Jump to content
Dogomania

Misiek już w swojm domku w Warszawie szczęśliwy :):):)


tatankas

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=4][B] Misiu pilnie poszukuje domu choćby na początek tymczasowego. [/B][/SIZE]
[B][SIZE=4]Błąkał się po Policach, był dokarmiany przez wielu ludzi, jest bardzo łagodny, i kochany. Taki do przytulania.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Niestety tego feralnego dnia komuś Misiu zaczął przeszkadzać. I jeden telefon wystarczył, by psiak trafił na kwarantanne do hotelu w Sierakowie. a stamtąd juz krótka droga do schroniska. [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Ludzie nam opowiadali, że Misiek łapany przez łapacza, potwornie płakał, wył, uciekał ile sił w łapkach, ale niestety nie udało mu się uciec :(( Zrobił ze strachu kupę i siku, a ludzie, którzy polubili Misia, płakali razem z nim.[/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Pojechałyśmy na te kwarantanne sprawdzić w jakim jest stanie.Tragedia. Pies wystraszony, skulony, wbity w budę. Trzęsący się ,ale nie z zimna, lecz ze strachu. W jego oczach można odczytać tylko jedno zdanie - Dlaczego? cóż złego znów zrobiłem? dlaczego tu trafiłem? [/SIZE][/B]

[B][SIZE=4]Musimy wydostać Misia z kwarantanny, gdyż wycofa sie tam całkowicie. Jest przetrzymywany w zbyt ciasnej budzie bez wyściółki, jest to kojec zewnętrzny więc jeszcze jest dodatkowo zimno. I psychicznie nie wytrzyma. [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Z dnia na dzień jest z nim coraz gorzej.[/SIZE][/B]

[B][SIZE=4]Chcemy uzbierać pieniądze na płatny hotel. w którym bedzie głaskany,będzie miał opiekę człowieka i ciągły z nim kontakt oraz ciepłą miskę jedzenia. [/SIZE][/B]

[B][SIZE=4]Prosimy pomóżcie, podpowiedzcie co zrobić z Misiem, jak mu pomóc???[/SIZE][/B]

Imię: Misiu
Płeć: pies
Rasa: mieszaniec
Wielkość: duży
Umaszczenie: jak na zdj[B]ę[/B]ciu
Wiek: ok 1,5 roku
Stan Zdrowia: bardzo dobry
Kastracja / Sterylizacja: nie, możliwość bezpłatnej kastracji
Upodobania i nawyki: Nie znamy przeszłości Misia, ale wiemy, że jest kochanym psiakiem. Kocha towarzystwo ludzi i innych zwierząt. Misiu jest psem pozbawionym agresji, bardzo kontaktowym, towarzyskim. Uwielbia być głaskany, i pieszczony. Ze względu na swoją wielkość, świetnie nadawałby się do pilnowania domu, ogrodu. Misiu błąkał się po ulicy w Policach i pilnie szuka stałego domu. Zbliża się zima, i jedyny los jaki czeka Misia to przepełnione schronisko, i walka o jedzenia z innymi psami z boksu. Misiu nie potrzebuje zbyt wiele. Miska jedzenia, towarzystwo innego psiaka, i dużo miłości. Nie jest wybredny i zadowala się każdymi posiłkiem. Poszukujemy dla niego domu, w którym będzie kochany i szanowany i pozostanie w nim do końca swego życia, a na pewno będzie wspaniałym i wiernym przyjacielem. Misiu czeka na swoją szanse.
Oferta Toz Police 501 803 646 lub 514 032 196

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/694/2b042187185846c4e1ac343.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/264/2b042187185846c4e1ac343.jpg[/IMG][/URL]


[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/408/be20bdd1a7e5874d4024040.jpg/"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/2889/be20bdd1a7e5874d4024040.jpg[/IMG][/URL]



[LEFT]Dziewczyny to jest ogólne rozliczenie:

[INDENT] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]Październik wpłaty:
[COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]50zł[/COLOR]-stała za październik i listopad,oraz jednorazowe
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]53zł[/COLOR]-stała za październik,oraz jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]jolam-[COLOR=red]100zł[/COLOR]-jednorazowo
[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Agnieszka W. ze Szczecina-[COLOR=red]45zł[/COLOR]-jednorazowo
[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Od Marty z Gryfina-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]stała za październik i listopad,oraz jednorazowe[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]
[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B]agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-stała za październik[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]bilety sprzedane od pszczółki Enigmy79 ;-)-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]sylwia637-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B]
[B]stan konta październik:[COLOR=red]438zł[/COLOR][/B][/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]
[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=blue]Wydatki październik:[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=blue][COLOR=black]transport Miśka do hoteliku[COLOR=red]-150zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black]hotel październik[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black](od 20.10-20.11)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/B]
__________________________________________________
[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black]Zostało z października [COLOR=red]88zł

[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]Listopad wpłaty:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]chita-[COLOR=red]100zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]bazarek cegiełkowy basti-[COLOR=red]65zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]35zł[/COLOR]-stała za listopad,oraz jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]MILA*ADA-[COLOR=red]10zł[/COLOR]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo
[/COLOR][/COLOR][/B][B]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-stała za listopad[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]
Yana-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo
[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B]
agnieszka32-[COLOR=red]50zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-stała za listopad[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][B]
stan konta listopad:[COLOR=red]453zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]
[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=blue]Wydatki listopad:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black]hotel listopad[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black](od 20.11-20.12)[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=slategray]ZAPŁACONY[/COLOR][/B]
__________________________________________________
[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black]Zostało z listopada [COLOR=red]253zł

[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]Grudzień wpłaty:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B]tatankas bazarek-[COLOR=red]131zł
[/COLOR][/B][B]olga03-[COLOR=red]25zł[/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]-stała za grudzień(nawet pw nie musiałam wysyłać ;-))[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]
[/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]ilo-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-stała za grudzień,oraz jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Marta i Karol-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]Enigma79-[COLOR=red]40zł[/COLOR]-stała za grudzień,styczeń[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]pani Lidia z Polic-[COLOR=red]30zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo na lepszy nowy rok :smile:[/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]some-[COLOR=red]30zł[/COLOR]-stała za grudzień,styczeń+jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black](nawet pw nie musiałam wysyłać,kolejna rzetelna firma ;-))[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]Daisy_-[COLOR=red]20zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black]-jednorazowo[/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][B][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=blue]Wydatki grudzień:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
[/SIZE] [SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black]hotel grudzień[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black],szczepienia,chip-razem[/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=black][COLOR=red]-200zł[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=slategray] ZAPŁACONY[/COLOR][/B]

__________________________________________________[/SIZE][SIZE=2]
[/SIZE] [SIZE=3][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=1][SIZE=5][SIZE=2]Stan konta teraz [/SIZE][COLOR=red][SIZE=2]399zł[/SIZE]

Wysyłam pieniążki na psiaki:

[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]110zł na Nadzieję amstaffa ze Szczecina[COLOR=magenta][U][B] PIENIĄŻKI DOTARŁY:multi:[/B]
[/U][B][U]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182926"]RATUJEMY SZCZECIŃSKIE ASTY-NADZIEJA AMSTAFFA[/URL][/U][/B][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/182926"]
[/URL]

110zł na TOZ Police [COLOR=magenta][U][B]PIENIĄŻKI DOTARŁY:multi:[/B][/U][/COLOR]

[COLOR=magenta][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196216-TOZ-quot-Ko%C5%82o-quot-w-POLICACH-szczeniaki-psiaki-kociaki-i-inne-nasze-zwierzaki"]TOZ POLICE[/URL]

[/B][/COLOR]
179zł na Kinga [COLOR=magenta][U][B]PIENIĄŻKI DOTARŁY:multi:[/B][/U][/COLOR]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/205685-Bokser-KING-ju%C5%BC-nigdy-nie-b%C4%99dzie-chodzi%C5%82-%28-ZBIERAMY-NA-W%C3%93ZEK-SOS-Bokserom"][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6615/kingpw.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]Wszystkie psiaki dostały już swój przydział,wszystkie zadowolone i na pewno pieniążki nie pójdą na zmarnowanie.A więc rozliczona kasa.Jeszcze raz dziękuję darczyńcom za wspieranie naszego Miśka :smile::smile::smile: [/LEFT]
[/CENTER]

Edited by tatankas
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[INDENT]Misiek zostal zlapany przez p.K. w bestialski sposob, znalezlismy go na kwarantannie w Sierakowie wczoraj, jest strasznie przestraszony,wbity w bude ( jesli wogole mozna to nazwac buda ? ). Jakie sa tam warunki kazdy wie. Dzisiaj mial zostac przewieziony do schronu, zadzwonilam i wyblagalam, zeby dal nam jeszcze kilka dni to staniemy na glowie i Miska zabierzemy. No i tu wlasnie zaczynaja sie schody !! Poprostu nie mamy gdzie, jedynym wyjsciem jest hotel, ale na niego niestety nie mamy funduszy. Napewno tez cos wyskrobiemy, ale to bedzie malo. Dlatego blagamy Dogomaniakow o pomoc w uzbieraniu pieniazkow na hotel. Misiek nie moze tam zostac !!!! Zreszta dlugo tam nikt nie bedzie go trzymal. Napewno przy nastepnym transporcie i jego zapakuja.
BLAGAMY O POMOC !!!!! Napewno wspolnymi silami uratujemy tego wspanialego psa. [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo byśmy chciały, ale pies obecnie przebywa na kwarantannie, gdzie siedzi skulony, wystraszony, więc zdjęcia wyjda jeszcze gorsze. Niestety na kwarantannie nie da sie zrobic ładnych zdjęć, bo Misiek jest przerażony, bardzo przerazony.
Dlatego pilnie szukamy domu tymczasowego, lub hotelu, gdzie się otworzy i uśmiechnie. bo na razie ten wzrok jest płaczliwy;((

Link to comment
Share on other sites

Cześć

pomóc za bardzo nie mogę. jedyne co jestem w stanie zrobić to zaoferować 30zł stałej deklaracji. Jeżeli będę miała opóźnienia to bardzo proszę mnie ścigać na pw bo mam pamięć jak kura dobrą ale bardzo krótką

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ilo']Cześć

pomóc za bardzo nie mogę. jedyne co jestem w stanie zrobić to zaoferować 30zł stałej deklaracji. Jeżeli będę miała opóźnienia to bardzo proszę mnie ścigać na pw bo mam pamięć jak kura dobrą ale bardzo krótką[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo.Ponieważ dziewczyny z mojego tozu:basti,toz-police oraz sylwia637 mają dużo mniej czasu,to jeżeli się zgodzą-ja będę wysyłała pw,zbierała deklaracje i prowadziła rozliczenia-ok?

Link to comment
Share on other sites

Widziałam Misia przy rondzie w Policach i zapadł mi w serce... Ada - deklaruję 20 zł miesięcznie na hotel dla Misia tylko szybko coś znajdźcie... Już wkrótce przywiozę trochę rzeczy (nowy nóż elektryczny, "kurę" do gotowania jajek itp) na bazarek, to może i Misiu na tym skorzysta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Enigma79']Widziałam Misia przy rondzie w Policach i zapadł mi w serce... Ada - deklaruję 20 zł miesięcznie na hotel dla Misia tylko szybko coś znajdźcie... Już wkrótce przywiozę trochę rzeczy (nowy nóż elektryczny, "kurę" do gotowania jajek itp) na bazarek, to może i Misiu na tym skorzysta.[/QUOTE]

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

To już jak się porozumiecie w sprawie prowadzenia rozliczeń to poprosze numer konta na pw, postaram się również coś jednorazowo dorzucić. A w ogóle to wiadomo juz jaki będzie miesięczny koszt hotelowania, macie juz coś konkretnego na oku?

Link to comment
Share on other sites

Z tego co się orientuję to będzie hotelik Grom w Szczecinie,niestety nie ma innego w pobliżu :(

Zapraszam też do szczeniaczkowa:

[url]https://picasaweb.google.com/107394588461937410460/Szczeciaczkowo[/url]

szczeniaczki do adopcji w Policach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tatankas']Z tego co się orientuję to będzie hotelik Grom w Szczecinie,niestety nie ma innego w pobliżu :([/QUOTE]
Tylko nie to! Ile ten rzeznik sobie liczy za dobe? W tej cenie napewno znajdziemy dobry hotelik dla Miska, a nie ten koszmar :( Moze troszke dalej, ale czy odleglosc ma znaczenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katlis']Ada Ty powinnaś, do swoich bazarków zwierze gratis dorzucać.........patrz przykład mój:evil_lol:

Kupisz gadżecik - pies/kot gratis :razz:
Normalnie muszę to opatentować[/QUOTE]

O widzisz,wtedy by nam zwierzaków zabrakło ;):D Cześć Kasiu i dzięki,że wpadłaś :)

[quote name='ageralion']Kobitki jest miejsce w Szczecinku w hoteliku! Koszt to 200zl/mc, warunki wspaniale, opieka najlepsza :) Misiu moze zamieszkac w kojcu zewnetrznym 2x3m GROM to nie odsc ze ogromne koszty (30zl/doba), to jeszcze warunki tam sa koszmarne! :([/QUOTE]

Znam ten hotelik,wiem,że jest super,ale dziewczyny muszą się wypowiedzieć,to one decydują co z Miśkiem dalej,ja tu tylko sprzątam :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam wiadomość z FB:

[QUOTE]
[URL="http://www.facebook.com/profile.php?id=100002854724744"]Psie Sprzęty[/URL][COLOR=#000000]Witam, piszę w sprawie Misia, pieska z udostępnionego wydarzenia. Niestety nie jesteśmy w stanie zapewnić mu domu:( ale jego los bardzo złapał nas za serce. Jeśli Misio znajdzie dom, to my ze swojej strony zapewnimy mu wyprawkę. Innym słowem wyposażymy go we wszystko, czego będzie potrzebował w nowym domu. Od obrożek i smyczy przez zabawki i art. pielęgnacyjne po karmy. Niestety tylko taką pomoc możemy zaoferować :( Jeśli to miałoby pomoc to na naszym sklepie jest umieszczony link do blogu, który mamy zamiar pisać, możemy umieścić tam info o Misiu, zawsze to większa szansa na to, że odnajdzie dom. Proszę nas informować co się dzieje z Misiem, a jeśli znajdzie dom prosimy o adres na który mamy wysłać paczkę. Musielibyśmy także znać obwód szyji pieska aby dobrze dobrać obrożę, wagę do doboru smyczy oraz ew. nawyki żywienione jeśli chodzi o karmę.

Pozdrawiam
Katarzyna
mail [email][email protected][/email] [/COLOR]
[/QUOTE]

Bardzo serdecznie dziękujemy :):):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...