Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

Jamniorek, który ma trafić do kejciu z wielką radością by się załapał na transport z Wrocławia do Wwy (skąd Kasia by go odebrała - czy też gdzieś "z trasy"). Maluch jest spokojniutki i przyzwyczajony do przebywania w klatce, więc pewnie nie sprawiałby problemu w transporcie. Nie zmienia to faktu, że nie ma osoby, która mogłaby wyruszyć w tę długą morderczą trasę z agat21. Myślałam ja nad tym, ale od 2 dni tak mi nawala kręgosłup, że nie wydolę tyle godzin na siedząco :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bogusik']No niestety,ale odzewu nie ma...Na fb też cisza...[/QUOTE]

[quote name='Martika@Aischa']:(:(:(:(:( kurcze tyle osób na fb i na dogo i naprawdę nikt nie pomoże przewiezc bezpiecznie psiaki do hotelu ? :([/QUOTE]
Może pospamować na wątkach mazowieckich ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']Będziemy dzwonic z Marticzka do tej p Marty , która ma się zdecydować czy wiezc Barteczka
będziemy dzw rano ok 9
trymajmy mono kciuki :thumbs: :thumbs:[/QUOTE]
Ewuniu,Marticzko kciuki mocno zacisnięte :kciuki::modla:Ja już nie wiem,gdzie szukać i gdzie pisać.Już mi oczy wysiadają od wertowania stron w necie.Juz nawet nie znajduje czasu na inne wątki...

Link to comment
Share on other sites

Ewunia już jestem i pisze bo cały czas " siedzę " na telefonie ;)

Tak jak pisała Ewunia jest możliwośc aby Bart jutro pojechał do dexterki ale na 100 % będziemy wiedziały jutro ok godzinki 9.30 ( wolontariuszka która pomaga w transporcie musi się zgodzic zaopiekowac Bartem w drodze ). Kolejna sprawa czy Hotel Mokry Nosek jest w stanie podwiezc Barta do Dworu Mazowieckiego i tam go przekazac ???
Rozmawiałam też z naszą dexterką :) miejsce dla Barta jest gotowe ale może odebrac chłopaka tylko do godziny 14.00 z Wrocławia bo potem zostaje bez samochodu. A Bart do Wrocławia dotrze na godzinkę 19 - 20 :( więc nie mamy transportu z Wrocławia. Będę jeszcze rozmawiała jutro z Panią Martą czy ewentualnie dowiozła by Barta za zwrot kosztów paliwa do dexterki.

Więc jak same widzicie na razie wszystko idzie jak po grudzie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Ewunia już jestem i pisze bo cały czas " siedzę " na telefonie ;)

Tak jak pisała Ewunia jest możliwośc aby Bart jutro pojechał do dexterki ale na 100 % będziemy wiedziały jutro ok godzinki 9.30 ( wolontariuszka która pomaga w transporcie musi się zgodzic zaopiekowac Bartem w drodze ). Kolejna sprawa czy Hotel Mokry Nosek jest w stanie podwiezc Barta do Dworu Mazowieckiego i tam go przekazac ???
Rozmawiałam też z naszą dexterką :) miejsce dla Barta jest gotowe ale może odebrac chłopaka tylko do godziny 14.00 z Wrocławia bo potem zostaje bez samochodu. A Bart do Wrocławia dotrze na godzinkę 19 - 20 :( więc nie mamy transportu z Wrocławia. Będę jeszcze rozmawiała jutro z Panią Martą czy ewentualnie dowiozła by Barta za zwrot kosztów paliwa do dexterki.

Więc jak same widzicie na razie wszystko idzie jak po grudzie :([/QUOTE]
Oj,Marticzko idzie jak po grudzie i nerwy już chyba sięgają zenitu.Gdyby p.Marta jednak odmówiła dowozu do dexterki, to jeszcze pozostają wspaniałe dziewczyny z Wrocławia i może któraś by się zgodziła na dowiezienie do hoteliku

Link to comment
Share on other sites

Ciociuniu te kobitki kochae się zgodzily :modla: , Marticzka wydzwania od nocy , tylko trzeba dziś podwiesc Barta do Nowego Dworu Mazowieckiego kochane!!! bo naczej ni goprzewozu , dziewczyna kochana jedzie ze starszym psinkiem , musi ktoś podwiezc ! Barteczka
za tansport się zrzucimy :modla:

Link to comment
Share on other sites

Ciociu Marticzka ter caly czas rozmawia z p Marta , p Marta do półtorej godz da znac , czy będzie mogla odebrać Barta z hoteliku , za zwrotem kosztów paliwa , musisz ciociu Baster zadzw do Mokrego i powiedzieć ze p Marta się najprawdopodobniej zgłosi po psinke!

Link to comment
Share on other sites

za ok 1,5 godziny Pani Marta da mi znac czy da radę odebrac Barta z Mokrego Noska i dowieźc do Dexterki. Dexterka może wyjechac po Barta tylko do godziny 14 bo potem zostaje bez samochodu a Bart we Wrocławiu był by ok godziny 22.

Oczywiście jeśli się zgodzi musimy się z Panią Martą rozliczyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Proszę o podanie dokładnego adresu do hoteliku "Mokry Nosek"[/QUOTE]
Taki znalazłam na stronie hotelu [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][TABLE="class: _5e7- profileInfoTable _3stn, width: 376"]
[TR]
[TH="class: label"]Lokalizacja[/TH]
[TD="class: data"][URL="https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.bing.com%2Fmaps%2Fdefault.aspx%3Fv%3D2%26pc%3DFACEBK%26mid%3D8100%26where1%3DGranice%2B53%252C%2B96-515%26FORM%3DFBKPL0%26name%3DHotel%2Bdla%2Bps%25C3%25B3w%2BMokry%2BNosek%26mkt%3Den-US&h=hAQH_xdw7&s=1"]Granice 53, 96-515[/URL][/TD]
[/TR]
[TR="class: spacer"]
[TD="colspan: 2"][HR][/HR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][h=4]Dane kontaktowe[/h]

[TABLE="class: _5e7- profileInfoTable _3stn, width: 376"]
[TR]
[TH="class: label"]Numer telefonu[/TH]
[TD="class: data"]501 034 608[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Taki znalazłam na stronie hotelu [COLOR=#333333][FONT=lucida grande][TABLE="class: _5e7- profileInfoTable _3stn, width: 376"]
[TR]
[TH="class: label"]Lokalizacja[/TH]
[TD="class: data"][URL="https://www.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.bing.com%2Fmaps%2Fdefault.aspx%3Fv%3D2%26pc%3DFACEBK%26mid%3D8100%26where1%3DGranice%2B53%2C%2B96-515%26FORM%3DFBKPL0%26name%3DHotel%2Bdla%2Bps%C3%B3w%2BMokry%2BNosek%26mkt%3Den-US&h=hAQH_xdw7&s=1"]Granice 53, 96-515[/URL][/TD]
[/TR]
[TR="class: spacer"]
[TD="colspan: 2"][HR][/HR][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande][B]Dane kontaktowe[/B]



[TABLE="class: _5e7- profileInfoTable _3stn, width: 376"]
[TR]
[TH="class: label"]Numer telefonu[/TH]
[TD="class: data"]501 034 608[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Miejscowośc Teresin ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...