Jump to content
Dogomania

Psia zazdrosc


Ches

Recommended Posts

Ja nie ma nic przeciwko jak pogryzienie stanie sie przypadkiem ,ale inaczej jak jest to notoryczne , zwlaszcza 4 psy. Powiem tak włascicielem tych psów jest pan 4 razy większy ode mnie , strasznie agresywny, ostatnio stanął przed Chesterem i go prowokował do agresji , na szczęście Chester nie zareagował a to dlatego ,ze szłam na plaże i nie wiedziałam że oni tam są. Facet kiedy mnie ujrzał z daleka zaczął krzyczeć do mnie wypi***laj itd , a ja byłam dość daleko + mój pies na smyczy. Zostałam jeszcze wyzwana za to ze nie mam kagańca;o Co jak co ale ja nad psem panuje , mój pies nie podbiega do innych bo wtedy go łapię na smycz. A najgorsze jest to ,ze to osoby z Dogomani mające psy na DT. Przepraszam ,że odbiegam od tematu , ale to mnie tak bulwersuje. Jeśli popsikam te psy gazem to się boje tego faceta , chociaż w sumie jego też mogę psiknąc. Ale czy to nie wiąże się z odpowiedzialnością prawną , czy to podlega ochronie życia? Ja sobie moge nie życzyć zeby ten pan wchodzil w moją strefę intymną i pluł mi w twarz.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A na policję to zgłaszałaś?
Kto to w ogóle jest tu na forum? :razz:

Jeśli facet będzie chciał się na Ciebie rzucić z łapami, jak najbardziej masz prawo poczęstować gazem - i jest skuteczny ;) Zresztą raczej nikt nie uwierzy w wersję, że młoda dziewczyna biegała za wielkim facetem i napadła go z gazem...

Link to comment
Share on other sites

Przekaze wam historie 2 malych pieskow(na cale szczescie ze malych)Bylam kilka dni z moimi psami u rodziny ,ktora ma 4 psy roznej wysokosci .Wszystkie bractwo jest kastrowane
W niedziele siedzialam sobie na kanapie ,obok mnie polozyl sie piesek ,pod nogami polozyl sie innym maly pasiak mieszaniec teriera tybetanskiego co 3 dni wczesniej go wykastrowalam.W pewnej minucie o godzinie 23 ,ten maly podskoczyl i do tego psa lezacego kolo mnie i sprwokowal zachowaniem ,ze ten wstal i w ulamkach sekundy zaczeli sie gryzc.Ten maly chwycil i wbil sie w tylna noge ,dokladnie pachwine i nie chcial puscic .zachowal sie jak pirania.Polanie wody nic nie pomoglo ,stanelam pomiedzy psami i chcialam je rozdzielic (wiem wiem ,ze tego nie wolno)i zostalam sama pogryziona w reke.Jakos mnie sie udalo ,ale Mischa ten spokojny piesek zostal tak pogryziony ,ze ze krew plynela jak z kranu .przegryzl mu aorte w pachwinie.Szybko zatelefonowalam do kolezanki z org.co znala ten teren i popilotowala mnie do kliniki wet.Piesek byl coraz slabszy ,myslalm ze w moim aucie ta droge 20min nie przezyje z wykrwawienia.Od chwili rozdzielenia psow do momentu otrzymania pomocy trwalo30min.
W Klinice otrzymal pomoc,(kroplowki ,pobranie krwi itd)nastepnego dnia byl operowany,ma rane 15cm i liczne rany szarpane na udzie,otrzymal drenaze,ktore wczoraj zostaly usuniete .Pozniej ja trafilam na ostry dyzur do szpitala.Wrocilam do domu o 3 nad ranem.Najwazniejsze jest dla mnie ze psiak zyje.Psy sa dzielone.Ten agresor maly ,jest kochany psiak ,zgadza sie z innymi tylko nie z tym jednym.
Co zaobserwowalam wczesniej ,ze ten maly byl ciagle zazdrosny tylko o tego wlasnie pogryzionego psa.nawet w ogrodzie po ktorym biegaly mojej rodziny psy ,ktore nie wszystkie sa kochane potrafil ten malutki terrier poszukac tego duzego ,zeby stanac bokiem i pokazac kto jest szefem.
Nie moglam zadnego z tych 2 glaskac gdyz od razu bylo slychas warczenie tego malego pieska.
Ps moja reka po pogryzieniu wyglada no no,biezemy razem antybiotyki i codziennie jezdzimy ze soba do odrebnych lekarzy na opatrunki . Nie musialm byc szczepiona ,gdyz po ostatnim pogryzieniu systematycznie sie szczepie .Najwazniejsze ,ze idzie ku dobremu.
Po wielu roznych akcjach psow mysle ,ze psy sa zazdrosne ,,konkuruja ze soba

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...