Jump to content
Dogomania

CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...


clockwork

Recommended Posts

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    7335

  • clockwork

    6473

  • apple

    1311

  • agbar

    1137

Top Posters In This Topic

[quote name='Rinuś'][I][B]a pogoda pojechANA :evil_lol: a liczyć przerwę na mżawkę ? :evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol: no czasem drobny deszczyk nie zaszkodzi ..... przy tych upałach ;)



qffffaaa!!!!! zimnica jak w październiku :angryy::angryy: nie lubiam :shake::shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar'][URL]http://images8.fotosik.pl/44/319416a2fddde46c.jpg[/URL]
jeronie pieronie jaki ten C. rubyyyyy:diabloti:

czesc gruba babo:loveu:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
wypasiony jak te pitbulllle :diabloti::diabloti::evil_lol:



nie taka grubo jak Ty ... ale.... CZEŚĆ!!!!!!!:multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]noooo tera to już zupełnie nikt tu nie zajrzy.... jakiś paszkffili mie tu zapraszasz....:roll::diabloti:

[COLOR=Red]wpadli na krzywy ryj :diabloti:[/COLOR]



meldujem że żyjem ...... ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]wiem :grins:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]

może to dar od boga.... :razz::razz: wykorzystaj to jasnowidztwo... czy jak to sie zwie ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]o qtwa :roflt:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
wypasiony jak te pitbulllle :diabloti::evil_lol:
[COLOR=Red]
na kanapkach :p
od jutra C. wieszanie na gryzaku ... ciągniecie wózka z obciązeniem ....za dobrze wygląda ....a P. niech już ćwiczy biegi z wózkiem [/COLOR] [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
.... CZEŚĆ!!!!!!!:multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[COLOR=Red]
[/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a CZEŚĆ!!!!!!! CZEŚĆ!!!!!!! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]u mnie lepsza pogoda :)
padało tylko raz :multi::multi::multi:
[SIZE=1]przez 13 dni :evil_lol:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]fuxiara .... o jeden opad radioaktywny mniej :mad:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agbar']Witam w meteorologicznym blogu,informuje uprzejmie,ze u mnie goraco a na jutro zapowiadaja prawdziwe upaly...oby na wieki wiekow

Ament:diabloti:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
wiesz czym grożą takie wypowiedzi :diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][SIZE=4][B]Prośba Akademii Medycznej [/B][/SIZE]
Ratownicy medyczni, policjanci, strażacy i wszyscy inni, którzy interweniują na miejscu wypadków, wielokrotnie napotykają na trudności, kiedy muszą kontaktować się z krewnymi lub bliskimi poszkodowanych. W/w służby zaproponowały, abyśmy w specjalny sposób oznakowali w swojej komórce numer służący w nagłych wypadkach do kontaktu z bliskimi osoby poszkodowanej. Bardzo często telefon komórkowy jest jedynym przedmiotem, który można przy takiej osobie znaleźć. Szybki kontakt pozwoliłby na uzyskanie takich informacji jak: grupa krwi, przyjmowane leki, choroby przewlekle, alergie, itp.
Ratownicy zaproponowali, aby każdy w swoim telefonie umieścił na liście kontaktów osobę, z którą należy się skontaktować w nagłych wypadkach. Numer takiej osoby należy zapisać pod międzynarodowym skrótem[B] ICE [/B](in Case of Emergency). Wpisanie więcej niż jednej osoby do takiego kontaktu wymagałoby następującego oznaczenia: [B]ICE1, ICE2, ICE3, itd. [/B]
Oznakowanie zdecydowanie ułatwiłoby prace wszystkim służbom ratowniczym. Pomysł jest łatwy w realizacji, nic nie kosztuje, a może ocalić życie. Akcja ma zasięg europejski.
Wpiszcie ten numer teraz do swojej komórki bo potem zapomnicie i prześlijcie ten e-mail dalej, dzięki temu możemy ocalić komuś życie![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

pozwalam sobie cosik tu zamieścić :D
ZAWSZE I WSZĘDZIE PAPARAZZI Z TOBĄ BĘDZIE :D
[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/885/p1150658.jpg[/IMG]
ciotka jak ci to wyszlo???
[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7903/p1150659.jpg[/IMG]
eeee...jakoś dziwnie a Ci?
[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7806/p1150660.jpg[/IMG]
Ty tam siedzi jakaś kosmitka!ataaakkkkk!!!!
[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7281/p1150662.jpg[/IMG]
a to tylko Femol w trawie piszczy...
[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7996/p1150656.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuuuuhahhahahhaha,,, fotografowanie synchroniczne.... buuuhahahhahah....


zlałam sie :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chalimala..... wiedziałam że masz zryty ten berecik, ale że aż tak?? :crazyeye::crazyeye:.... buuuhahahhahahahha[/B][/COLOR][/FONT]



P.S.
zmień se podpis :eviltong: szczeniaki nieaktualne :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]buuuuuuuhahhahahhaha,,, fotografowanie synchroniczne.... buuuhahahhahah....


zlałam sie :diabloti::diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]chalimala..... wiedziałam że masz zryty ten berecik, ale że aż tak?? :crazyeye::crazyeye:.... buuuhahahhahahahha[/B][/COLOR][/FONT]



P.S.
zmień se podpis :eviltong: szczeniaki nieaktualne :p[/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]moher sie sfilcował :evil_lol::evil_lol::evil_lol:


ja dalej siedze i sie chichotam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...