Jump to content
Dogomania

CAC-Kowno, 28.01.2007 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja byłam w Kownie w tym roku na krajowej. Miejscem wystawy było lotnisko. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że prawie od początku wystawy lał deszcz... Makabra.
Ale ta wystawa ma odbyć się w "Kauno sporto hale", czyli chyba w jakiejś hali sportowej, prawda? A więc może nie będzie tak źle?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Ale ta wystawa ma odbyć się w "Kauno sporto hale", czyli chyba w jakiejś hali sportowej, prawda? A więc może nie będzie tak źle?
Pzdr.[/quote]

Tak, wystawa bedzie w hali, i prosze powierzyc, bedzie strasznie :evil_lol: :lol: ile razy bylam na tej wystawie, z kazdym razem miejsca wciaz mniej, a widzow wciaz wiecej... przejsc poprostu niemozliwe, bylo u mnie gdzies zdjecie z tej wystawy, gdzie wlascicieli nosili swoich psow na recach nad glowami, przyciskujac sie miedzy widzowami aby dojsc di swego ringu:lol: trzeba poprostu przyjechac pierwszymi, aby zajac dobre (i duzo, bo potem zcisna ciebiez wszystkich stron) miejsce.;)

powodzenia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagicJohnson']Tak, wystawa bedzie w hali, i prosze powierzyc, bedzie strasznie :evil_lol: :lol: ile razy bylam na tej wystawie, z kazdym razem miejsca wciaz mniej, a widzow wciaz wiecej... przejsc poprostu niemozliwe, bylo u mnie gdzies zdjecie z tej wystawy, gdzie wlascicieli nosili swoich psow na recach nad glowami, przyciskujac sie miedzy widzowami aby dojsc di swego ringu:lol: trzeba poprostu przyjechac pierwszymi, aby zajac dobre (i duzo, bo potem zcisna ciebiez wszystkich stron) miejsce.;)

powodzenia[/QUOTE]

albo mieć wielkiego psa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baba']A wiecie może coś na temat wystaw na Białorusi? Chcę jechać na Mińska , ale nie wiem jak wysłać kasę i który nr. konta jest poprawny - ludzie -pomóżta:placz:[/quote]
Dokumenty wysyłasz faksem, pocztą lub mailem (jeżeli napiszą, że można). Co do opłat - czasami podają nr konta, ale z zasady - nie. I dlatego dobrze jest napisać na zgłoszeniu, że opłata w takiej to a takiej wysokości zostanie uiszczona w dniu wystawy. I to z zasady wystarcza.

A najlepiej to zadzwonić i dopytać się, czy dokumenty doszły, czy sa czytelne i uprzedzić o sposobie płatności. Ja tak robię i - jak do tej pory - nie miałam żadnych problemów.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...