Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='Martika@Aischa']Tak :) u hop! jest na przykład ONeczka Lola :) to rewelacyjne miejsce :)[/QUOTE]
Gdzie to jest ? :lol:

[quote name='dominikabankert']Napisalam do hop czy ma miejsce czekmay...........[/QUOTE]
Czekamy. A u Dexterki może rzeczywiście zrobisz te rezerwację ? Chociaż na tydzień. Jeśli nie będzie na wątku zgody w tym temacie to zrezygnujemy. ..
[quote name='Martika@Aischa']wysłałam wątek i do hop! i do dexterki :) mam nadzieję że chłopak zmieni miejsce i znajdzie wreszcie swoje miejsce na ziemi.[/QUOTE]
On ma tyle świeżych i fajnych ogłoszeń, jest w pelni adopcyjny - nie chce mi się wierzyć, że zupełnie nikt o niego nie pyta.
Dorabialabym mu też sukcesywnie ogłoszenia na różne wojewodztwa ale nie wiem czy to nie robota glupiego skoro jedyny namiar jest na hotel ?

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Gdzie to jest ? :lol:


Czekamy. A u Dexterki może rzeczywiście zrobisz te rezerwację ? Chociaż na tydzień. Jeśli nie będzie na wątku zgody w tym temacie to zrezygnujemy. ..[/QUOTE]

wątek hoteliku :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245871-Domowy-hotel-dla-ps%C3%B3w-w-%C5%81odzi-w%C4%85tek-informacyjny[/url])

Lokalizacja : Łódź :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']On ma tyle świeżych i fajnych ogłoszeń, jest w pelni adopcyjny - nie chce mi się wierzyć, że zupełnie nikt o niego nie pyta.
Dorabialabym mu też sukcesywnie ogłoszenia na różne wojewodztwa al[B]e nie wiem czy to nie robota glupiego skoro jedyny namiar jest na hotel ?[/B][/QUOTE]

no właśnie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']dziewczyny jestem na zaproszenie Barb i Martika@Aischa. Jeśli macie pytania piszcie śmiało tutaj albo na pw.

możemy też zarezerwować miejsce na tydzień:)[/QUOTE]
Dziękujemy ogromnie za przybycie.:lol: Jesli chodzi o mnie to sporo wiem o Twoim hoteliku z wątku Filona. :lol:
Gdybyś przytrzymala choć przez tydzień miejsce to może uda się zapytać o zdanie wszystkich którzy udzielają się na watku Barta - a przede wszystkim deklarowiczow. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Podeślę wątek Lolci :) która obecnie przebywa u hop! :)

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217000-Lola-w-hoteliku-brakuje-na-op%C5%82acenie-miesi%C4%85ca-POM%C3%93%C5%BB-PROSZ%C4%98[/url]

Dziewczynki jestem absolutnie za tym aby Bart zmienił hotel i zamieszkał u dexterki lub hop!

Link to comment
Share on other sites

ja mowie tak tak tak tylko skoro ta hop jest w lodzi to moeby tam..........ok w kazdym razie ja jestem za przeniesieniem i dokladam sie do transportu tak jak znam magolek yolanovi agatap to na pewno nie mialyby nic przeciwko przeniesienu tak dluzej z bartem byc nie moze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dziękujemy ogromnie za przybycie.:lol: Jesli chodzi o mnie to sporo wiem o Twoim hoteliku z wątku Filona. :lol:
Gdybyś przytrzymala choć przez tydzień miejsce to może uda się zapytać o zdanie wszystkich którzy udzielają się na watku Barta - a przede wszystkim deklarowiczow. :lol:[/QUOTE]

Przetrzymam, tylko bardzo proszę , aby któraś z Was napisała mi PW jak tylko podejmiecie decyzję. Czasami gubię się w tych wszystkich wątkach.
A Bart jest prześliczny :) Nie wiem czemu nie ma jeszcze domu! Może warto byłoby zainwestować w wyróżnienie na tablicy.pl i podać do kogoś innego kontakt?

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='dexterka']Przetrzymam, tylko bardzo proszę , aby któraś z Was napisała mi PW jak tylko podejmiecie decyzję. Czasami gubię się w tych wszystkich wątkach.
A Bart jest prześliczny :) Nie wiem czemu nie ma jeszcze domu! Może warto byłoby zainwestować w wyróżnienie na tablicy.pl i podać do kogoś innego kontakt?[/QUOTE]
Obiecujemy że rowno za tydzień damy znać. Chyba, ze decyzja zapadnie szybciej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Jeśli nic nie zmienicie Bart zostanie anonimowy i zapomniany. Trzeba zmienic tytuł. Znaleźc osobę która poprowadzi dalej ten wątek. Przeniesc chłopaka do nowego miejsca. No i co najważniejsze rozkręcic trochę wątek i zaprosic nowe osoby.[/QUOTE]

dokladnie !

musimy zdecydowac, kto bedzie osoba decyzyjna w jego sprawie.. i porozyslac pytanie do deklarowiczów ..
ale mysle ze nie beda mieli nic przeciwko :) ten hotelik w Mokrym nosku mi sie nie podoba ani troche. Cena kosmiczna jak za takie warunki.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

no wlasnie doda warunki normalne takie to u mnie wgminie psy maja bez kitu bezpanskie zgarniane tyle ze nie sa z boksow wypuszczane iza darmo siedza nie za prawie 5stow

kto poprowadzi watek nie wiem i dont know ja nie moge ja jedynie moge placic i jak skombinuje mysz to ostro ruszamna podboj dogomanii bede ostro rozsylac watek

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem jak najbardziej za przeniesieniem Barta i odświeżeniem wątku. Nie byłam osobiście w żadnym z hotelików, ani Hop ani Dexterki, ale śledzę wątki psiaków u Dexterki, wątek hotelikowy i wydaje mi się, że to jest dobry wybór.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny,trzeba Barta koniecznie zabrać,bo nie ma szans na adopcję,w obecnym hoteliku.Dt u Dexterki,jak i u hop! są znanymi na dogo i to z bardzo dobrej strony.Ale chyba u hop nie ma miejsca...Zreszta skoro poszło pw to sama napisze,czy może chłopaka przyjąć.Dobrze,że coś ruszyło,bo tak jak jest,to nie może być.Postaram się też jakoś dopomóc,muszę pomyśleć...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']dziewczynki skoro jest miejsce u dexterki to myślę że nie ma sensu szukac dalej. Pomyślmy jak bezboleśnie i szybko przeniesc chłopaka do hoteliku. Doda_ kiedy mogłabyś przewieźc chłopaka i jaki był by to koszt ???[/QUOTE]

Znalazlam adres hoteliku na stronie, czy to jest ten?
Adres:
[B]Hotel dla psów Mokry Nosek[/B]
Granice 53
96-515 Teresin

Sosnowiec-Teresin - Lubienia (dexterka) - Sosnowiec wychodzi ok. 750-800 km (patrzylam na szybko)
250 zl to jest maksymalna kwota za paliwo.

Kiedy? Nie potrafie w tej chwili powiedziec... mysle ze w maju znalazlabym na to czas, ale musze zalatwic sobie wolne w pracy 2 dni.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dwie wiadomości w sprawie miejsca. Mam komplet - 10 psiaków. Czasami w wyjątkowej, awaryjnej sytuacji przyjmuję jednego psa więcej, ale jeżeli dexterka może przyjąć Barta, to super. Z hotelu Mokry Nosek przeprowadziła się do mnie Lola i Kofi. Myślę, że Bartowi zmiana hotelu wyjdzie na dobre. Niech się chłopak pakuje i jedzie do dexterki. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...