Jump to content
Dogomania

Maleńka Sunia - kolejna ofiara wyrzucona z samochodu - jest w DT


henikar

Recommended Posts

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W niedzielę Lenka z cztero-osobową obstawą jedzie do Nowej Huty. Niestety nie do tej rodziny, która jako pierwsza zgłosiła chęć adopcji, a właściwie tylko pani. Niestety mąż nadal jak twierdzi kobieta nie jest gotowy po stracie ukochanej suni adoptować kolejnego pieska. No nie można nic na siłę. Natomiast na początku tygodnia miałam kolejny telefon od pani też z Nowej Huty. Po całotygodniowych rozmowach przez telefon uważamy, że jest to także odpowiedzialna osoba i możemy jej zaufać. Zresztą w razie czego zabieramy małą z powrotem.

Link to comment
Share on other sites

Niestety Lenka nie pojechała do nowego domku. Sytuacja trochę się skomplikowała. Nadal jest w domu tymczasowym u Ani. Wczoraj została wysterylizowana. Powrót na parking raczej nie wchodzi w grę, ale nadal szukamy jej domku. Niech dziewczyna teraz dochodzi do siebie.

Link to comment
Share on other sites

O powrocie Lenki na parkig nie ma mowy. Dziewczyny tzn. Iwonka, która ją znalazła i Ania, u której jest w DT są w niej zakochane i mała jest naprawdę w jak najlepszych rękach. Oj ciężko będzie ją oddac do adopcji, tym bardziej, że narazie mam wstrzymac ogłoszenia ;). No zobaczymy :p. Ale tak naprawdę wiem z doświadczenia, że pośpiech nie popłaca, a czas robi swoje.
Teraz myślę o Dżekim (z mojego kolejnego wątku), może on ze schroniska mógłby sie tymczasowo przenieśc na parking, tylko wlaśnie ten parking to od wieków wielka niewiadoma....

Link to comment
Share on other sites

Tak wstrzymujemy ogłoszenia. Lenka jest po sterylizacji i jest wszystko ok. Narazie pozostanie w DT u Ani, ale są plany, że być może na stałe pozostanie pod opieką Iwonki, która ją znalazła. Jedno jest pewne jest ich kochanym pupilem i dziewczyny napewno wybiorą dla niej to co najlepsze. Lenkę osobiście długo nie widziałam, ale codziennie mam świeże relacje na jej temat. To nie jest już ta sama wystraszona i smutna Lenka, to ponoć niesamowicie wesoła i pewna siebie rozrabiaka.[FONT=Arial][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...