Jump to content
Dogomania

RAMZES w hotelu od listopada 2011 do maja 2016, następnie u mnie w BDT. Pożegnaliśmy go w kwietniu 2018


Recommended Posts

[quote name='brzośka']Mysza mnie przygnała! :p
czytać na razie nie mam czasu, fotki oblookałam - dostojny staruszek, choć trochę chudzina :(

zakładam, że plan jest wyciągnięcia chłopaka za schronu, tak?
deklaruję dyszkę miesięcznie stałej jak się to uda (uch... pójdę z torbami przez te bidy w końcu :roll:)[/QUOTE]
Wiwat Mysza! :) Bardzo dziękuję za deklarację - już zapisuję! :loveu:

[quote name='Kocurek']Jestem i ja u pieknego Ramzesa.U mnie juz do konca roku bida ale w styczniu(tj niestety dopiero pod koniec)Na 100 procent dorzuce jednorazowo skromniutkie 5 euro.Stalej obecnie nie moge:([/QUOTE]
Dzięki Kocurku! :loveu:

[quote name='Mysza2']Brzośka :loveu::loveu::loveu::loveu: :loveu::loveu::loveu::loveu:
Zosia nas weźmie na BDT:):) (może wytargujemy gotowane a nie suche :evil_lol:)[/QUOTE]
Ostatnio dzięki chorobie Alfa zaczęłam znowu trochę gotować, oczywiście dla całej trójki żeby było sprawiedliwie :) Lubicie ryżyk z rybką i marcheweczką? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']pewnie że lubimy ryżyk z marchewką :D

jakby było trzeba, to myślę że mogałbym ugadać Tż-ta i zawieźć Ramzesa do Lilu, ale tylko weekendy wchodzą w grę, bo w tygodniu długo pracuje[/QUOTE]

No to byloby super!!! Mogłabym podjechać do schronu nawet jutro, albo w nd, i "wydać" wam paskudnika :)

Czy wiecie że to będzie już szósty pies adoptowany przez nas ze schroniska w przeciągu dwóch lat? :-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zosia123']No to byloby super!!! Mogłabym podjechać do schronu nawet jutro, albo w nd, i "wydać" wam paskudnika :)

Czy wiecie że to będzie już szósty pies adoptowany przez nas ze schroniska w przeciągu dwóch lat? :-o[/QUOTE]
co to jest 6? to nic nie jest! Jakby mnie spisali uczciwie te wszystkie psy , co na mnie pojechały, to....nawet nie pamiętam ile ich już mam :D, ostatnia na mnie poszła Pchełka do Natalii :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brzośka']jutro raczej nie, musimy iść z naszym Merliśkiem do weta, bo coś od wczoraj nie najlepiej się czuje :(
ale niedziela byłaby chyba ok, jak Tż wróci z pracy do z nim pogadam i napiszę co i jak
z tego co kojarzę, to Lilu chyba nie mieszka daleko od Wrocka?[/QUOTE]
Oki to pourabiaj tz-ta i napisz co i jak :)
Do Lilu jest tak gdzieś godzinka.

Basiu no widzisz, a myślałam, że 6 to dużo :)

Link to comment
Share on other sites

na szczęście mojego Tż-ta nie trzeba zbytnio namawiać do zawiezienia/przywiezienia psiaka :)
więc jeśli Lilu niedziela pasuje, to nam też
tylko potrzebnowałabym dokłade namiary na miejscowośc Lilu, bo nie posługujemy się nawigacją i wszędzie jeździmy z mapą ;)

na 100% potwierdzę lutro po wizycie u weta, kiedy się okaże co jest Merlinowi

Link to comment
Share on other sites

[B]Lilu[/B] 13zł x 30/31 dni wychodzi około 400 zł - czy dobrze liczę? ;)

[B]brzośka[/B] super! :) buziaki dla tz-ta! daj mi tylko znać, o której bylibyście we Wrocku, to się jakoś umówimy. Mój tel. [FONT=&quot]783 302 665.
Musicie dobrze wyścielić auto, gdyby tak się okazało, że ma chorobę lokomocyjną!
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Czekamy na brzośkę :)
Ale muszę Wam powiedzieć, że Ramzes jest o wiele spokojniejszy niż na początku. Tak sobie niuchał trawkę, spoglądał gdzieś w przestrzeń... chyba dopadła go deprecha schroniskowa... Dobrze że jest już poza kratami (ale w jego boksie dwa kolejne biedaki - długowłosy onkowaty i mieszaniec husky, obydwa piękne, będę musiała zrobić im fotki).

Oto Ramzes już poza kratami:

[IMG]http://i43.tinypic.com/oj2kbk.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/i1l191.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/312wb5d.jpg[/IMG]

[IMG]http://i42.tinypic.com/2j0mlqs.jpg[/IMG]

(Jak widzicie, ukradliśmy numerek, ale potem oddaliśmy :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...