Jump to content
Dogomania

Galeria Kamci i Ajka :))


Guest Kamcia_14

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madzia i medor']Krótko mówiąc, da ci kopa w doope:diabloti:[/quote]
:p
[quote name='Vectra']życze jej tego z całego serca :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]podłączam się do życzeń z całego serca .....:diabloti:


a chciałam jeszcze dodać .......jesteś wyjątkowa jak ......jednorożec:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haska_12']Ja też jej tego życze.. życze jej jeszcze tego, żeby jakiś człowiek w przyszłosci zrobił jej to samo co ona temu biednemu stworzeniu...[/quote]
czyli zagubił na pustkowiu bez żarcia i wody? Przydałoby się tak ją na jeden dzień....u mnie działka jest wolna...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybc!a']
Jest żenująca. Mi puściła też bajkę o tym, że niedługo będzie miała boksera[/quote]
A niech ona mi tylko spojrzy na jakiegoś bokserka:angryy: to osobiście skóre przetrzepię:angryy: :diabloti:

[quote name='Samturia']Pewnie się na dogo już nie pojawi....[/quote]
Ja bym się bała, a przede wszystkim wstydziła:shake:

A Ajek się jeszcze nie znalazł?:-(

P.S Cały ranek czytam, tylko pifka i popkornu brak:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot'][B]haska_12[/B], chyba się trochę zagalopowałaś :shake:[/quote]

Masz rację! Wogle wydaje mi się, że ten temat powinien zostać zamknięty, bo coraz więcej głupot co niektórzy wypisują:shake: Za bardzo sie rozkręcacie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot'][B]haska_12[/B], chyba się trochę zagalopowałaś :shake:[/quote]

No masz racje.. ale chyba mnie rozumiesz? :shake:

[quote name='Magda_Miki']Masz rację! Wogle wydaje mi się, że ten temat powinien zostać zamknięty, bo coraz więcej głupot co niektórzy wypisują:shake: Za bardzo sie rozkręcacie.[/quote]
hihihi no moze niech zamkna ten temat :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='haska_12']No masz racje.. ale chyba mnie rozumiesz? :shake:
[/quote]

Nie, nie rozumiem :shake: Nigdy nie rozumiałam ludzi, którzy [B]walczą [/B]o pokój aż do ostatniej kropli krwi :cool1: Ja również jestem mocno zbulwersowana postawą Kamci, ale nigdy bym jej nie życzyła, żeby zdechła :cool1: jak w ogóle można coś takiego napisać? :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='justys95']Czyli nie rozumiesz jak można było podczas wojny światowej umrzeć
za pokój dla swojej ojczyzny? :cool1: [/quote]

To trochę inna skala problemu :cool3:
Miałam na myśli obrońców praw zwierząt i zdeklarowanych pacyfistów, którzy - tak samo jak było w sprawie Ozzy'ego - nawołują do linczu i wręcz zieją nienawiścią :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']To trochę inna skala problemu :cool3:
Miałam na myśli obrońców praw zwierząt i zdeklarowanych pacyfistów, którzy - tak samo jak było w sprawie Ozzy'ego - nawołują do linczu i wręcz zieją nienawiścią :cool1:[/quote]
aaaa...jak o to chodzi no to mam takie samo zdanie...troche przesada...chcą zabić osobę która przez swoją głupotę skrzywdziła psa...ja bym takiemu człowieczkowi powiedziała co o tym myślę, ale nie żeby już się na niego rzucać i grozić mu...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...