Jump to content
Dogomania

Opole 2007


pentu

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u nas stawka jak na światówce w klasie :evil_lol: znaczy 3 sztuki :evil_lol:
a w całej rasie 4 sztuki :evil_lol: także nie za dużo tych psów mamy w rasie :evil_lol: ale jak pech to pech, jak już jest dużo psów, to akurat w klasie mojej suczki hehe :)
Jeszcze wyjazd stoi pod znakiem zapytania, ale pewnie będziemy, także szukajcie przy bernardynach ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pentu']klubow 9 gr i 9 gr w niedziele jest w hali setery na zewnatrz[/quote]
Pentu bardzo Ci dziekuje za odpowiedź , widzę że sie masz przez nas i ta wystawe :) AAA ponoc jesteś chory ,to brykaj szybko do łóżka i wylecz się na wystawe porządnie :)

Link to comment
Share on other sites

[B]pentu,[/B] ja ze swojej strony BARDZO proszę o tablice przy ringach 6 i 8 (labradory) i od razu prośba żeby sekretarz/gospodarz NOTOWAŁ na niej wyniki.

Wystawianie i jednoczesne notowanie wyników z 2 ringów może być awykonalne ;) wiec bardzo proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Wykaz wystawców [URL="http://www.zkwp.pl/zg/wystawy/CACIB_wykaz.pdf"][COLOR=#006699]http://www.zkwp.pl/zg/wystawy/CACIB_wykaz.pdf[/COLOR][/URL]

U mnie w klasie otwartej razem ze mna 3 pieski

I tak

Ja Czyli Brown Suger Kogel Mogel
Drugi - Fokus Mutazi właściciel Stachowiak Katarzyna -Trzeci - Rickshaw Black Rain At RoxMavel - właściciel Fris Vendy


Klasie posredniej dwa brabanty

jedna suka w klasie otwartej

i jeden Champion

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joanna G']I jest dokładnie tak jak myślałam ,pokrywaja mi sie 2 rasy :( Pudel ring 17 godzina 11.25 , a seter irlandzki ring 22 godzina 11.15 ,jestem ugotowana .[/quote]

Joanna G na stronie 27 tego watku Agasia oferowala chyba swoja pomoc o ile dobrze kojarze :) Co do spanielków to jest nasz aż 10 :) w tym tylko my z Polski i zadnej konkurencji w klasie :razz: ale to o niczym nie swiadczy :) Pentu kuruj sie grypa nie zając tak łatwo nie ucieknie. za wszystkich wystawianych i wystawiających trzymamy kciuki :). Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała_Tybetanka']Joanna G na stronie 27 tego watku Agasia oferowala chyba swoja pomoc o ile dobrze kojarze :) Co do spanielków to jest nasz aż 10 :) w tym tylko my z Polski i zadnej konkurencji w klasie :razz: ale to o niczym nie swiadczy :) Pentu kuruj sie grypa nie zając tak łatwo nie ucieknie. za wszystkich wystawianych i wystawiających trzymamy kciuki :). Pozdrawiamy[/quote]


z Pentu teraz przeszło na mnie:placz:

A tak wogole Pentu to ona:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...