Jump to content
Dogomania

KALININGRAD 9-10.06.2012/cac i cacib/


krzysio

Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też do nich pisałem w tej sprawie...odpowiedzi jeszcze nie mam choć wcześniej zapewniali ,że tylko jak złożą katalog to zaraz wyślą. W mojej rasie jestem sam ale chciałem wiedzieć jak z innymi pieskami które z nami jadą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adamant']Nie wiem czemu się cieszysz nie mając konkurencji też możesz dostać po dooopie :evil_lol:[/QUOTE]

Chyba właśnie dlatego napisała "[B]na razie[/B] się cieszę" :evil_lol:

A my już mamy wszystko - przegląd weta, legalizację i zaświadczenie od powiatowego :multi:

Edited by mychaaaaa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Chyba właśnie dlatego napisała "[B]na razie[/B] się cieszę" :evil_lol:

A my już mamy wszystko - przegląd weta, legalizację i zaświadczenie od powiatowego :multi:[/QUOTE]

no to rozumiem ;) ja sie zawsze najbardziej boję gdy brak konkurencji i sędzia nie jest znawcą rasy :shake:
W Rumunii mój pies o wzorcowym wzroście postał chwilę przy ringu gdzie skarłowaciałe angliki były i gdy weszliśmy na ring sędzia stwierdził, że dla niego pies jest za duży :angryy: a miarkę miał w oku :evil_lol:

o jakiej legalizacji piszesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adamant']o jakiej legalizacji piszesz?[/QUOTE]

Wbitej w paszport przez lekarza weterynarii powiatowej - przedostatnia strona paszportu. Wcześniej pisano tutaj, że wymagane. Jedni twierdzą, że tak, inni, że nie. Ale lepiej mieć więcej niż mniej.

Link to comment
Share on other sites

Rosja nie honoruje w ogóle paszportów, do wjazdu upoważnia zaświadczenie o powiatowego wydane na karteczce plus moze być zwykła książeczka ze szczepieniami, ew. paszport, na stronie Powiatowego też o żadnej legalizacji nie jest napisane w warunkach, do tego dziś byłam i 15 dni to ich zaświadczenie jest ważne. Jak wysyłałam szczeniaka do Rosji też było potrzebne tylko to bez żadnej legalizacji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilka21']Rosja nie honoruje w ogóle paszportów, do wjazdu upoważnia zaświadczenie o powiatowego wydane na karteczce plus moze być zwykła książeczka ze szczepieniami, ew. paszport, na stronie Powiatowego też o żadnej legalizacji nie jest napisane w warunkach, do tego dziś byłam i 15 dni to ich zaświadczenie jest ważne. Jak wysyłałam szczeniaka do Rosji też było potrzebne tylko to bez żadnej legalizacji.[/QUOTE]

My mamy tą kartkę od powiatowego, ale mamy i legalizację wbitą. Lepiej chuchać na zimne...

Link to comment
Share on other sites

Dziś zadzwoniłam do powiatowego, by nie wprowadzić w błąd ale jest tj mówię legalizacja do Rosji nie jest potrzebna,wystawia sie ją tylko do kilku innych krajów i wtedy nie wystawia się świadectwa zdrowia. Powodzenia wszytskim na wystawie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Adamant']Nie wiem czemu się cieszysz nie mając konkurencji też możesz dostać po dooopie :evil_lol:[/QUOTE]


No to teraz już się cieszę na maxa:loveu::

[B]S`HOSHI Matagiinu PL-MŁ.CH.PL.CH.PL.ZW.KL.LT.2011,ZW.KL.PL.2011,[COLOR=#ff0000]CH.RUS.CH.RKF.GRAND CH.[/COLOR][COLOR=#000000][/COLOR][/B]:multi:

katalogu nie mam,pies pojechał z kolegą i jeszcze nie wrócił

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pawelg']Lilka poszalalas :)) gratulacje!! teraz czekam na twoja deklaracje...[/QUOTE]

Hahaaa,to mój pies zaszalał;) walczył sam ze sobą:evil_lol:Dzięki,Paweł!:lol: Jak tylko odzyskam swój komputer,od razy wypełnię i wysyłam/w przyszłym tygodniu/.Obiecuję!!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Matagi nie wiem czy i na fb nie pisałam do ciebie, powiedz mi jak wkońcu z tym grandem jest, bo handlerka, która wystawiała mi Mollu uzyskała info że tylko jest CH.RU i RKF a Granda nie ma a widze że ty tez wpisujesz, jak ja mam to załatwić? Suka ma oczywiście CH.PL dostała cac i cacib tam

Link to comment
Share on other sites

My wróciliśmy z dwoma championamii i CACIBami :)
No i na szczęście sędzia Sergiusz Slukin jesli chodzi o setery okazał się sędzią jakiego lubie. Dokładnie maca psy, ocenia owszem szybko ale jest uśmiechniety, mily, opis dość długi ale niestety bukwami i skrótami. Na szczęście słyszałam Jak go dyktował więc wiem co tam jest napisane.

Link to comment
Share on other sites

My również wróciliśmy zadowoleni :) Moje sznaucerki powalczyły:
[B]Irvier's CLASSY- CHASSY - 1, CAC, CACIB, BOB[/B] - nowy Champion Rosji i Champion RKF!
a jej córeczka, debiutująca 3 miesięczna [B]Irvier's MILK IS FOR LOSERS- 1, BOB Baby, i finałowa 6. na BIS BABY[/B] :)

Generalnie jestem bardzo mile zaskoczona granicą- wszystko przeszło bardzo kulturalnie, bez najmniejszych problemów, szybko i sprawnie :)

I moje dziewczyn :)
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg40/scaled.php?server=40&filename=dsc0498li.jpg&res=landing[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla wszystkich zadowolonych:)
Było nas tam dużo. Cieszymy się z nowo poznanych osób-bardzo sympatycznych właścicieli min. wilczarza, azjatów,podhalana goldenów ,nowofunlanda, bernardyna i jeszcze wielu innych:)
W naszej grupie dziewczyny zadowolone, dokumenty złożone do odesłania championatów!Niech się same chwalą swoimi pieskami:)
Mieliśmy ze sobą pod naszą opieką również bardzo sympatycznego podhalana oraz wajmarkę/ukochaną naszej thaiki;)/
W Kalinku nagody za doskonałą/medal/, za cacib pucharek oraz za BOB pamiątkowy medal. Wystawa mała kameralna.Polecam!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...