Jump to content
Dogomania

Brina zasnęła........


mestudio

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szarotka']Zagladam do Brinki i prosze milosnikow bialych psow o zagladniecie tutaj:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/218946-Jestem-sobie-bia%C5%82y-mi%C5%9B-stary-chory-nie-od-dzi%C5%9B...-podhalan-walczy-o-%C5%BCycie[/url]![/QUOTE]

Pamietajcie o tym biedaku w schonisku. Nie wiadomo czy przezyje.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilith27']tylko ciiiiii przed mestudio ;)[/QUOTE]

Kontroluję przy swoim kompie:-).

A białaska naprawdę coraz ładniejsza i coraz bardziej wymagająca. Jak ma ochotę na spacer to szczeka i to uparcie, ostatnio podała mi łapki, najpierw jedną, potem drugą. Jest przesympatyczna dla ludzi, przemiła i przytulaśna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldrumka']w nocy, a rano ??[/QUOTE]

A rano mestudio pracuje nad bazarkiem. Skądś musimy mieć forsę na utrzymanie tego stada.
Info o bazarku wkrótce..... Jak to mestudio napisała: robi się....

TZmestudio

edit:
Bazarek skończony. Zapraszamy.
link w podpisie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aldrumka']nikogo dzisiaj nie było u Brinki ?[/QUOTE]

A nie było, ale u Briny wszystko ok, tylko paskudna pogoda się zrobiła, okropnie pada deszcz, śnieg i wszystko razem wymieszane, do tego mocno wieje. Już wolę mróz, mniej sprzątania wtedy mam po potworach wracających ze spacerów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jo37']Ja zaglądam codziennie tylko nie zawsze coś piszę.[/QUOTE]
I ja też, choć nie tak rano, jak Jo37 - o tej porze dzwoni mój budzik i wszystkie czworonogi biegną do kuchni, radosne, ze zaczął się dzień i może by tak śniadanko podała ta baba, co się powoli zwleka z łóżka, alebo ten facet obok, co nakrywa głowę jaśkiem i mamrocze "to ja jeszcze 5 minut......" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']I ja też, choć nie tak rano, jak Jo37 - o tej porze dzwoni mój budzik i wszystkie czworonogi biegną do kuchni, radosne, ze zaczął się dzień i może by tak śniadanko podała ta baba, co się powoli zwleka z łóżka, alebo ten facet obok, co nakrywa głowę jaśkiem i mamrocze "to ja jeszcze 5 minut......" :diabloti:[/QUOTE]

Witaj malagos, nie podejrzewałam, że do nas zaglądasz:-).
Ja nie potrzebuję budzika, potwory domowe są bardzo skuteczne w budzeniu mnie, zresztą ja i tak słyszę każdy kroczek w domu jak śpię. Najgorsze jest to, że one życzą sobie spacerować jak za oknem jest ciemno jak diabli - te dwa stare dziady domowe. Dwie inne sunie i tymczas jamnik o tej porze roku pukają się tylko łapkami w czoło jak widzą te poranne pielgrzymki i chowają się głębiej w poduchy żebym ich przypadkiem nie wystawiła za drzwi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...