Jump to content
Dogomania

Opole 2007


pentu

Recommended Posts

[quote name='aleb']A ja mam takie pytanie:
w "konkurencji pies/suka wraz ze swoim potomstwem" występuje na ringu honorowym, tak? Jeżeli wygra ta suczka/pies ze swoim potomstwem, to kto dostaje puchar/nagrodę? Wszyscy, czy tylko suka/pies?[/quote]
Tylko suka/.pies.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dr.puniszman']mam pytanie czy jak wyślę w poniedziałek pieniądze to jeszcze 95zł czy 150zł będę musiał wysłać??[/quote]
liczy sie data stempla lub data z przelewu internetowego cfzyli 20 marca ma cene 95 zł a 21 juz ta wyzsza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pentu']najwczesniej po 15 kwietnia bedzie podana stawka ilosciowa my nie podajemy psow jakie sa zgloszone[/QUOTE]
aha rozumiem:) sama stawka to juz cos, Wrocław na przyklad nie podaje niczego, z czego sie orientuje:) ale dziekuje za odpowiedz, bo wlasnie to nasz debiut w Opolu dlatego pytam:)

czyli czekam na 15 kwietnia:) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalinaM']Jak bede przelewac na konto kase to trzeba jakis tytuł napisac,dopisek(zwiazany z wystawą).A jak z tym dowodem wpłaty,chodzi o dowód opłaty za członkostwo?(ja zielona w tym).[/QUOTE]
Ja zawsze piszę imię psa, rasa, klasa i właściciel.
A dowód wpłaty, to znaczy dowód wysłania do nich pieniążków, płacąc na poczcie - taki blankiecik, który pani w okienku Ci wydaje, płacąc w banku analogicznie, płacąc internetowo, kopiujesz do Worda i drukujesz i zanosisz do sekretariatu na wystawie i tam pani przybija Ci pieczątkę i daje numerek:)

Link to comment
Share on other sites

Dowod oplaty za wystawe prosze zabrac ze soba na wystawe.Jezeli tylko domomentu druku potwierdzen beda pieniadze na naszym koncie to numer startowy bedzie z potwierdzeniem przyslany.Niektorzy tylko musza odbierac numery w sekretariacie

Link to comment
Share on other sites

A czy jest możliwośc załatwienia od kogoś tawek przed wystawą.
Oczywiście wystarcza ilościowe :)
Mnie bardzo, ale to bardzo interesują Akity - psy klasa otwarta i suka klasa otwarta.
Jezeli bedzie ktoś w stanie mi udzielić takihc info to bardzo prosze.
Moja ciekawośc usprawiedliwiona jest tym, że pierwszy raz jade do Opola i nie wiem czego się spodziewać :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...