Jump to content
Dogomania

SZCZECIN - Pani Irenka - MAX za Tęczowym Mostem


AMIŚKA

Recommended Posts

poszłam zanieśc pieniadze do sklepu na karme dla Maksa a tutaj atzre nie ma sklepu Ateno prześle pieniadze na podane konto :)
kochane cioteczk jak tam u Was aura ?jak radzicie sobie z tymi upałami ?i jak wasze zwierzaki :) Strong spi caly czas budzi sie na krotki spacer i dalej spi , za to wieczory naleza do niego czyli spacer , spacer i zabawa:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja Suzetka wstaje o 5.15 - idziemy na godzinny spacerek.

Niestety czeka do około 17.00 i dopiero idziemy do parku, gdzie znajdujemy ławeczkę pod drzewkiem i czekamy do 18.00 az sie troche ochłodzi - ale nie ochładza się aż tak bardzo wieć spokojnie do 19.00 jestesmy w parku, trochę pobawimy sie piłeczką, zawsze mamy wodę. Do domu wracamy ok. 19.30 - Tu Suza dyszy, leży czeka na jedzonko.
W domu u mnie tez nie jest chłodno. Więc Suzka lezy na plecka z nózkmi do góry i chłodzi brzuszek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']wyslijcie mi tez konto na pw, kokosy to nie bąda ale z 10 zł powinnam wysupłac :oops:[/QUOTE]

własnie zrobiłam przelew

masakara z tymi upałami
nei mialam kiedy przeczytac ale mam nadzieję, ze Pani Irenka daje rade w taką pogodę :)

Link to comment
Share on other sites

Do Poniedziałku kochane cioteczki.

:p [COLOR=blue][B] [SIZE=3]APEL:[/SIZE] :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :bluepaw: :p[/B][/COLOR]
[SIZE=4][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]BARDZO PROSIMY O ZŁOTÓWECZKE NA KARMĘ DLA MAKSA[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]KAŻDY PIENIĄŻĘK JEST DLA NAS BARDZO WAŻNY.[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Almo, będę niewymownie wdzięczna, jeśli założysz za mnie pieniążki na karmę dal Maksa w wysokości 50 zł. Oddam 1 lipca, bo wtedy dostaję pieniądze w Polsce. Tylko Twój numer konta będzie mi potrzebny na PW, gdzieś tak z końcem czerwca1 Dziękuję za pomoc:):):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Almo, będę niewymownie wdzięczna, jeśli założysz za mnie pieniążki na karmę dal Maksa w wysokości 50 zł. Oddam 1 lipca, bo wtedy dostaję pieniądze w Polsce. Tylko Twój numer konta będzie mi potrzebny na PW, gdzieś tak z końcem czerwca1 Dziękuję za pomoc:):):)[/QUOTE]


Wysłałam dziś pieniążki 50,00 zł z dopiskiem dla Maska od Agusia.

Poprosze Anetkę o potwierdzenie tej wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

Po upalnej sobocie, u nas dziś zimno jak nie powiem...:diabloti:.

W niedziele było przyjemnie, chłodno (nie zimno) i bez deszczu - mozna było chodzić i grać w piłkę.

[COLOR=blue]Kochani dziekujemy w imieniu wszystkich za pieniązki na karmę i ja proszę może ktoś jeszcze będzie mógł wpłacić chociaż 5 zł. - to dla Maksia bardzo dużo.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:cool::bye:Podniesiemy wątek Maksia.

Ciotka Anetka się nie odzywa - ciekawe :hmmmm: czy pieniążki wpłyneły:p.

[COLOR=blue]I oczywiście odwiedzajacych :p wątek pieknie poprosimy o wsparcie finansowe na karmę dla Maksa.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

coś wiadomo co u Maxa i p. Irenki?
no i co z karmą?
uzbierały sie pieniązki?

pamiętacie mrcepana co wysłałam Pani Irence?
co Piotruś pomagał robić?

wystawiliśmy marcepanowy bazarek :)
jakby ktoś chciał podejzec co dostała kiedys pani Irenka to zapraszam - banerek w podpisie :)

Link to comment
Share on other sites

Agusia - bardzo dziekuję, ale tak pomyślałam, że nie zwracaj mi tych pieniążków.
Może jak będziesz mogła to wyslij te pieniążki ( nie koniecznie teraz - bo Anetka nie potwierdziła jeszcze wpływu pieniążków, które wysłałam ) może nastepnym razem za mnie na karmę.
Dobrze.:p

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dzis do P. Irenki.:p
U P. Irenki wydaje się wszystko dobrze. Nogi troche przestały boleć -to z kolei zaczeła ja boleć dłoń. Lekarz u którego była powiedział jej, że bółe chodzące po jej ciele minełby gdyby wymieniła kręgosłup.


Max-sowi kończy sie karma, P. Irenka ma zadzwonic do Anetki.

A tak to chyba wszysko ok.:p

Pozdrawiam koleżanki, kiedy na urlopy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...