Jump to content
Dogomania

CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...


clockwork

Recommended Posts

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ulala.....nawet pozycja ta sama:evil_lol:
[URL]http://img72.imageshack.us/img72/885/p1150658.jpg[/URL]

[FONT=Arial][COLOR=Red]aż se spojrzałam o jaką pozycję chodzi :roll::oops::evil_lol:[/COLOR][/FONT]

Czy wy tak wszystko razem i synchronicznie?:razz::diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

:diabloti::oops:

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]taaaaaa..... tyjemy też synchronicznie ..tylko że Magda od Grosi a ja od śniadanek u Magdy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    7335

  • clockwork

    6473

  • apple

    1311

  • agbar

    1137

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja']:diabloti::oops:

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]taaaaaa..... tyjemy też synchronicznie ..tylko że Magda od Grosi a ja od śniadanek u Magdy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Hihihihihi znaczy jesteście w tej ciązy razem:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ulala.....nawet pozycja ta sama:evil_lol:
[URL]http://img72.imageshack.us/img72/885/p1150658.jpg[/URL]


Czy wy tak wszystko razem i synchronicznie?:razz::diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIE!!!! ja dłubie w lewej dziurce, a Ala w prawej- przyczaiłam ją :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Hihihihihi znaczy jesteście w tej ciązy razem:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]yhy.... rodzi ryceffska :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='chalimala']musialam Wam to tu wstawić :D sama polalam sie ze smiechu jak to wyczailam :D sprzęt mam co prawda typu idiot aparat ale zawsze pod reką :D haahahah[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i supcio- przynajmniej rozbawiłam sie do łez :evil_lol::evil_lol::evil_lol: moja ty gupia!!! :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]





[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]WITANECZKO :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIE!!!! ja dłubie w lewej dziurce, a Ala w prawej- przyczaiłam ją :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]musiałaś zdradzić NASZĄ tajemnicę :cool1::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]



[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]yhy.... rodzi ryceffska :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale ty wstajesz w nocy i karmisz cyckiem :grins:
ja moge prasować ciuszki :p:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]



[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]no i supcio- przynajmniej rozbawiłam sie do łez :evil_lol::evil_lol::evil_lol: moja ty gupia!!! :loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]jo tysz :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]





[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]WITANECZKO :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
.......:hand:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]NIE!!!! ja dłubie w lewej dziurce, a Ala w prawej- przyczaiłam ją :evil_lol::evil_lol::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przepraszam za moje nidbalstwo...nie przygladałam się aż tak dokładnie:roll:[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]yhy.... rodzi ryceffska :roll::cool1:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A za mnie to nie miał kto rodzić....:placz: Fuksiara!:evil_lol:

Aaaaaaaaaa i mam takie małe pytanko w tej kwestii:roll: A kto przecina pępowinę skoro rodzi Alicja?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]



[FONT=Arial][COLOR=Blue][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]WITANECZKO :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]witaj Kuleczko:loveu:[/COLOR][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Aaaaaaaaaa i mam takie małe pytanko w tej kwestii:roll: A kto przecina pępowinę skoro rodzi Alicja?:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
:roll::roll: domniemany tata .....
Paweł....
czy u niej czy u mnie.... nie ważne kto robił... ważne kto wychowuje :roll::roll::roll:[/B] [B]ważne komu wołać bedzie TATO [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
:roll::roll: domniemany tata .....
Paweł....
czy u niej czy u mnie.... nie ważne kto robił... ważne kto wychowuje :roll::roll::roll:[/B] [B]ważne komu wołać bedzie TATO [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:roll:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A czy Pawcio o tym wie? Bo jak nie to ja uprzejmie doniosę:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A czy Pawcio o tym wie? Bo jak nie to ja uprzejmie doniosę:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]

nie bądź zbyt uprzejma.... czasem lepiej żyć w nieświadomości.... na zdrowie mu to wyjdzie :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']Madziek mnie nie zauwazyla ... ech posiedze sobie wiec tutaj cichutko moze ten okropny dół mnie tutaj nie znajdzie :nerwy:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie jestem dołem ale Cie znalazłam :eviltong::eviltong:

zsynchronizowały nam sie posty


marudź... zajrze tu jeszcze ... tera ida żryć obiada ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A czy Pawcio o tym wie? Bo jak nie to ja uprzejmie doniosę:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]bosh ... nie kłopocz się tak [/B][B] :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]

nie bądź zbyt uprzejma.... czasem lepiej żyć w nieświadomości.... na zdrowie mu to wyjdzie :diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A tam.....mamunia mnie uczyła, zeby zawsze być miłą i uprzejmą i zawsze prawdomówną:roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ależ żaden problem:diabloti:
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]


[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz: oj ty chyba nie zdajesz sobie sprawy jakie konsekwencje pociąga za sobą taka podróż do Jebia ....albo taki telefon ... wiesz jakie to koszty .... ile gadania ...tłumaczenia ....nie kłopocz się Dżapuszko :grins:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz: oj ty chyba nie zdajesz sobie sprawy jakie konsekwencje pociąga za sobą taka podróż do Jebia ....albo taki telefon ... wiesz jakie to koszty .... ile gadania ...tłumaczenia ....nie kłopocz się Dżapuszko :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Eeeeee tam, kupie se nowe auto to se pojade do Jebia poszpanować....i przy okazji załatwię sparawę:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Eeeeee tam, kupie se nowe auto to se pojade do Jebia poszpanować....i przy okazji załatwię sparawę:diabloti::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:splat: zapomnialam Ci napisać ....:roll: wiesz jakie tam są objazdy :roll:...jakie remonty dróg ....zniszczysz sobie nowom fure :grins: ... :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:....a może Pawcio gdzieś pojedzie w tym czasie ...co bedziesz tracic czas
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:splat: zapomnialam Ci napisać ....:roll: wiesz jakie tam są objazdy :roll:...jakie remonty dróg ....zniszczysz sobie nowom fure :grins: ... :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol:....a może Pawcio gdzieś pojedzie w tym czasie ...co bedziesz tracic czas
[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Lubię ryzyko juz taka ze mnie Hardcorowa kwoka:evil_lol:


A objazdy mi nie straszne...mam GPS-a:eviltong:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...