Jump to content
Dogomania

Knut Fuchs-seminarium


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nico-malinois']Tez prawda ... Choc ja tam moge patrzec na jego prace nawet codziennie :D:D:D[/quote]ja mam innego co moge patrzec na niego non stop.ale fuchs to jest firma:loveu: .nie da sie ukryc.
wiesz nico ja nie startuje i szczerze mowiac starty srednio mnie interesuja.wiec trudno mnie podciagnac pod zawodnika jakby na to nie patrzec.taki ze mnie zawodnik jak z koziej d....traba:evil_lol: .nerwy mi nie wytrzymuja i pale psa.:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agis']Zobaczymy czy sie w ogole dostaniemy na to seminarium. Chetnych jest duzo, a miejsc tylko 20 (dla tych bez psow) i 20 dla ludkow z psami.[/quote]
bardzo mi zalezy zebyscie ludkowie sie dostali.to sobie potem przerobimy Fuchsa jak Manharta na zajatkach.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

jaki szliczny avatarek nowy z synciem:cool3: :loveu: ....
aaa no wiec trzeba walnac ze "zapomnialem hasla" i przysla nowe.
ja na razie sie nie wybieram na psysportowe bo znowu mnie krew zaleje a nie powstrzymam sie zeby nie wejsc na ten durny temat o onkach:angryy: .

Link to comment
Share on other sites

no mi tez sie avatarek podoba :loveu:
a co do zalogowania - to ja tak czasami cos tam piate przez dziesiate zrozumiem jak ktos cos mowi czy pisze :mad: - i zrobilam 'zapomnialam hasla" ale zaden mail nie przyszedl, a czekam dluzej niz sekunde, bo od wczoraj :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']ja na razie sie nie wybieram na psysportowe bo znowu mnie krew zaleje a nie powstrzymam sie zeby nie wejsc na ten durny temat o onkach:angryy: .[/quote]

Eeee.... nic tam się nie dzieje... Generalnie na psach sportowych ostatnio niewiele się dzieje :-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przekopiowane z psysportowe.pl

[quote name='"Sparks"']A wiec rozmawialem z Knutem... Potwierdzil na 100% przyjazd - bedzie we wrzesniu. Niestety ciagle nie udalo mi sie ustalic, ktory to bedzie weekend. Warunkiem,zeby semi sie odbylo jest wplata calej kasy do konca lipca. Dlatego prosze wszystkich , ktorzy sa pewni ze chca wziac udzial o wplate pieniedzy. Numer konta podam jutro.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...