Jump to content
Dogomania

Katowice CACIB 2012


bety

Recommended Posts

  • Replies 419
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo chciałabym pojechać na tę wystawe , jako widz , to międzynarodówka , więc mam nadzieje , że będzie dużo stoisk chciałabym kupić kilka rzeczy dla mojego ukochanego hipcia , no i przy okazji obejrzeć kilka moich ukochanych ras . Namówiłam znajomą z pracy , żebyśmy jechały razem autem , ja nie posiadam prawka . Mam pytanie w związku z tym , czy ktoś się lepiej nie orientuje , bo w Katowicach nie byłam wieki , a jak jest pod Spodkiem , to już wogóle się nie orientuje . Ponoć w okolicach (lub pod ) Spodka były, czy są jakieś remonty , czy ktoś wie jak jest z parkingiem ? Będzie gdzie stanąć autem dla zwiedzających ? i ile kosztował parking w poprzednich latach ? bo na stronie katowic nic nie ma na ten temat .

a tu w sieci znalazłam takiego linka , ale czy do wystawy parking będzie otwarty ?
2011.12.28

[B]PARKINGI WOKÓŁ SPODKA NIEDOSTĘPNE![/B]

UWAGA!
Informujemy, że z powodu remontu "Spodka" nie są dostępne parkingi wokół "Spodka", a najbliższe bezpłatne duże parkingi znajdują się przy stadionie GKS (ul. Bukowa 1), skąd można się dostać do Spodka komunikacją miejską.
Płatny parking podziemny znajduje się w usytuowanym w pobliżu Spodka budynku Altus.

[URL]http://www.metalopolis.pl/53,wiecej,koncerty,pl.html[/URL]

Edited by Jagusia23
dodanie informacji
Link to comment
Share on other sites

Odległośćz Bukowej gdzie jest stadion GIEKSY a Spodkiem jest spora !!! To już lepiej zaparkować na "Gwiazdach" lub na płatnym parkingu na uniwersytecie po drugiej stronie Spodka. Ponadto na Ordona od strony poludniowej Spodka są bloki starsze i nowsze i na pewno sie znajdzie miejsce -ale nie na BUKOWEJ !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagusia23']No tak , jednak NIGDY , nie znaczy teraz . Jest jeszcze na tyle dużo czasu , żeby przemyśleć całą sprawę na spokojnie. Wkońcu jutro nie jade do Spodka .[/QUOTE]


ludzie robicie Sztuczne problemy ! w kolo Spodka są osiedla mieszkaniowe, hotel i sporo parkingów! nie ma problemu z parkowaniem ;)

Link to comment
Share on other sites

W Katowicach zwykle BARDZO pilnują czy pies jest zgłoszony na wystawe (przechodzisz przez metalowe bramki itp ) i trzeba sie natrudzić, zeby wejść z psem z zewnątrz. Nas nie chcieli wpuścić w sobote i niedziele z psami zgłoszonymi na piątek. Swoją drogą PO CO brać psa, ktory nie ma nic wspolnego z wystawa (chodzi mi o psy nie wystawiane ogólnie)? W Spodku jest bardzo ciasno, duzo psów,duzo ludzi, hałas - szkoda męczyć psa, który nie rozumie o co chodzi i nie jest przyzwyczajony do takiego zamieszania.

Link to comment
Share on other sites

Katowice mimo licznych inwestycji są nadal przyjazne "przyjezdnym".

Zapraszamy na wystawę. Tych "niezdecydowanych" i tych "spóźnionych".
Opłaty jak wielokrotnie i od lat niezmiennie do uiszczenia w lutym czy marcu( najpóźniej do czwartku przed wystawą) - to duży atut.

Pokażcie swoje psiaki. Doświadczone "weterany" wystawowe jaki i "debiutantów"

Zgłoszenia przyjmują nadal

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']A ja mam pytanie czy system weryfikacja zgłoszeń działa?? Dostałam potwierdzenie ale po wpisaniu wyskakuje :

[B]WERYFIKACJA ZGŁOSZENIA

[/B]Nr zgłoszenia: 539
Kod autoryzacyjny: MWPR12-ae0e17a0

Nie znaleziono takiego zgłoszenia lub podano błędny numer autoryzacyjny.[/QUOTE]
Ja przed chwilą sprawdziłam moje i mamy status zgłoszenia OK, więc chyba działa, posprawdzaj jeszcze czy wszystko dobrze wpisałaś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izabela.szczepaniak']Tak sprawdzałam. Ja to co mi przysłał oddział to kopiuje i wklejam i tak wychodzi że:
Nie znaleziono takiego zgłoszenia lub podano błędny numer autoryzacyjny.

Nie wiem co jest grane.[/QUOTE]
Może jeszcze nie zaktualizowane, ja zgłaszałam dość dawno. Napisz może maila do oddziału, że masz taki problem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...