Jump to content
Dogomania

Bezdomne psy z Łomży


elinaa

Recommended Posts

  • Replies 374
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękujemy Gawronko!
Mnie wciąż prześladują te jej biedne, cierpiące oczy... :(
ech gdybym mogła chociaż na tymczas... :( trzymaj się psineczko, ktoś Ci na pewno pomoże!

Paulinka wejdzie na wątek i wstawi fotki psiaczków z łomżyńskiego schroniska... Ja nie potrafię :(
ale boli serce... nie mogę powstrzymać łez po tym, jak je obejrzałam...

Link to comment
Share on other sites

Strasznie mi smutno z powodu tego beagla. Coś zaraz wymyślimy trzeba jej może założyć osobny wątek może pogadam jutro w szkole z moim nauczycielem oni mają znajomego weterynarza a może jednak coś się uda i jak powiem że to bezdomny to obejrzy go za darmo ? Wtedy pomyślimy nad czymś bo moi nauczyciele ze szkoly tez potrafia duzo zdzialac wierze ze Nam pomoga w tej zbiorce. Dziewczyny a moze by tak zrobic plakaty ze ta suczka sie znalazla i ze szuka wlasciciela a jesli sie nie znajdzie to bedzie do adopcji ? i porozwieszacv a za ten czas do schroniska zadzwonic zeby ja tam ulokowali aby byla bezpieczna ? za kilka minut pierwsze zdjecia ze schroniska



EDIT : niestety nie mogę wrzucić fotek bo na tym kompie co jest w bursie sa rzeczy poblokowane miedzy innymi nie mozna samemu instalowac programow a te zdjecia musze rozpakowac z czego nie mam jak bo nie mam potrzebnego programu kto chetny wrzucic foto ?

Link to comment
Share on other sites

POst 214 przedostatnie zdjęcie... to tego pieska znalazlam pod szkola jego mi strasznie szkoda :(


Ale dobra dzewczeta musimy miec energie pozytywna nastawiona !! To jest watek dla beagla [url]http://www.dogomania.pl/threads/219316-Beagle-potrzebuje-pomocy-!!-Siano-nie-da-jej-bezpiecze%C5%84stwa!-%C5%81om%C5%BCa[/url]!! wysylamy zaproszenia ;) a potem moze mala zbioreczka choc po piataku na weterynarza bo mi to ehh wyglada niestety na postrzal ale to tylko moje oko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...