Jump to content
Dogomania

Misiek już w swojm domku w Warszawie szczęśliwy :):):)


tatankas

Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tatankas']Chciałam tak zrobić,ale ktoś przedstawił inne rozwiązanie:całą kwotę przekazać innemu psiaku,ja się z tym nie zgadzam,więc jest głosowanie.Jeżeli będzie mniej więcej na wszystkie psiaki tyle samo głosów to podzielimy po równo ;)[/QUOTE]

Ja niczego nikomu nie narzucam, opisałam całą sprawe, przekazałam prośbę Pani, kóra adoptowała Misia.
Ja zdaje sobie sprawe ze jest bardzo duzo zwierzaków w potrzebie, i dlatego napisałam ze czekam na opinie innych osób.
Moja propozycja była taka jaka przedstawiłam wyżej, ale nie napisałam ze [U]tak ma byc[/U].
Zostało mi zarzucone telefonicznie, ze ja sama zdecydowałam na co pójda te pieniązki, wiec jeszcze raz wytłumacze, ze taka była prosba Pani adoptującej Misia, która tez znalazła psa na stacji Dobrosza. Ale w dalszej części napisałam również ze chciałabym poznać zdanie innych.

Edited by sylwia637
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martka:)']Każdy psiak potrzebujący, więc podzielcie kasę tak jak uważacie, wy najlepiej wiecie jak ją rozdysponować. Marta i Karol :)[/QUOTE]

Uważam tak samo, ja się dostosuje do większości. Każdy zwierzak jest dla mnie tak samo ważny. Nie ważne czy rasowy czy kundelek.

Link to comment
Share on other sites

Najważniejsze ze kolejnemu biedakowi udało sie pomóc.

Dlatego ja ze swojej strony i naszego tozu polickiego, chciałabym jeszcze raz bardzo podziekować za każda pomoc. Zarówno finansową, jak i wsparcie dobrym słowem. :)

Informacje z wczoraj: Misiu jest kochany, bardzo ładnie zachowuje się w domu. Jest przytulaśny. Na dobry początek zjadł buty:)


Dobrosz (psiak ze stacji) nie ma jeszcze swojego wątku, ponieważ cały czas czekamy na zdjęcia. Więc jakby nie jest to od nas zalezne. Zadzwonimy do p. Danusi i poprosimy o zdjecia i jakies informacje na jego temat. Mam nadzieje ze psiak dochodzi juz do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Ja również jestem za podziałem nadwyżki na wszystkie 3 psiunie. Myślę, że gdy tylko znaleziony [COLOR=red]Dobrosz[/COLOR] będzie miał swój wątek z informacjami, zdjęciami znajdą się życzliwe dusze, aby i jego wspomóc w miarę swoich możliwości. Żeby nie być gołosłowną, ja pierwsza już teraz deklaruję dla niego jednorazowo 30 zł i ...czekam na wątek.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny, w końcu mój "gość" pojechał do warszawy.

Dla nas każda złotówka jest teraz ważna, nie mam jeszcze całości z 1% za zeszły rok.
Komu przesłać zdjęcia Dobrosza? U nas mówi się na niego Rolnik, bo rzygał żytem a nasz wet. stwierdził ,że zaj......liśmy psa chłopu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Dzięki dziewczyny, w końcu mój "gość" pojechał do warszawy.

Dla nas każda złotówka jest teraz ważna, nie mam jeszcze całości z 1% za zeszły rok.
Komu przesłać zdjęcia Dobrosza? U nas mówi się na niego Rolnik, bo rzygał żytem a nasz wet. stwierdził ,że zaj......liśmy psa chłopu....[/QUOTE]

Pani Danusiu to wyśle Pani zdjęcia na mojego maila i jakies informacje na temat Dobrosza.
moj mail
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

toz police

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia637']Ja chciałabym dodac jeszcze jedną bardzo ważną - myslę:) -kwestię.

Kobieta która adoptowała Misia (p. Syli) wraz z p. Magdą, ktora była opiekunką Misia, nie wzięły żadnych pieniążków za transport, no i nie było tez kastracji Misia.
Poprosiły one by pieniążki które pozostaną z Misia, przekazać na psiaka, który został znaleziony na stacji. Został on nazwany [B][U]Dobrosz[/U][/B].
Na ten moment nie wiem jeszcze jak się Dobrosz miewa, p. Danusia (kiero Szczecinka)poprosiła by założyć mu wątek na dogo, jednakże czekamy na zdjęcia od niej i na jakies szczegóły.

I w związku z tym mam pytanie, czy bylaby szansa, by jednak pieniązki przekazać na Dobrosza. Wiem ze każda z fundacja liczy się z groszem, ale jednak w tej sytuacji to uwazam byłby najlepszy pomysł.
Czekam na wasze opinie:)[/QUOTE]

Z tego co wiem,to prosiły,żeby pieniążki poszły na inne potrzebujące psiaki,w tym Dobrosza.A ty napisałaś ,żeby całe pieniądze na niego poszły,gdybyś napisała,żeby włączyć Dobrosza do podziału to nie byłoby problemu.

[quote name='sylwia637']Ja niczego nikomu nie narzucam, opisałam całą sprawe, przekazałam prośbę Pani, kóra adoptowała Misia.
Ja zdaje sobie sprawe ze jest bardzo duzo zwierzaków w potrzebie, i dlatego napisałam ze czekam na opinie innych osób.
Moja propozycja była taka jaka przedstawiłam wyżej, ale nie napisałam ze [U]tak ma byc[/U].
Zostało mi zarzucone telefonicznie, ze ja sama zdecydowałam na co pójda te pieniązki, wiec jeszcze raz wytłumacze, ze taka była prosba Pani adoptującej Misia, która tez znalazła psa na stacji Dobrosza. Ale w dalszej części napisałam również ze chciałabym poznać zdanie innych.[/QUOTE]

Wiesz dobrze,że jak potrzebne były wiadomości o Miśku,to musiałam się dopraszać telefonicznie o wieści o nim od Ciebie.Masz mój telefon,czemu nie zadzwoniłaś przed wyskoczeniem z propozycją na dogo.

Sos bokserom zawsze pomaga mi jak są jakieś boksery w okolicy,uważałam więc,że trzeba ich też wspomóc jak zostały pieniądze,szczególnie,że ciotki boksiowe też nas przy Miśku wspomogły,a King jest ze schroniska Szczecińskiego i gdyby nie ta fundacja to nie było by go z nami już dawno.Na dzień dzisiejszy ma dług w wysokości 1000zł.

Stowarzyszenie Nadzieja amstaffa już dwa psiaki od nas wzięła z Polic:Kirę(niestety już za TM),a teraz młodą sunię Drakę,która z końcem stycznia traci darmowy dom tymczasowy i nie wiadomo co z nią dalej będzie.Mają miesięcznie do opłacenia 800zł na hotele dla psów+wyżywienie tych i innych na dt.

Nasz toz Policki wiesz w jakiej jest sytuacji,wiecznie brakuje pieniędzy na wszystko.Karmę,żwirek,sterylizacje i leczenie zwierzaków.Wiecznie jesteśmy na minusie i każde 10zł jest cenne.Robię bazarek za bazarkiem,dom mam zasypany bazarkowymi rzeczami,a to wciąż mało.

Wydawało mi się,że to sprawiedliwy podział dla wszystkich i ludzie się ze mną zgodzili,a tu nagle ty wyskakujesz mi z propozycją,żeby całą kwotę przeznaczyć na innego psiaka.Tak jak napisałam,piszę jeszcze raz-co innego byłoby,gdybyś napisała,żeby dołączyć Dobrosza do podziału-on zaczyna od zera.Założysz mu wątek,pozbierasz deklaracje i na pewno będziecie mieli więcej pieniędzy niż każdy z psiaków,które zaproponowałam ja-dlatego się wkurzyłam.Jestem tylko człowiekiem i do tego zwariowanym człowiekiem,który walczy o swoje zwierzaki.Niestety znam swoje ograniczenia i wszystkim zwierzakom nie jestem w stanie pomóc.

Wiem,że ostatnia faktura już doszła na kwotę 200zł,jak mi Iza doniesie to zrobię przelew.Zostanie do podziału 379zł.Na Kinga,nadzieję amstaffa i toz Policki proponuję po 100zł,na Dobrosza 79zł.Moim zdaniem to będzie sprawiedliwy podział.Wspomożemy te trzy cele i dla Dobrosza na dobry start będzie,gdzie wiele z tych psiaków,które mają już wątki zaczynały od długów,a Dobrosz na dzień dobry będzie na plusie i jest cały miesiąc na zbieranie funduszy dla niego,by tak zostało.

Link to comment
Share on other sites

Akurat to jaka jest sytuacja naszego tozu to nie musisz mi mówic, bo ja tu jestem na bieżąco.
I wyobraź sobie ze ja tez potrafie sie wkurzyc, ale panuje nad swoimi emocjami.

Ja juz zakończyłam te dyskusje. Moje zdanie juz znasz. I jeszcze raz powtórze ze zdaje sobie sprawe z tego jaka jest sytuacja kazdego stwoarzyszenia działajacego na rzecz zwierzaka, w końcu jedziemy na tym samym wózku. Więc takich spraw objaśniać mi nie musisz.
Dla mnie ważny jest każdy zwierzak i gdybym miała taka możliwość to pomogłabym każdemu.
Zrobiła sie z tego nie potrzebna całkiem afera. Wystarczyło sobie wszystko na spokojnie wyjaśnić.

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://zapodaj.net/1824c94a4a6d.jpg.html[/URL]
[URL]http://zapodaj.net/6fee93a1664a.jpg.html[/URL]
[URL]http://zapodaj.net/f8958580f39f.jpg.html[/URL]
[URL]http://zapodaj.net/3bc29e4b797d.jpg.html[/URL]
[URL]http://zapodaj.net/06e64c82fd5e.jpg.html[/URL]
<a href=http://zapodaj.net/06e64c82fd5e.jpg.html>DSC02164.JPG</a>


Witam,

ponizej wklejam list od Pani Syli z warszawy, ktora adoptowala miska. Opis i zdjecia mowia same za siebie -



"Misio pięknie chodzi na smyczy, umie już "równać" (no, prawie) i reaguje na podstawowe komendy. Jest otwarty, wesoły, bardzo ciekawy świata. Ładnie bawi się z psami na spacerach, wita się z ich właścicielami. Nie ma śladów traumy i wycofania, dobrze się czuje z nami. Chyba zaczyna rozumieć, że stanowimy teraz jego stado.
Jestem z nim w domu niemal bez przerwy - wychodzę tylko podlać kwiaty na korytarzu i nakarmić koty na podwórku. Kiedy wracam, cieszy się, okazując radość popiskiwaniem, przestępowaniem z łapy na łapę, itp. - jakby nie widział mnie nie wiem od jak dawna.
Spacerujemy 4 razy dziennie: dwa razy po półtorej i dwa razy po pół godziny - więcej po prostu nie dam rady - z oczywistych przyczyn. Uwielbia spacerować, ale też chętnie i ładnie wraca do domu. Rozpoznaje okolicę, nasz dom, drzwi wejściowe i drzwi do mieszkania.
Ładnie nawiązał kontakt z moim mężem. Bawi się z nim bardziej "po męsku" niż ze mną - przekomarzają się, przytulają, tarmoszą.

Pani Irenko, bardzo Paniom dziękuję za wyrwanie Misia z rąk tamtego człowieka. Bez Was już by Misia z nami nie było. Bardzo dziękuję wszystkom osobom, które zaangażowały się w jego ratowanie: finansowo, fizycznie, emocjonalnie."


A My ze swojej strony chcemy bardzo podziekowac Pani Syli za stworzenie tak wspanialego domu dla miska. Jednoczesnie za zaangazowanie w sprawe Dobrosza vel.Rolnika. Bardzo serdecznie pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olga03']Jezeli o mnie chodzi to ja cala sume przekazuje tatankas -ona zadala sobie trud z zbieala kase wiec niech teraz robi z nia to co uwaza za najsluszniejsze.
Pozdrawiam i czekam na informacje o watku o dobroszu.
Olga[/QUOTE]

Dziękuję za zaufanie:loveu:To wiele dla mnie znaczy:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariamc']Z ostatnie faktury Misia jest opłacone szczepienia, odrobaczanie i czip.
Ponieważ Rolnik zdobył sponsora , ewentualną kasę przekazujemy na Kinga.[/QUOTE]

Dziękuję mariamc.a więc podział jest taki:

100zł na Nadzieję amstaffa ze Szczecina

100zł na TOZ Police

179zł na Kinga

Wczoraj niestety do mnie faktura nie dotarła,nasza pani prezes ma urwanie głowy ponieważ dwie z nas pięciu są niedostępne,ja mam chore dzieci w domu i też wyjść z domu nie mogę,jedna pracuje.Wszystkie sprawy TOZ spadły na jedną osobę,dodatkowo jeszcze pani prezes dostarcza mi koperty do wysyłek bazarkowych i wysyła paczki,więc urwanie głowy ma.Jak tylko dostanę fakturę to robię przelewy za hotel i na wszystkie psiaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Dziękuję mariamc.a więc podział jest taki:

100zł na Nadzieję amstaffa ze Szczecina

100zł na TOZ Police

179zł na Kinga

Wczoraj niestety do mnie faktura nie dotarła,nasza pani prezes ma urwanie głowy ponieważ dwie z nas pięciu są niedostępne,ja mam chore dzieci w domu i też wyjść z domu nie mogę,jedna pracuje.Wszystkie sprawy TOZ spadły na jedną osobę,dodatkowo jeszcze pani prezes dostarcza mi koperty do wysyłek bazarkowych i wysyła paczki,więc urwanie głowy ma.Jak tylko dostanę fakturę to robię przelewy za hotel i na wszystkie psiaki.[/QUOTE]

[B]Właśnie doszedł przelew od [/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B]-[COLOR=red]20zł[/COLOR] dla Miśka na nowy rok,to niech [/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B] się wypowie na jakie zwierzaki to przekazać!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Październik wpłaty:[/SIZE]
[COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR][SIZE=1]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za październik,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1]
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za październik[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[B]stan konta październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1]
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR][/SIZE]
[/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel październik[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.10-20.11)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
__________________________________________________ _________________
[SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z października [COLOR=red]88zł

[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Listopad wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=3]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za listopad,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]
Yana-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B]
agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za listopad[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][B]
stan konta listopad:[COLOR=red]453zł[/COLOR][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1]
[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki listopad:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel listopad[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4](od 20.11-20.12)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]
__________________________________________________ __________________
[SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Zostało z listopada [COLOR=red]253zł

[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][SIZE=4]Grudzień wpłaty:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B]tatankas bazarek-[COLOR=red]131zł
[/COLOR][/B][/SIZE][B][SIZE=3]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-[SIZE=1]stała za grudzień(nawet pw nie musiałam wysyłać ;-))[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]
[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za grudzień,oraz jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za grudzień,styczeń[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]pani Lidia z Polic-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo na lepszy nowy rok :smile:[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[SIZE=1]stała za grudzień,styczeń+jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=1](nawet pw nie musiałam wysyłać,kolejna rzetelna firma ;-))[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black]-[SIZE=1]jednorazowo[/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][B][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=blue]Wydatki grudzień:[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4]hotel grudzień[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4],szczepienia,chip-razem[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][B][SIZE=1][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE]

__________________________________________________ ____________________
[SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5]Stan konta teraz [COLOR=red]399zł

Wysyłam pieniążki na psiaki:

[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]110zł na Nadzieję amstaffa ze Szczecina [COLOR=magenta][B][U]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182926"]RATUJEMY SZCZECIŃSKIE ASTY-NADZIEJA AMSTAFFA[/URL][/U][/B][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182926"]
[/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182926"] [/URL]

110zł na TOZ Police

[COLOR=magenta][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196216-TOZ-quot-Ko%C5%82o-quot-w-POLICACH-szczeniaki-psiaki-kociaki-i-inne-nasze-zwierzaki"]TOZ POLICE[/URL]

[/B][/COLOR]
179zł na Kinga

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205685-Bokser-KING-ju%C5%BC-nigdy-nie-b%C4%99dzie-chodzi%C5%82-%28-ZBIERAMY-NA-W%C3%93ZEK-SOS-Bokserom"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6615/kingpw.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie zrobiłam przelew za hotel w Szczecinku,drugi dla Kinga,trzeci dla Nadziei Amstaffa-pieniążki na TOZ Police przekażę jutro osobiście naszej pani prezes,wszystkie pięniążki powinny być jutro już do użytku psiaków :):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...