Jump to content
Dogomania

Knut Fuchs-seminarium


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zycie bez problemow jest do bani.a zycie bez problemow +klopotow zze zrozumieniem osobowosci drugiej strony jest do bani do kwadratu.dlatego wyszlam za szwaba,ktory zneca sie nade mna na cwiczaku:mad: i wogole nie kumam czego sie fryc czepia ciagle:razz: :diabloti: .
tak wracaaaaajac do tematu:cool3: ...bardzo jestem ciekawa wystepu czisapiczki w rekach knuta.cieeezki przypadek:roll: :evil_lol: .
no i aga do tego....wrocila brygada ode mnei z manharta...aga-ooo jakie fajne te maliniaki...co to za rasa?belgi.nei no belgi to sa z dluga iserscia.nie to tez belgi.:crazyeye: .hehehe.kooocham moich kursantow:loveu: .
ghila-jakie ty mozesz miec problemy z kobietami?duzy chlopak jestes.:D

Link to comment
Share on other sites

my sie szkolimy podobnie do tego co pokazal manhart wiec duzych roznic nie ma.do tego robimy omowienia pracy po seminarium i nie ma czleka u mnie na szkoleniu z takim podejsciem ale byc moze,ze ktos ma.:cool1:
teraz w zwiazku z seminarim fuchs'a pokazuje i omawiam elementy nam potrzebne prayc wg fuchsa.po prostu nie mozna ludiz zostawic z informacjami po seminarium tylko wplesc je w program szkolenia.moim zdaniem taki jest sens wysylania ludzi z grupy treningowej na podobne imprezy.

Link to comment
Share on other sites

wilczym padole i tam to chyba legia jest a nie gwardia ale tys facet to to sie pewnie znasz ..mnie tam jeden burek:diabloti: .
a tak na serio chcesz wiedziec gdzie szkole-zapytaj na pw.forum nie jest od tego zeby podawac gdzie sie szkoli itd bo w sumie to reklama.moze nie ma czego ale jednak.nienawidze jak ktos sie sam reklamuje na forach otwartych.po prostu nie znosze tego.:cool1: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']aga-przeczytalam...no fakt....:razz: .wiesz mi glownei chodzi o to ze bylam przekonana ze miejsca z psami zajma wlasnie osoby startujace lub np startujace po przerwie lub szkoleniowcy z wlasnymi psami.tak jak juz pisalam raczej nie iwdze tam np.was z psami.po pierwsze-seminarium to nie sa warsztaty ...[/QUOTE]

Ayshe wyjasnij mi ta wypowiedź :mad:

Link to comment
Share on other sites

nie widze na seminarium nikogo ze swojej grupy mimo ze milo mi by bylo jakby jednak ktos ruszyl pupe i pojechal.po 1 dlatego ze semi bylo przewidizane tak jak na pierwszym poscie na psach sportowych ale to mi i tak wylecialo ze lba.zaden z psow od nas nie nadawal sie na udzial w semi.jak warunki sie zmienily to bym chciala zeby pojechal baltowski na przyklad,ale ewa wyjezdza.glownei ldateog zeby ewa zobacyzla sposob prowadzenia psa o jaki i mnie chodiz i to od autorytetu tap ropozycja by wyszla a nie od podrzednego treserzyny.igla jedzie dlatego ze aga fajnie jak zobacyz prace knuta a poza tym igl;a to igla i moze knut wymysli cos madrego niz to co teraz z nia robimy.moze jakis kruczek...takze sie viesze ze jada.
myslalam ze semi obstawia zawodnicy i szkoleniowcy.przeciez to logiczne. i zdziwilo mnie zet ak sie nie stalo.uwazam zem oja grupa powinna przestac na poziomie manharta.na razie.wprowadzamy rozne rzecyz pasujace do MOJEJ koncepcji jak ma wygladac pies w ipo ale nie mam ani jednego przewodnika z doswiadczeniem,dla wsyztkich to pierwszy pies do ipo i pierwszy pies wogole w pracy sportowej.psy mamy...noooo....nie sadze zeby ktos powiedizla:to pies do sportu ipo:evil_lol: .my chcemy tylko przyzwoicie z nimi praocwac i zdac przyzwoicie egzamin nie w polsce.druga rzecza jest inwestowanie w sprzet dla psow i cwiczakowy i po prostu nikogo nie stac na wyjazd na seminarium.wiem o tym i nei nalegalalm tak jak na manharta..
takie seminaria na pierwsyzm miejscu obstawiaja zawodnicy i szkoleniowcy,potem "cywile".bo info z semi trzeba jeszcze po semi przetworzyc i omowic.wdrozyc.pojechanie i obejrzenie tylko tego co knut robi i mowi jest pozyteczne ale pamiec ludzka jest zawodna i trzbea od razu dopasowac dto do psa i przeowdnika.i zaczac pracowac.teraz od tygodnia-dwoch wprowadzam rozne tam rzeczy z fuchsa na cwiczak.wiec dlam nie ot jest wazniejsze.
naotmiast jestem za tym zeby wypelnic luke z udzialem psow.nie moze ich zabraknac na semi,musi byc pelna obsada.inaczej wogole bedize po prostu kiepsko bo knut nie bedize mogl przeprowadzic swojego programu semi.

Link to comment
Share on other sites

dobra.pytanie:gadalam dzisiaj z pewnym szkoleniowcem niemieckim i polecil mi popracowanie pod okiem theo sporrer'a
[URL]http://sporrer.net/[/URL]
[URL]http://www.ghsv-muenchen-nord.de/[/URL]
[U][URL]http://www.ghsv-muenchen-nord.de/frames/bilder.htm[/URL][/U]
[URL]http://www.airedales-von-der-laubenhaid.de/Berichte/body_berichte.html[/URL]
[URL]http://www.malinois-forum.de/forum/showthread.php?t=12816[/URL]
moze ktos pracowal z nim?z onkiem?albo jakies opinie czy cus?
sooorki ze jak tak skacze po tematach ale po warsztatach w roskilde,lece do winkler'a do kanady ale chcialabym jeszcze zalapac sie do kogos w tym roku na warsztaty.szukam sposobu na polepszenie powrotu z aportem plaskim bo mam problemy i nie wiem jak to przyspieszyc.wszystko co wiem juz mi sie skonczylo.suka nadal wraca wolno.nie umiem jej otworzyc.i na egzaminie schh w niemczech i na zawodach w holandii i danii dalysmy tylka.nie istotna tutaj jest lokata :roll: .czy ocena.nei startuje z nia po to zeby stawac na pudle tylko po to zeby ja resocjalizowac takze mam wnosie ze wlaze na pudlo.czy mozliwe jest zeby z tego wyjsc?musze sprobowac wszystkiego.nie interesuje mnie seminarium tylko warsztaty-praca z MOIM psem i ze mna.i dlatego tak sie dopytuje.de vos odpada-nie robil psow po przejsciach ,roznoszonych na kopach.nie pomoze mi.wiec moze sporrer?czy on pracujac skresla psa czy...nie poddaje sie ....szkukam kogos takiego jak np.folker berenz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']
.......myslalam ze semi obstawia zawodnicy i szkoleniowcy.przeciez to logiczne. i zdziwilo mnie zet ak sie nie stalo.......
......takie seminaria na pierwsyzm miejscu obstawiaja zawodnicy i szkoleniowcy,potem "cywile".[/QUOTE]

..........no to dałaś mi do myślenia...gdzie ja sie wogóle pcham....... przecież nie mam sportowego psa........ani doświadczenia ........

Link to comment
Share on other sites

kasiaR-i tak to jest wlasnie z ludzmi...:shake: .obruszaja sie.kasiu-nie znamy cie ale niewatpliwie lubie cie i bardzo zlaezy mi na tym zebys szkolila sportowo swojego psa.nie zorzumialas moich intencji ktore nie maja nic wspolnego z wartosciowaniem ludiz w sposob ktory mi sugerujesz.czego przykladem jest moja grupa.a to zep isze prawde to nie jest deprecjonowanie kogokolwiek.myslalam ze juz nei musze tego podkreslac.nie ma co sie obruszac.super ze jedziesz i fajnie byloby zebys zabrala psa.a to ze pierszenstwo i ciag do takich imprez powinni miec szkoleniowcy i zawodnicy po pierwsze to co w tym oburzajacego/przeciez twoj treser musi ci potem wdrozyc to z fuchsa co potrzebne..oczywiscie wygodniej jak widzialas rto na zywo.i dla tresera i dla ciebie.nie rozumiem oburzneia.jan ie mam w swoich postach zadnych ukrytych podtekstow-jak mam to pisze ironicznie.smutne ze realne zdanie potraktowalas jako teze ze nic nei jestes warta i twoj pies.jak zaczniesz z nim startowac to jzu bedzie sportowy nie?nie przekreslam nikogo.kazdy pies u mnie na cwiczaku praccuje tak njakby byl potencjalnym ms.i tak sie przykladam.przykro mi kasiu.
ghila-poniewaz mam takie pary jakie mam na skzoleniu-pozoruje sama.mam licencje OKV i SV.jestem stara,mala i gruba ale technike daje rade a nie bede dyskutowala z pozorantem o co mi chodiz bo nie jestem pewna czy bedzie ze mna wspolpracowal czy wiedzial lepiej.i do momentu kiedy nei poukladam psom poedow i nie wybrniemy z konfliktow tak zostanie.potem zaprosimy pozoranta do pozorowania .albo bedzie pozorowal ktorys z moich w hodowli.tyle ze odkoad wynieslismy hodowle definitywnie do niemiec to bedzie musial sie kurt, czy moj malzonek szanowny ruszyc z niemiec.
ja wiem ze babskie pozorowanie jest.....no dyskusyjne.jednak wole tak.faceci niestety maja wlasne zdanie zawsze[no niemiecki pozorant robi to co kaze i nie dyskutuje ale z polskimi nigdy nei praocwalam tyle ze polacy dyskutuja wogole....].a ja nie potrzebuje wlasnego zdania tylko realizacji mojego planu treningowego.

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie obejzalem pare filmikow z waszych treningow .......faktycznie co do tego pozorowania masz racje ,co do naszych pozorantow moze tez ale to zalezy od sytuacii zalezy z kim sie pracuje ,ja naprzyklad mam tak jezeli mnie ktos nie pyta , wogule mnie to nie interesuje co robi ze swoim psem oczywiscie pod warunkiem ze jest to na jakims poziomie i do czegos ma prowadzic ,mysle tu o zawodnikach ,spewnoscia moge sie wypowiedziec co sadze ale po co ktos placi to ok, poprostu ma do dyspozycii pozoranta ze sprzetem i to tyle .
Mialem przyjemnosc pracowac pare razy z zawodnikami i bylo ok a najbardziej denerwuje mnie gdy ktos mowi to moze dajmy mu ugryzc a potem zobaczymy ,jak nie masz planu to nie zawracaj mi glowy do dania ugryzc wez sobie kogos innego albo bardzo duzo zaplac, bo ja nie mam na to czasu ,rozumiesz plan to podstawa !!!!

Link to comment
Share on other sites

wlasnie-plan to podstawa.nie mam czasu na *******ki.i za stara jestem zeby sie zajmowac takimi rzeczami jak jakos to bedzie.nie znosze opierniczania sie i braku skupienia na swoim psie przez przewodnika.do psow moge byc cierpliwa jak nie wiem co ale do ludzi....:roll: .jak widze chaos i brak skupienia na pracy psa to mnie szlag trafia:diabloti: .
generalnie fakt ze nie pracowalam z polskimi pozorantami:cool1: ...to w sumie powinnam siedziec cicho...:evil_lol:
tak jak pisze mam wlasna koncepcje prowadzenia psow,no psy sa takie jakie sa ale ja to robie dla przyjemnosci nie pod presja czegokolwiek wiec moge sobie "dlubac" powolutku.pozorant mi bedzie potrzebny do czolowek bo za kurdupel jestem[150cm w kapeluszu]zeby zrobic porzadna czolowke.no i nie te lata oraz ustalmy -wiadomo ze jak pies wazy powyzej 30 kg to nei mam szans:D.poza tym aj lubie taka dlubaninke-rozdzielanie popedow i praca nad konfliktami a przewodnicy gwarantuja mi ciagle nowe wyzwania..no i psy rowniez bo mamy sporo problemow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']kasiaR-i tak to jest wlasnie z ludzmi...:shake: .obruszaja sie.kasiu-nie znamy cie ale niewatpliwie lubie cie i bardzo zlaezy mi na tym zebys szkolila sportowo swojego psa.nie zorzumialas moich intencji ktore nie maja nic wspolnego z wartosciowaniem ludiz w sposob ktory mi sugerujesz.czego przykladem jest moja grupa.a to zep isze prawde to nie jest deprecjonowanie kogokolwiek.myslalam ze juz nei musze tego podkreslac.nie ma co sie obruszac.super ze jedziesz i fajnie byloby zebys zabrala psa.a to ze pierszenstwo i ciag do takich imprez powinni miec szkoleniowcy i zawodnicy po pierwsze to co w tym oburzajacego/przeciez twoj treser musi ci potem wdrozyc to z fuchsa co potrzebne..oczywiscie wygodniej jak widzialas rto na zywo.i dla tresera i dla ciebie.nie rozumiem oburzneia.jan ie mam w swoich postach zadnych ukrytych podtekstow-jak mam to pisze ironicznie.smutne ze realne zdanie potraktowalas jako teze ze nic nei jestes warta i twoj pies.jak zaczniesz z nim startowac to jzu bedzie sportowy nie?nie przekreslam nikogo.kazdy pies u mnie na cwiczaku praccuje tak njakby byl potencjalnym ms.i tak sie przykladam.przykro mi kasiu.
[/QUOTE]

Rany Beatko.... aż mi się głupio zrobiło, ten post był napisany pod wpływem opacznego zrozumienia Twoich słów i chyba zwątpienia i braku wiary w siebie...... że tam sami fachowcy a ja "laik"... raczej taki smuteczek ale na pewno nie obruszenie i nie oburzenie ani nie szukałam żadnych podtekstów....jeżeli Ci sprawiłam przykrość to bardzo przepraszam, nie miałam takiego zamiaru. Batko przeca ja Twoje podejście do szkolenia ONków, kursantów i szkolenia wogóle bardzo szanuję i kofffam za to :loveu: ... nie będzie Ci już przykro....:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KasiaR'] Batko przeca ja Twoje podejście do szkolenia ONków, kursantów i szkolenia wogóle bardzo szanuję i kofffam za to :loveu: ... nie będzie Ci już przykro....:calus:[/QUOTE]

Podejście do kursantów to ona ma:razz: dzisiaj nawet wyrwała się jej pochwała:razz::crazyeye:

A co do seminarium to chętnie bym pojechała i zobaczyła:roll: chociaż mój pies sie do tego nie nadaje:cool1: no ale kasa się mnie nie trzyma:-( i tak już mam długi:-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...