Jump to content
Dogomania

Czy jest ktoś z Kalisza?


Agata psiara

Recommended Posts

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No i ja Wam kibicuję.:loveu:
Choć ciałem z Lubartowa, to z urodzenia, sercem i duszą jestem kaliszanka.
Odwiedziłam to cudne miasto w lipcu.Zawiozłam synów, by pokazać im , gdzie ich korzenie.Trzy dni ich włóczyłam i opowiadałam , jak przewodnik, i pokazywałam gdzie co ... nawet ławkę w parku , na której zawsze z babcią siadywałam.:lol:
Bonsai, jak nadmieniłaś o pani z andrutami, rozpłakałam się ze wzruszenia... ta pani siedzi tam od zawsze ... kiedy byłam mała i chodziłam do parku z moją kochaną , już nieżyjącą babunią, obowiązkowo kupowałyśmy u pani andruty.Myślę, że to już inna pani, ale ... liczy się sztuka i tradycja.:evil_lol:
W czerwcu będę w Kaliszu na uroczystości rodzinnej.Dam znać na dogo kiedy, to może uda się spotkać w realu.Ja - bez psa.
I więcej zdjęć poproszę.;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Aniu, wątek już trochę obumarł. Ale trzeba coś zorganizować. :) Na forum udziela się z Kalisza engelina_88, Czekunia, ja, czasami muu. Marta, Ania (volontariuszka) i Miu już nie. Nie wiem jak z resztą.[/QUOTE]
Wiem Wiem. :) Ale olusia wczoraj napisała post, to odpowiedziałam :D
Jeżeli będzie jakiś spacer to z chęcią bym się wybrała, tyle że ja bez psa ;)

Link to comment
Share on other sites

My też jesteśmy na posterunku!
W niedzielę byłam już umówiona z Kasią i Bajką, ale niestety mój szalony Sajan zerwał sobie pazura w przedniej łapie i trzeba było go w całości usunąć:shake:. Niestety póki co czekają nas tylko spaccery smyczowe, ewentualnie luźno, ale w samotności, ponieważ w towarzystwie Sajan ma problem z zachowaniem umiaru, jeśli chodzi o gonitwy, a pazur musi się jak najszybciej zagoić, żeby żadne zakażenie się nie wdało:-(.
Oczywiście jak tylko wydobrzejemy, to na spacer będziemy się pisać!

Link to comment
Share on other sites

matrioszka, nie wiedziałam, że jesteś z Kalisza. :) Ja w sumie też już z niego wyemigrowałam do stolicy i raczej nie wrócę na stałe. Teraz jeżdżę trochę do schroniska w Kaliszu, tam jest tyle pięknych i mądrych psów, trzeba je rozpropagować w internecie, bo aż dziwne, że nikt nie chce takich wspaniałych psów!

Ania, a Ty może odwiedzasz czasami schronisko?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Ania, a Ty może odwiedzasz czasami schronisko?[/QUOTE]
Niestety już nie odwiedzam. Szkoła jest, a gdy jest wolne wyjeżdżam z Kalisza, także nie mam kiedy.
[quote name='olusia06022']My byśmy się chętnie umówili na spacer, tylko że mamy szczeniaka więc luzem biegać nie będzie, no i dojechać do kalisza musimy jakoś, więc też trzeba by konkretny termin. :)[/QUOTE]
A skąd konkretnie jesteście ? i co to za szczeniak ? :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...