię wiem ile serca i pracy poświęca zwierzętom i jak bardzo bolą ją twoje komentarze. Zastanów się zanim coś napiszesz, poswięć swój czas na pomoc choćby jednemu psu ale nie finansowa, zabierz go z ulicy zaopiekuj sie nim zanim skrytykujesz innych. Szlak mnie trafia jak na wątek trafia taka krzykaczka jak ty,sieje ferment a jak awantura sie kończy szuka wrażeń gdzie indziej. Barcik tobie życzę domku wreszcie chłopie jesteś jednym z najmilszych piasków jakie poznałem.

Link to comment
Share on other sites

Ja też uważam, że Mokry Nosek nie zasłużył sobie w najmniejszym stopniu na słowa krytyki. Przyjął Bartusia po nieudanej adopcji, otoczył opieką, której nic złego zarzucić nie można. Na pewno należą mu się słowa podziękowania za wszystkie te lata poświęcone Bartowi. Teraz należy się skupic na pomocy psu w nowym miejscu. Takie przepychanki i kłótnie tylko zniechęcą do zaglądania na ten wątek i zrobi się pustka.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

i co ulzylo ci CICHACZU

co ja mam jechac 600 km zeby barta wyprowadzic
masz klopoty czytania ze zrozumieniem bo ja nie napisalam ze ten otel jest zly psy sa tam usmiechniete ale sa zaniedbania

nie wiem dajesz kase na barta szukales rozwiazania dla niego a teraz pan madra rada............

daremny jestes tyle ci powiem ja do barta przyszlam pare lat temu jak mial dlug za hotel 2 tys nikomu sie nic nie chcialo robic tylko pisac kocam was jestescie kochani kocham was
bart z siostra toneli w dlugach gdzie wtedy byles
i jestem na tych samych watkach od dawna dla twojej wiadomosci

jak ja mam podpisac cos jak pod Francja siedze i na dobra sprawe nie wiem nawet dokladnie kiedy wroce ...........

jak jestes taki wielce pan ratujacy to sam podpisz co ci szkodzi

JESTES NAJMILSZYM Z PSIAKOW JAKIEGO POZNALEM...twoje slowa ....to czemu tyle czasu nic dla niego nie zrobiles.........jeden spacer nie zalatwi jego problemow

szkoda mi klawiatury na Ciebie

mysle ze jeszcze mniej mu pomogles niz ja bynajmniej w zwolywaniu tu ludzi finansowym bazarkowym wiec sie odpieprz ode mnie

biedny bart zycze szczescia psu co do kontaktu w sprawie przelewu bede sie kontaktowac z Martika i Barb spadam chociaz pomagac finansowo bede

jeszcze jedno skoro krzycze i uciekam na inne watki jak krzykaczka /wole to niz bycie CICHACZEM / to sobie przewertuj watek ze ze starych wyjadaczek watku Barta jestem ja baster i lucy i Martika

fakty mowia same za siebie

[quote name='Guliwer89']Dominiko to Ty rozpętałaś piekło na wątku to Ty wszystko krytykujesz i wszystkich osądzasz więc to Ty powinnaś być opiekunem Barta. Trochę dziwi mnie Twoje zachowanie skoro tylko finansowo pomagasz zwierzętom jakim prawem krytykujesz innych? Pies z nadwaga? Znasz Barta ? Widzialas go ? Znasz jego charakter? Ten pies nie tyje dlatego że jest przekarmiany tylko dlatego że jego główną aktywnością na spacerze jest przytulanie się do człowieka. Znam Barta widziałem w jakim stanie wrócił z nieudanej adopcji znam hotel i Panią Małgosię wiem ile serca i pracy poświęca zwierzętom i jak bardzo bolą ją twoje komentarze. Zastanów się zanim coś napiszesz, poswięć swój czas na pomoc choćby jednemu psu ale nie finansowa, zabierz go z ulicy zaopiekuj sie nim zanim skrytykujesz innych. Szlak mnie trafia jak na wątek trafia taka krzykaczka jak ty,sieje ferment a jak awantura sie kończy szuka wrażeń gdzie indziej. Barcik tobie życzę domku wreszcie chłopie jesteś jednym z najmilszych piasków jakie poznałem.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Pozwolę się Pani Marcie wyspac a później zadzwonię i zapytam o nr konta i koszty transportu :) Podziękuję również Pani Marcie od nas wszystkich :):):)[/QUOTE]

[COLOR=#ff0000][B]Uwaga !!!! :lol: ;)

Rozmawiałam z Panią Martą i bardzo prosiła aby pieniążki które były przeznaczone na transport zostały przelane do księgowej Bartusia i przeznaczone w całości na jego potrzeby ( hotelowanie ....karmę) wedle uznania. Pani Marto JESZCZE RAZ Z CAŁEGO SERCA OD NAS WSZYSTKICH PANI DZIĘKUJĘ !!!! :loveu::loveu::loveu: Pani Marta to WSPANIAŁA OSOBA !!!!!!! :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Super, ze za transport nic nie wzięla :)

cioteczki, spokojnie.. Musimy ustalić, kto będzie prawnym opiekunem Barta. Tym razem nie będzie tak jak do tej pory że tylko baster lusia była skarbnikiem i żadnej osoby decyzyjnej.

Pytam ponownie, kto może zostać jego opiekunem ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sharka']będziemy wspierać :)[/QUOTE]
dziś sprobuję zrobić mu nowe ogloszenie chociaz na olx i wyróznię.

[quote name='Doda_']Dziewczyny.. musimy zdecydować, kto będzie 'prawnym' opiekunek Barta, osobą decyzyjną. Trzeba podpisać umowę z dexterką.
Super, że zapoznał się z terenem :) dexterko będziesz zapoznawała go z innymi psami w kagańcu ? pojedyńczo czy z większą ilością psów ?[/QUOTE]

[quote name='dominikabankert']a ty kochana nie podpisalabys umowy..............ja szczerze liczylam na ciebie wiem ze masz tych watkow od groma ale zlituj sie nad bartem prosze[/QUOTE]

[quote name='Doda_']Dominiko, jestem odpowiedzialna za kilka psiaków. Nie mogę juz wziąć więcej. . .
Może ty podpisałabyś umowę ?
Musimy ustalić, kto będzie opiekunem Barta.[/QUOTE]
Szkoda, dexterko, że wcześniej nie napisalaś na wątku lub PW, że pobyt w Twoim hotelu łączy sie z podpisaniem umowy i ktoś musi wziąć na siebie odpowiedzialność za Barta. Wówczas decyzja o przenosinach pewnie by nie zapadła.


[quote name='baster i lusi']Dzwoniłam.Książeczka została w hotelu.Ot po prostu zapomnieli dać.Prześlą do hotelu .Tylko proszę o adres.[/QUOTE]
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247090-BDT-i-hotelik-u-Dexterki-zaprasza-)-Wolne-miejsce[/URL]
Hotel dla psów "U Dexterki"
ul. Pokojska 6
46-090 Lubienia
woj. opolskie

[quote name='yolanovi']Ja też uważam, że Mokry Nosek nie zasłużył sobie w najmniejszym stopniu na słowa krytyki. Przyjął Bartusia po nieudanej adopcji, otoczył opieką, której nic złego zarzucić nie można. Na pewno należą mu się słowa podziękowania za wszystkie te lata poświęcone Bartowi. Teraz należy się skupic na pomocy psu w nowym miejscu. Takie przepychanki i kłótnie tylko zniechęcą do zaglądania na ten wątek i zrobi się pustka.[/QUOTE]
Masz rację. Pamietajmy, ze tu chodzi o Barta. W tym, czy w innym hotelu - to on jest ważny.
Zaproszenia na bazarek i wątek Barta rozesłałam prawie do wszystkich osób z listy, więc jeśli wymieniamy poglady i spieramy się, róbmy to tak, aby nie zniechęcić osób które tu na razie tylko zaglądają lub zajrzą.
[quote name='Malgoska']a na kogo była umowa w Mokrym Nosku?[/QUOTE]
To jest istotne pytanie. Na kogo byla umowa w dotychczasowym hoteliku ?

[quote name='Martika@Aischa'][COLOR=#ff0000][B]Uwaga !!!! :lol: ;)

Rozmawiałam z Panią Martą i bardzo prosiła aby pieniążki które były przeznaczone na transport zostały przelane do księgowej Bartusia i przeznaczone w całości na jego potrzeby ( hotelowanie ....karmę) wedle uznania. Pani Marto JESZCZE RAZ Z CAŁEGO SERCA OD NAS WSZYSTKICH PANI DZIĘKUJĘ !!!! :loveu::loveu::loveu: Pani Marta to WSPANIAŁA OSOBA !!!!!!! :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR][/QUOTE]
To rzeczywiście wyjątkowa osoba. Dasz znać Dominice ?

[quote name='Doda_']Super, ze za transport nic nie wzięla :)

cioteczki, spokojnie.. Musimy ustalić, kto będzie prawnym opiekunem Barta. Tym razem nie będzie tak jak do tej pory że tylko baster lusia była skarbnikiem i żadnej osoby decyzyjnej.

Pytam ponownie, kto może zostać jego opiekunem ?[/QUOTE]
A jeśli nikt sie nie zgłosi to co ?
Obawiam sie, ze każdy bedzie się bał w sytuacji gdy brak pokrycia kosztów hotelu w deklaracjach, na wątku nie ma zgody, deklarowicze odchodzą. Dlatego weźmy się w garść, i zastanowmy się czy i co kazdy z nas może dla Barta zrobić.

Baster i lusi napiszesz nam kochana jaki jest na chwile obecną stan finansów Barta ?

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Kochani nie kłócmy sie...przeciez wszyscy jestesmy tu dla Barta i trzeba na spokojnie sie zastanowić co dalej...
Uważam jednak, że każdy może a wręcz powinien wyrazić swoje zdanie...tyle, ze twierdzenie, że ktoś TYLKO pomaga finansowo jest głęboko nie przemyślane bo gdyby bie to TYLKO wiele psów nie opusciloby schronów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Kochani nie kłócmy sie...przeciez wszyscy jestesmy tu dla Barta i trzeba na spokojnie sie zastanowić co dalej...
Uważam jednak, że każdy może a wręcz powinien wyrazić swoje zdanie...tyle, ze twierdzenie, że ktoś TYLKO pomaga finansowo jest głęboko nie przemyślane bo gdyby bie to TYLKO wiele psów nie opusciloby schronów.[/QUOTE]
Mądrze i pięknie napisane.
ps
Przeslalam Dominice konto baster i lusi do wpłaty za Barta - bo o niego poprosiła.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='BORYSboxer']Kochani nie kłócmy sie...przeciez wszyscy jestesmy tu dla Barta i trzeba na spokojnie sie zastanowić co dalej...
Uważam jednak, że każdy może a wręcz powinien wyrazić swoje zdanie...tyle, ze twierdzenie, że ktoś TYLKO pomaga finansowo jest głęboko nie przemyślane bo gdyby bie to TYLKO wiele psów nie opusciloby schronów.[/QUOTE]

zgadzam się w 100% :) Dominika jest od zawsze z Bartem i od zawsze mu pomaga. Nie zniechęcajmy nikogo do wątku Barta i przestańmy się wzajemnie nakręcac bo to na pewno Bartowi nie służy :(

Podpisanie umowy z hotelem to jasna sprawa przecież bo jak inaczej ? czy to nie służy także bezpieczeństwu psa ??? chyba nikt nie miał złudzeń. I co to ma wspólnego z przenosinami czy też nie przenosinami ???
Dominice znac nie muszę dawac bo chyba jest na wątku i czyta bieżące informacje.

Rozmawiałam z Dexterką i wiem że Bart ma sporo nowych zdjęc :) zachowuje się jak na dżentelmena przystało wzorowo :)
To kochany psiak i myślę że bardzo bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu :) Domek do którego w przyszłości trafi będzie miał z niego pociechę :lol:

Link to comment
Share on other sites

Domi byłaś i jesteś od początku z Bartem więc proszę przypomnij mi po czym on ma takie rany na pyszczku ??? :( od pogryzienia ???
Z tego co pamiętam miał je od samego początku.

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-l1v7K661asc/TwI7gWIBdsI/AAAAAAAAE-Y/9T9Dpx8_xzY/s600/IMG_0984.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']zgadzam się w 100% :) Dominika jest od zawsze z Bartem i od zawsze mu pomaga. Nie zniechęcajmy nikogo do wątku Barta i przestańmy się wzajemnie nakręcac bo to na pewno Bartowi nie służy :(

Podpisanie umowy z hotelem to jasna sprawa przecież bo jak inaczej ? czy to nie służy także bezpieczeństwu psa ??? chyba nikt nie miał złudzeń. I co to ma wspólnego z przenosinami czy też nie przenosinami ???
Dominice znac nie muszę dawac bo chyba jest na wątku i czyta bieżące informacje.

Rozmawiałam z Dexterką i wiem że Bart ma sporo nowych zdjęc :) zachowuje się jak na dżentelmena przystało wzorowo :)
To kochany psiak i myślę że bardzo bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu :) Domek do którego w przyszłości trafi będzie miał z niego pociechę :lol:[/QUOTE]

Dominika zrezygnowala z subskrycpji wątku - dlatego nas nie czyta.

[quote name='Martika@Aischa']Domi byłaś i jesteś od początku z Bartem więc proszę przypomnij mi po czym on ma takie rany na pyszczku ??? :( od pogryzienia ???
Z tego co pamiętam miał je od samego początku.

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-l1v7K661asc/TwI7gWIBdsI/AAAAAAAAE-Y/9T9Dpx8_xzY/s600/IMG_0984.jpg[/IMG][/QUOTE]
Od pogryzienia. szczególy na pierwszym wątku, do ktorego link podał Wojtuś.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

znalazłam wcześniejszy wątek naszego Barta.

Wstawiam dla Dexterki która pytała mnie skąd te rany na jego pyszczku :(
[SIZE=3][B]BART[/B][/SIZE] wielki pieszczoch!!
...Wymagał najpilniejszej pomocy - weterynaryjnej. Był strasznie pogryziony. Oczko miał całe zaropiałe :placz: Urządził go tak jego towarzysz niedoli - mixa boksera, dominant który był zazdrosny o każdy przyjazny gest skierowany w stronę Barta. Dziewczyny musiały interweniować, bo gdy głaskały psiaka, to boksiowaty się na niego rzucił z zębami...

[B]Oczko Barta wyleczone, dzięki [COLOR=red]Ketuni,[/COLOR] która opłaciła Bartowi miesięczny pobyt w hotelu i leczenie[/B] :loveu:


Bart - kwiecień 2010 r.
[IMG]http://i46.tinypic.com/9sc7zp.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bart jest w nowym hoteliku i od tego czasu,wszystko powinno być też "od nowa"Zgoda na wątku to jest to,czego najbardziej w tej chwili potrzebujemy,bo same przenosiny,to nie wszystko...Mogę zostać prawnym opiekunem Barta,jeżeli nie przeszkadza to,że mieszkam w DE.Jeżeli tak się stanie, to potrzebuję wsparcia od wszystkich,którzy deklarowali wszelką pomoc dla Barcika :smile:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...