Jump to content
Dogomania

CAC-Kowno, 28.01.2007 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Basik']sorki literówka:) wyżej było dobrze:) kurcze a choć kawałek czymś byś mogła podjechać? ja jadę przez Ciechanów, Rózan, Ostrołeke, Łomze itd Jak byś gdzieś dotarła to dalej moge zabrac...[/quote]

DZIEKI :-) jest szansa, ze sie jednak uda :D ale dzieki za propozycje!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basik']Martyna - to kto bierze i wystawia te flety, tfu flaty:)[/quote]

Teoretycznie Anka wezmie Naszke i Afere, ja jestem troche sceptycznie nastawiona, bo jest sedzia z Irlandii i Af to ma delikatnie mowiac marne szanse ;-) Niby Afera uwielbia Anke i z nia spoko pojedzie, tylko co ze mna :D Ja bede tesknic :oops: Ech to bedzie tylko pare godzinek, wiec moze przezyje ;-)

[quote]
A coz to takiego jesli mozna spytac
[/quote]

zeby za bardzo nie offowac - gram, ktora zajmuje sie porownaniem jezykow (kontrasty-roznice)... w moim przypadku j. skandynawskie...
[SIZE=1]zeby bylo zabawniej mam tego wiecej: g. szwedzkiego, g.opisowa, g. kontrastywna, g. porownawcza...[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie . :crazyeye: :angryy: UWAGA ZIMA NADCHODZI:crazyeye: . I to akurat teraz. Od środy zapowiadaja mrozy i opfite opady śniegu. Zwłaszcza w północno-wschodniej części Polski. Co może być utrudnieniem na drodze . Zimówki załóżcie na koła. Szerokiej drogi życze wszystkim tym którzy jada do Kowna i sobie też. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...