Jump to content
Dogomania

Dogomaniacy w Gdańsku :)


Gasyou

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[color=red][b]Uwaga wszyscy,

w tą Niedzielę o godz.11.00 w parku na Zaspie za KFC robimy spotkanie ludzi z psiakami :) Wszystkich chętnych zapraszam.

Od dwroca głównego najłatwiej wsiąść w 6, 12 albo 16 do opery bałtyckiej, tam trzeba byłoby sie przesiasc w inny tramwaj w 2 albo 14. potem wysiasc na skrzyzowaniu Alei Rzeczypospolitej i Alei Jana Pawła II. Tam potem jezdzi autobus 127.[/b][/color]

Mam nadzieje ze zainteresowani dotrą.

Jesli jestescie chetni podajcie nr kom na PW żeby był kontakt :P z jakimi psami będziecie (rasa, pies/suka) oraz swój wiek. ;) no i najlepiej jeszcze imie :P

Ja bede z kolakiem tricolorem suczkż, będzie jeszcze z 5 moich znajomych. Jestem Ania no i mam 15 lat. Jeśli ktoś chce moja kom to pisać na pw.


Pozdrawiam,
Sheltia

[/b]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witajcie,
jako "nowa" tu na forum, nie wiem czy już podpadam pod kategorię dogomaniaków, czy też jeszcze nie :lol:
Ale z Gdańska jestem z całą pewnością :D
Pozdrawiam serdecznie
_________________________
[url]www.braque-d-auvergne.pl[/url]
[url]www.posokowiec.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

To moze przed mi bedzie pasowalo, ale jeszcze nie jeste pewna. A z nickami to jest tak, ze wszystkie trzy konta zakladalam w zupelnie roznym czasie. Tu rejestrowalam sie, kiedy chcialam miec sheltie - szelka to u mnie w domu zdrobnienie nazwy tej rasy wiec to stad, tak tez wtedy sie logowalam na czacie pieski świa. Na fz nick wybieralam niedlugo po odkryciu przeze mnie nowej stajni, gdzie najlepszy konik mial na imie Tara, a ze bylo zajete to napisalam tarunia. A na fmz to na poczatku nie chcialam byc rozpoznana z fz (tłumaczyłam juz czemu), to wybralam sobie taki nick jaki mam na poczcie, zeby latwiej bylo mi zapamietac. I to zarowno tu, jak i na Fz -cie rejestrowalam sie bardzo dawno, jak jeszcze nawet stalego łącza nie miałam i wydawalo mi sie ze to bez roznicy czy mam wszedzie taki sam nick. A teraz to mnie tak wkurza, ze szkoda gadac... :o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...