Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

ROZLICZENIE finansów Barta.Całość na str.1 post 3.

[COLOR=#000000]+578[/COLOR]
[COLOR=#000000]- 90 zł na karmę zaległe[/COLOR]
[COLOR=#000000]-450 zł za hotel i karmę[/COLOR]
[COLOR=#000000]====================[/COLOR]
[COLOR=#000000]+38 zł[/COLOR]
[B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][B][COLOR=#000000]
KWIECIEŃ
+ 38 zł
[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][B][COLOR=#000000]
* [/COLOR][B]Yana[/B][COLOR=#000000] - 20 zł wpłynęło 20 zł 06.04.[/COLOR][B]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] yolanovi -15 zl wpłynęło 15 zł 01.43.[/COLOR]
[COLOR=#000000]*[/COLOR][B][COLOR=#000000] Magolek- 20 zł- wpłynęło 20 zł 01.04.[/COLOR][B][B][B][B]
[COLOR=#000000]* [/COLOR][B][COLOR=#000000]jadwiga - 50 zł za marzec,kwiecień. ujęta w marcu[/COLOR][B]
[B][COLOR=#000000]* [/COLOR][COLOR=black][COLOR=#000000]dominikabankert[/COLOR][/COLOR][COLOR=#000000] 10 zł[/COLOR][B][COLOR=green][COLOR=#000000] zapłacone do stycznia[/COLOR][/COLOR][B][B]
[B][COLOR=#000000]* wojtuś 20 zł wpłynęło 20 zł 14.04. [/COLOR][B][B][B]
[COLOR=#000000]*erka - 20 zł wpłynęło 80 zł 28.10 wrzesień,pażdziernik ,listopad ,grudzień.
*czorcik 20 zł wpłynęło 20 zł wpłynęło 07.04.
*kolega Czorcika 20 zł wpłynęło 20 zł. 07.04.
* P.Mira (miryca) 100 zł wpłynęło 100 zł 07.04.[/COLOR][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B][/B]

Edited by baster i lusi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Zajrze i ja...

czyli na kwiecien Bart ma saldo +38 zl ?[/QUOTE]
38 zł zostało z marca + deklaracje które już wpłynęły 195 zł .Razem 233 zł na plusie na kwiecień już jest.
[quote name='barb']A hotel do kiedy jest oplacony ?[/QUOTE]
Hotel z karmą opłacony do 22 kwietnia włącznie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']trudno ocenic wielkosc po zdjeciach.. ale chyba sredni. . szkoda, ze on tyle przeszedl. inaczej chyba bysmy pomysleli o tanszym hoteliku.[/QUOTE]
W pierwszym poście wątku :
Wielkość -duzy
waga - 35 kg

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata P']Ogłosiłam Barta na Kraków (10 serwisów )
1 do wglądu
[URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/bart-przyjazny-bardzo-lagodny-pies-szuka-domu-adopcja-583503721[/URL][/QUOTE]
Bardzo ,bardzo dziękuję za ogłoszenia dla Barta.

Edited by baster i lusi
Link to comment
Share on other sites

Cioteczki nie gniewajcie się że ja nie podejmuję decyzji o przeniesieniu Barta do innego hotelu.Jestem z Bartem tak jak i tu wszyscy bo nie ma odpowiedzialnej osoby za Barta.Prawie wszyscy go opuścili.Została tylko garstka przy nim.A po drugie Bart ma tendencję do ucieczek a hotel w którym jest od dawna go zna i wie na co go stać.A co się stanie gdy go przeniesiemy i ucieknie?Po drugie jak widzę co chwilę te afery z domowymi tymczasami to włos się na głowie jeży.Hotel w którym jest Bart odwiedzają niektóre cioteczki i z tego co wiem jest dobry.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli niczego nie pomieszalam to Bart jest w Mokrym Nosku. Ostatnio odszedl tam Bast z tego wątku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210122-Bast-wygrał-walkę-o-życie-i-co-z-tym-zrobić-Nie-ma-z-czego-żyć?p=22075851#post22075851[/url] - na babesjozę. Czy Bart jest zdrowy ? Ma ktoś aktualne wiadomości z hoteliku ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Jeśli niczego nie pomieszalam to Bart jest w Mokrym Nosku. Ostatnio odszedl tam Bast z tego wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/210122-Bast-wygrał-walkę-o-życie-i-co-z-tym-zrobić-Nie-ma-z-czego-żyć?p=22075851#post22075851[/URL] - na babesjozę. Czy Bart jest zdrowy ? Ma ktoś aktualne wiadomości z hoteliku ?[/QUOTE]
Tak Bart jest w Mokrym Nosku.Dzwoniłam 14 kwietnia i wszystko było w porządku.Zadzwonię jeszcze we wtorek.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo bardzo proszę o uzupełnienie zaległych deklaracji.Bart ma na koncie 253 zł a potrzeba 450 na hotel i karmę i 50 na obroże p/kleszczom.
Bart ma założoną obroże tak że pchły i kleszcze mu nie zagrażają.Przeprosiłam hotel za poślizg w płatności.U Barta wszystko w porządku.Pomimo tylu ogłoszeń zero telefonów.

Edited by baster i lusi
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...