Jump to content
Dogomania

Inka i Bawarka w swoich własnych domkach! Dziękujemy serdecznie wszystkim za pomoc


tripti

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dziękuje, tak próbuję się w tym połapać i:

pobyt opłacony do 26 listopada (obraczus87 i bazarek kilometrowy Ani);

u mnie jest 103 zł suniek.
z ewentualnych wpłat będzie ok 255 zł;

kurcze droga ta wścieklizna jakby miała 35 zł kosztować, ja płacę 25 zł - 20 zł zależy gdzie i na kogo trafię, za to wirusówki tanie... u nas też najniżej to 55 zł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']dziękuje, tak próbuję się w tym połapać i:

pobyt opłacony do 26 listopada (obraczus87 i bazarek kilometrowy Ani);

u mnie jest 103 zł suniek.
z ewentualnych wpłat będzie ok 255 zł;

kurcze droga ta wścieklizna jakby miała 35 zł kosztować, ja płacę 25 zł - 20 zł zależy gdzie i na kogo trafię, za to wirusówki tanie... u nas też najniżej to 55 zł...[/QUOTE]

co do wścieklizny nie jestem pewna , ja zawsze szczepie wszystkie razem (czyli minimum 5 sztuk ) i nie przypomnę sobie ile kosztuje pojedyncza szczepionka ,może 20 może 30 nie wiem , rano zadzwonię i zapytam .

Link to comment
Share on other sites

zgłosił się dt, ale nie wiem co o tym myśleć:

Pani mieszka z córką w mieszkaniu 40 m kw, ma suczkę owczarka belgijskiego i drugą mniejszą sunię, suczka o.b. potrafi ustalić sobie relacje, są też chomiki chyba. Córka ma 17 lat, pani jest cały czas w domu, mąż pracuje za granicą, chciałaby pomóc. Chciałaby suczkę, z tego względu, że jej suczki nie są sterylizowane.
Chęci serce ma, ale nie wiem sama co myśleć o warunkach. Lokalizacja to Białobrzegi. Odległość ok 80 km od Tomaszowa.

Aniu jakby została jedna suczka to jaka cena wtedy za dobę?

Co o tym sądzicie?

Dostaję zapytania mailowe o to gdzie są suczki i po odpowiedzi, żadnej reakcji...

Link to comment
Share on other sites

źle napisałam, to są pytania w stylu gdzie można je obejrzeć. Część ogłoszeń jest na łódzkie, część na mazowieckie, część wysłana drogą mailową po kontaktach ze skrzynki mailowej.

Panią sprawdzić to mniejszy problem, bo tu powinno być wszystko ok, bardziej obawiam się 3 suczek na małej powierzchni w tym jednej dużej - tych relacji, że np po dniu trzeba będzie w trybie pilnym zabierać, albo jakieś pogryzienie będzie.

Znacie kogoś z dogo, kto mógłby pójść na wizytę? była chyba dziewczyna z Białobrzeg - Gucek?Gacek? jakoś tak... kojarzycie?

To jeszcze kwestia transportu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tripti']najlepiej byłoby pojechać z jedną suczką i sprawdzić na żywo, owczarki belgijskie to konkretne i silne psiaki, spokojniejsza byłabym o kastrowanego samca.[/QUOTE]

Można spróbować , chociaż boję się trochę o tą sukę o.b. , panny nie są agresywne do innych psów , ale jak któryś spróbuje warknąć to jest afera , one żądzą i koniec .

Za jedną sunię było by 500 zł , tak jak pisałam na początku .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Plicha']Porozsyłałam numer konta, mam nadzieję że do wszystkich :) Anja a nie ma możliwości żeby za jedną sunię troszkę mniej liczyć? 500zł to sporo :([/QUOTE]

Nie dam rady , pisałam od razu , że u mnie miejsce to 500 zł miesięcznie , za dwie suczki taniej bo są w jednym boksie , ja mam tylko 6 miejsc , nie mogę ceny opuścić , bo ja też muszę za coś żyć :(

Link to comment
Share on other sites

To ja poproszę dane do faktury .

Dziewczyny ja od początku pisałam jakie są ceny i że jest to hospicjum dla psów starszych , chorych czy po zabiegach , panny miały być u mnie na czas rekonwalescencji , zgodziłam się żeby zostały bo nie ma co z nimi zrobić , ale nie mogę ceny zmniejszyć , takie były ustalenia od początku .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anja2201']To ja poproszę dane do faktury .

Dziewczyny ja od początku pisałam jakie są ceny i że jest to hospicjum dla psów starszych , chorych czy po zabiegach , panny miały być u mnie na czas rekonwalescencji , zgodziłam się żeby zostały bo nie ma co z nimi zrobić , ale nie mogę ceny zmniejszyć , takie były ustalenia od początku .[/QUOTE]
Już wysyłam pw

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...