Jump to content
Dogomania

Pomóżmy !!! "NOWE" schronisko w Wieluniu!!!


MałGośka

Recommended Posts

Witam,

Zdałam 9 z 12 egzaminów jeszcze zostały mi trzy 1 lutego 7i8 lutego trzymajcie kciuki.

mysle że w ta sobote pojedziemy do Wielunia z Beą

Beą co ty na to???

No Saiduniu, jesteś ZUCH :D

Sobota to dobry termin ( pozbieram jeszcze przez te parę dni)

Kora, MałGoś: Dzisiaj odebrałam i piecyk i maszynę do pisania (3 ,,dziewczyny" w firmie to urocze psiary :D)

Gosiu, Mokka: w sobotę jedziemy, tak więc do piątku musimy się spotkać, dzwońcie do mnie dziewczynki :angel:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, prosze apart wziąść i zdjecia porobić i koniecznie Mokki materacyków. :D Kciałbym te cuda zobaczyć :D

No i co Ty na to Mokka?!? :cool3: Pika nie prosi o zdjęcia Wielunia, ani piesków, ani nawet nasze...ona musi koniecznie zobaczyć Twoje materace... :lol: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

Rotti - dzięki wielkie za nowy topik! Ale się dzieje... :lol: :o

Saida - nie martw się o egzaminy, bo widzisz sama ile osób trzyma za Ciebie kciuki :thumbs: Tylko nie przesadź z tą nauką - bo jako cień możesz nie dotrzeć w sobotę do Wielunia! Bea - pilnuj jej ;-)

Mokka - zauważyłaś jak Twoje materacyki robią się sławne? Niedługo będą się ludzie o nie zabijać, a kupić je będzie można tylko w MANGO TeleZakupy 8) :P

Grzesiu - dziękuję! Już Ci odpisałam na priv

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co mam jeden pomysl-skopiowany-ale moze warto sie nad tym zastanowic. Jestem uczestnikiem grupy kociej-www.koty.rokcafe.pl i ta grupa ludzi pomaga przytulisku kociemu w Konstancinie. Na nowy rok wydali kalendarz i wsrod uczestnikow grupy rozszedl sie jak 'swieze buleczki' -dochod na przytulisko Pani Ireny. Teraz wspolnie zrobia koszulki z logo. I tak pomyslalam a moze by koszulki wyprodukowac dla Wielunia i sami bysmy pokupowali i znajomym posprzedawali tez :lol:

Dochod na schronisko w Wieluniu-co o tym myslicie. Miloby wlozyc w lecie koszulke z napisem np. Pomagam bezdomnym zwierzetom a ty? i jakis drugi napis- schronisko w Wieluniu.

Projekt mozna wspolnie przedyskutowac a graficznie mysle, ze mozna by liczyc na Murke :lol: moze nie tylko? Ale calosc musialby wziac na siebie ktos - hm, kto? Co o tym myslicie?

Link to comment
Share on other sites

Mam pomysl na kase, dla Wielunia moze nawet duza :roll:

Czy ktos umie, wstawiac na aukcje Allegro, cos do sprzedania?

Otoz jestem w posiadaniu sporej ilosci gier PC CD-ROM, chyba hitow?

Dostaje je od producentow programu TV o nowych grach komputrowych, oni wiedza ze mam je komu dac (dzieci ze znajomego Domu Dziecka, lub jakas aukcja na rzecz zwierzakow), czesc oczywiscie jest dla dzieci-mlodziezy, te edukacyjne i lekkie, ale wiekszosc jest chyba dla osob nie "skaleczonych".

Tak wiec jesli, ludzie wiedzieliby, na jaki cel by byly pieniadze za gry, moze wtedy ich wartosc by wzrosla i Wielun by zyskal :wink:

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos umie, wstawiac na aukcje Allegro, cos do sprzedania?

Koruniu - jeżeli tylko by Ci to pasowało mój super mąż chciałby w tym pomóc. Ma na allegro konto juz pare lat i jest tam wiarygodnym użytkownikiem, a również w sprawach gier komp. jest baaaaaardzo obeznany :lol:

Więc jeżeli byłabys zainteresowana - daj mi znać, a ja Was skontaktuję 0X

Arka - jesteś ge-ni-al-na!!! :BIG:

Link to comment
Share on other sites

Arka: pisz jaki są koszty partii takich T-shirtów (hurtowo, w detalu itd), ja uważam, ze to doskonały pomysł :D

Kora, MałGoś&mąż: jesteście :laola: , piszcie jak sie rozwija pomysł...

Mokka: może jutro się umówimy po odbiór? Co myślisz nasz szyjący :angel: ?

Saiduniu: 9ta w sobotę jest OK :D

....I BRAWO KOCHANI I WSPANIALI POZNANIACY :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Ewa moim zdaniem dziewczyna bardzo odwazna, zdecydowala sie na przejeciie schroniska widzac co sie tam dzieje. Wrazliwa, inteligentna i mila. Dobro zwierzat jest dla niej najwazniejsze i w miare swoich mozliwosci stara sie by, schronisko w Wieluniu nie przynosilo juz wstydu, Osobiscie ja podziwiam, bo zeby zaopiekowac sie schroniskiem w takim stanie w jakim bylo trzeba byc bardzo pozytywnie zakreconym.

Link to comment
Share on other sites

No fajnie bardzo mnie cieszy to ca napisałeś miałam już doczynienie z kilkoma włascicielami i kierownikami schronisk zawsze byłam niemiło rozczarowana alebo brakiem zapału albo takim zobojętnieniem brakiem entuzjazmu nie wspomne juz o psycholach i darmozjadach którzy na schronisku dorobili sie kosztem zwierzaków . Zawsze z Bea marzyłyśmy o schronisku z prawdziwego zdarzenia takim w którym dobro zwierzaków było by sprawa priorytetową, po wedrówka po okolicznych schroniskach nasza wiara upadała na pysk nawet kiedys myslałaysmy o własnym schronisku ale to raczej nierealne chociaz może kiedys 8) póki co strasznie nam zalezy aby pomóc komus kto naprawde robi to dla potrzeby serca dla kogo dobro zwierząt jest swoistą pasją celem w zyciu a nie przystankiem w zapełnianiu kieszeni :(

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi sie ze Ewa nie powinna Was rozczarowac, stara sie w miare dostepnych srodkow by warunki w schronisku byly jak najlepsze. Z tego co wiem psy sa zadowolone ze zmiany wlascicela, psy juz ie gloduja, brzuszki pelne, a to ważne, troche marzna, zima jest sroga w tym roku, ale i temu z Wasza pomoca, uda sie profilaktycznie zaradzic. Jej marzeniem, zreszta nie tylko jej, jest zbudowanie nowego, schroniska, moze uda sie to zrealizowac. Narazie trzeba sobie radzic i sie nie poddawac, wiem ze bardzo podnosi ja na duchu cala akcja jaka ma miejsce na dogomanii, czuje ze nie jest sama, Malgosia i ja w miare naszych mozliwposci staramy sie pomoc. Idzie ku lepszemu :-)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo sie ciesze jeżeli zwierzaki sa zadowolone z obrotu sprawy to mam gwarancje że dobrze sie stało :lol: i że Ewa to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :D a juz nasza Wszystkich którzy pomagaja w tym głowa żeby psiaki nie marzły

Acha chciałam Wam jeszcze napisać o mojej szkole w Pułtusku wyobrazcie sobie ze przy kwesturze stoi piekna buda z czerwonym dachem w srodku wyłorzona korzuszkiem jasny cieplutkim no cudenko w budzie tej mieszka bezdomna kundliczka dokarmiana przez studentów niesamowicie. Ja ta kundliczkę zauwazyłam jakis czas temu jest strasznie przyjazna i tak chodziłam pytałam czyja ona jest wszyscy mówili ze niczyja w koncu pan ochroniarz ze szkoły opowiedział mi ze to tak naprawde pies uczelniany, przybłokał sie studenci ja przygarneli dostała budę i sobie w niej mieszka bardzo mnie to ucieszyło idziesz do szkoły a tu wita cie Twój pies ( no bo ja tez tam sie uczę). Bardzo mi sie podoba ze władze tej uczelni nie mieli nic przeciwko temu aby przy wejsciu stała buda zeby mieszkał sobie tam bezdomny piesio- bardzo ładnie ze strony WSH W PUŁTUSKU. wielki BUZIAK dla p. Rektora :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...