Jump to content
Dogomania

Knut Fuchs-seminarium


ayshe

Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jedna tylko sprawa jak Knut dowiedzial sie ze tylko 6 ludzi z psami sie zglosilo zapytal czemu tak malo czyzby w polsce nikt nie szkolil psow .
Napisal ze potrzeba do planu semi minimum 10 psow w wieku od 8 tygodni do 2 lat

Link to comment
Share on other sites

tylko 6 osob zglosilo sie z psami?:crazyeye: .kurcze to dziwne.glownie fajnie jest zalapac sie z psem.myslalam ze miesca z psami skonczyly sie pierwsze:roll: .ale rzeczywiscie przyznaje sie bez bicia ze wogole za duzo myslalam i nie w ta strone co trzeba.bylam na trzech seminariach KF i tylko raz zalapalam sie na prace z psem:roll: .nie jestem jego fanka wiec nie uwazalam za stosowne pchac sie czwarty raz.no i mam warsztaty ipowskie w danii w tym terminie.ale kurcze szkoda bo bym boorasa wziela ze soba skoro sie tak ludzie kryguja i tak malo chetnych z psem.moze jakas obawa?:cool3: ...no jak ktos poczatkujacy to rozumiem ze nie ma co psa taszczyc ale to przeciez semi z posluszenstwa to naprawde by sie zdalo nie tylko ipowcom.a termin jest po mp wiec mozna to co sie zwalilo na mp rpobowac hmmm...zajsc z innej strony.:cool1: .ale pewnie ja tepa jestem to i tak sie w tym nie polapie:diabloti:.
ps...sorry :buahahahah czy KF naprawde mysli ze u nas sa zastepy ludzi pracujacych z 8 tyg szczeniakami?optymista :D

Link to comment
Share on other sites

Mysle ze naprawde tak mysli ...co do miejsc to sa jeszcze wiec moze jednak sie skusisz :razz: ...;ludzie ktos sie musi zglosic na to semi ,przeciesz na tym to polega zeby byly psy ,co do MP to mala szansa ze ktos sie zdecyduje cos naprawiac ,ja bede mial moze 7 tygodniowe szczenie to tez moge co mi tam niech strace

Link to comment
Share on other sites

Ghila-no juz wybulilam kooope kasy na warsztaty w roskilde:shake: no i lece na jesieni do winklera...przerypane:roll: .
ale ja tez apeluje:
[B]jesli ktos sie wacha a chce zobaczyc prace na najwyzszym poziomie swiatowym ,prace z posluszenstwa to meska decyzja:zapisac sie i od razu wplacac.:p .bezwzglednie warto.[/B]
ps.brawo Ghila-olac komentarze.ci co sie czepiaja i komentuja[no bo jak wezmiesz 7tyg szczyla czy tak jak dorplant 6mies to no wiecie....;)]sobie wioche robia.
tak sobie mysle...moze ludize wstydza sie zabierac swojego psa wlasnie z tego powodu?zeby ktos potem nie plul jadem na jakims tam forum?hmmm.to rzeczywiscie moze byc blokada.pisze o zawodnikach,szkoleniowcach bo nadal jestem zdania ze poczatkujacy przewodnicy to inna sprawa.no ..tak...o tym nie pomyslalam...
na semi z knutem widizalam i starszych ludiz z np.sznaucerem miniatura...nikt ani ich ani ich psa nie komentowal.wrecz przeciwnie-ja i pozostali ktorzy siedza w szkoleniu..no czapki z glow ze chcialo im sie i mieli tyle zapalu zeby wziasc miniature i przyjechac na seminarium.

Link to comment
Share on other sites

Żeby zrozumieć czemu ludzie się pozgłaszali z psami ( lub też bez) i teraz nie wpłacają wystarczy przeczytać temat na PS. Psy miały być wybierane, selekcjonowane itd- ludzie też. Więc taki początkujący szaraczek jak ja się zgłosił naiwnie, bo pomyślał że się czegoś nauczy, a potem przeczytał, że to nie jest miejsce dla początkujących i żeby laicy nie zabierali miejsca prawdziwym zawodnikom i... takie są efekty. Nie wiem czy chcę tam jechać jako jedyny laik i "nie IPO-wiec" :oops:

Link to comment
Share on other sites

aga-przeczytalam...no fakt....:razz: .wiesz mi glownei chodzi o to ze bylam przekonana ze miejsca z psami zajma wlasnie osoby startujace lub np startujace po przerwie lub szkoleniowcy z wlasnymi psami.tak jak juz pisalam raczej nie iwdze tam np.was z psami.po pierwsze-seminarium to nie sa warsztaty a po drugie wlasciwie do pracy to moglby jechac...balto...bez ewy:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: tak iwec...no na razie...
ja wam dalam wybor,mowiac ze warto-to pewne ale ze KF to jest oczko wyzej od MMi nie wiem czy na takie cos jestescie juz gotowi zeby wyniesc 100% z udzialu.ale nadal uwazam ze jak ktos chce jechac to niech jedzie-jak najbardziej.tyle ze nie bede tak "kopala w tylek"jak na MM:evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o udział z psami to do głowy by mi nie wpadło żeby ktoś od nas. Ale inni się pozgłaszali, a teraz jadą bez psów... Dziwne podejście, ja w ogóle nie łapię atmosfery na PS. 100% pewno by się nie udało wynieść, ale np. sobotnie tłumaczenie przez ciebie co i jak na pewno nam dużo dało, choć i tak nie udało się pewnie wszystkiego zapamiętać to za każdym razem trochę wiedzy zostaje. Ale mnie przeraża takie podejście, że to nie dla zwykłych ludzi dopiero myślących o tym sporcie tylko dla zawodników, dosłownie mówią ci "won"- a potem jak kasy nie starcza to oburzenie dlaczego się zgłosili i nie jadą...

Link to comment
Share on other sites

aga-mam nadzieje ze troche dalo moje sobotnie gledzenie o konfliktach:evil_lol: .w ta sobote jak was nie bedzie bedzie gledzenie o pracy nad popedami i separacji wyzej wymienionych az do przechodzenia z jednego w drugi .:diabloti:

ja nie czytalam poczatku watku o semi z knutem.info ze bedzie-juppi,ale fajnie ze przyjedzie to zalozylam tutaj temat :cool1: i wam o tym powiedzialam.oczywiscie ze troche iwedzy zostaje-dlatego troche was pojechalo na mm:razz: .ale tak jak pisalam-wydawalo mi sie:roll: ze to seminarium bedzie zapchane przez zawodnikow i szkoleniowcow.a czlowiek to gooopi jest i tyle:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Zalozeniem semi z KF bylo aby byl to nastepny krok po MM no ale to nie nasza wina ze nikt juz pewno tego kroku nie musi robic ,lub nie chce .
KF napisal ze potrzebuje psy od 8 tyg do 2 lat wiec mysle ze kazdy moze sie zglosic i bedzie ok ,co do wybierania jak mamy tego dokonac jezeli jest 15 miejsc a 7 chcetnych to jakas paranoja .
Ja sie tam nie znam na szkoleniu ale pojade sobie z psem ,taka okazia wiecej moze sie nie trafic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']

tak sobie mysle...moze ludize wstydza sie zabierac swojego psa wlasnie z tego powodu?zeby ktos potem nie plul jadem na jakims tam forum? [/quote]
Oczywiście że dlatego. Moim zdaniem. To jest typowo po "polskiemu" - zjechać kogoś bezpiecznie zza ekranika i klawiaturki. Z tego co sie nasłuchałam to często u nas jest tak, że seminarium nie jest po to żeby popracować z psem, skorzystać, nauczyć się, wyciągnąć wiedzy na maxa, tylko żeby potem obsmarować ludzi którzy sie tam pokażą ze swoimi psami za ich ewentualne błędy i niedociągnięcia. Polskie piekiełko:diabloti::diabloti:

[quote name='Pyros-Aga'] Nie wiem czy chcę tam jechać jako jedyny laik i "nie IPO-wiec" :oops:[/quote]
Nie jesteś jedyna. Ja dopiero zaczynam i w ogóle nie wiem czy i co z tego naszego IPO bedzie, nie mam nie wiadomo jakich ambicji i w ogóle sie nie znam, ale jade bo nie wiem kiedy taka okazja sie powtórzy, a nawet jeśli nie wyciągne z tego semi 100%, a na pewno nie wyciągne, nawet jeśli tylko 50%, to i tak mysle ze warto. Dla siebie i dla psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ghila']No tak to u nas jest ale kto by sie przejmowal
[/quote]
Ja bym się np. przejęła. Gdybym dajmy na to szkoliła psy, startowała w zawodach, itp. To zależy od charakteru - po jednym spłynie jak po kaczce, po drugim juz niekoniecznie:cool1: Tak, ayshe, to jest smutne. Tymczasem ja mam ten komfort że jestem zwykłym, małym żuczkiem i moge gupot narobic niewiadomo jakich bez konsekwencji:evil_lol::evil_lol: Mimo to póki co wpłaciłam tylko za siebie bez Gabra, boje sie z nim jechać z innego powodu. Ale z tego co widze to coś sie ruszyło i powinna się uzbierać wymagana ilość psiakow:p

Link to comment
Share on other sites

Czym sie przejmowac mysle ze nawet szkolacy jak by to nazwac zawodowo psy, maja wiedze dosc znikoma ,malo jest w Polsce ludzi naprawde znajacych sie na zeczy i niekoniecznie sa to Ci co startuja .
No ale fakt jak ktos sie uwaza za fachowca to raczej nie idzie na semi bo moglo by wyjsc na jaw ze wie bardzo niewiele .
Dlatego ja ide bo w sumie malo mnie obchodzi zdanie naszych szkoleniowcow na moj temat ,bo malo jest w polsce ludzi od kturych mozna by sie uczyc ,a jezeli sa to nie zajmuja sie tym, tylko wlasnymi psami .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ghila']
No ale fakt jak ktos sie uwaza za fachowca to raczej nie idzie na semi bo moglo by wyjsc na jaw ze wie bardzo niewiele .
[/quote]hehe to bylo o mnie tylko ze ja jestem raczej miernota szkoleniowa a nie fachowcem:evil_lol: .mi zawsze na semi albo na warsztatach udowadniaja ze malo wiem.albo pies mi udowodni zej ak mi sie cos zdawalo to mialam racje-zdawalo mi sie:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jakos tak szyfrem piszecie ,że czesciowo nie kumam :oops:
to znacie sie w koncu czy nie ????:mad:
a wracajac do tematu suuuuper ze jest seminarium !!!!
i jeszcze pytanko K Fuchs jakis "dziwny "jest czy cós??
Musze sie psychicznie przygotowac bo ja tez "wiem ze nic nie wiem" :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorplant']
i jeszcze pytanko K Fuchs jakis "dziwny "jest czy cós??
:razz:[/quote]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye: co to znadzy "jakiś dziwny czy cóś??":scared::roflt::roflt:
z wyglądu normalny z tego co widziałam, nie ma żadnej dodatkowej pary nóg ani czułków:evil_lol: rrrany, myslisz ze bedzie sie darł na nas?? albo sie obrażał, wychodził i trzaskał drzwiami jak mój prof. od chemii na poprzednich studiach:diabloti: ?? albo, jak wyzej wymieniony prof. bedzie sie kładł na ziemi i mówił "a teraz znizam sie do waszego poziomu"?? :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']aaaaaaaakurcze :-? ....no i kopiaca mnie w dooopsko pobiezna znajomosc charakteru KF miala raaaacjeee:watpliwy: .....przerabane:grab: .obym jednak sie mylila...:ekmm: .[/quote]
to pytanie to tak do tego posta
a moze mi sie cos pomyliło :oops: ,
niedoczytałam czy cos, bo tu szyfrem ostatnio pisza :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...