Jump to content
Dogomania

RAMZES w hotelu od listopada 2011 do maja 2016, następnie u mnie w BDT. Pożegnaliśmy go w kwietniu 2018


Recommended Posts

[quote name='brzośka']teraz musi wpłacić dwa razy :eviltong: :cool3:[/QUOTE]
To jeszcze Zosię poprosimy żeby wysłała trzeci raz:diabloti:
A ja tu się męczę z wysyłaniem zaproszeń, a Ty perpetum mobile wymyśliłaś.
Wystarczy jeden deklarowicz za 10 zł i 30 razy wysłać nr konta :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']To jeszcze Zosię poprosimy żeby wysłała trzeci raz:diabloti:
A ja tu się męczę z wysyłaniem zaproszeń, a Ty perpetum mobile wymyśliłaś.
Wystarczy jeden deklarowicz za 10 zł i 30 razy wysłać nr konta :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
dokładnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysza2']Kochani, mam na pw odpowiedź od [URL="http://www.dogomania.pl/members/128391-Weimaromaniaczka"]Weimaromaniaczka[/URL] :):)
Cioteczka wpłaci pod koniec tygodnia 120 zl :multi::multi::multi:
Bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu:
Zosiu wyślij nr konta[/QUOTE]
:multi::multi::multi::multi:


[quote name='wika09']Myszko, dyszką miesięcznie mogę wesprzeć Ramzesika. Mam już inne deklaracje stałe, więc na razie tyle a potem zobaczymy.[/QUOTE]
:multi::multi::multi::multi:

[quote name='Mysza2']Zosiu do wika09 i weimaromaniczka wysłałam Twój nr konta:)[/QUOTE]

[quote name='brzośka']ja też do wiki9 wyslałam :D[/QUOTE]

Możecie się rozporządzać do woli :D

Tymczasem buziaki dla Myszki od Ramzesa za wpłatę deklaracji! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Ramzesik uchapał tz jak go chciał za obroże do kojca zaprowadzić. Ojjjj nie lubi tam siedzieć. Jest cwaniak straszny i nie chce być samotny. Kocha aportować. Przynosi kijka i rzuca pod nogi. Może Tak na prawdę długo. Na week spróbujemy go do stada przyłączyć.

.....uchapał to dobre słowo, poprostu zaznaczył zębami że obie nie życzy. Bez agresji i mocy.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszamy w imieniu Ramzesa :) zamiast być wdzięczny, że już nie siedzi w schronisku, to tak brzydko się zachowuje! :)
Jestem ciekawa, jak to będzie z życiem stadnym. Na spacerze nie zauważyłam zbytniej agresji, za to odganiał kolegów gdy chciałam go pogłaskać przez kraty - taka zazdrość...
A jak trawionko?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...