Jump to content
Dogomania

Czy jest ktoś z Kalisza?


Agata psiara

Recommended Posts

A gdzie się spotkamy? I jak się rozpoznamy? Ja proponuję żeby każdy uczestnik trochę opisał siebie i swojego psiaka, będzie łatwiej.
A więc od razu mówię że Sonia ma [COLOR=Red]czerwony[COLOR=Black] puszorek, i jest [COLOR=Gray]pieprz-sól[COLOR=Black]. Ja będę ubrana w dżinsy i albo [COLOR=DarkRed]bordowy[COLOR=Black] płaszcz, albo [COLOR=Plum]jasno fioletową [COLOR=Black]kurtkę. Prawdopodobnie założę [COLOR=Silver]szarą [COLOR=Black]czapkę z [COLOR=Red]czerwonym [COLOR=Black]paskiem i napisem[I] Mój Pies.[/I]
I na pewno ten termin i godzina tak?
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[img]http://images3.fotosik.pl/312/ea60e3a472ecbcd9.jpg[/img]
Ale cudny/a ! Retriever z Nowej Szkocji jeśli się nie mylę. :D

ja przyjdę ze strony częstochowskiej ;)
Szkoda , Paulinka18. :-(
A kiedy mniej więcej Ci pasuje, może ejszcze da się przeusnąć termin?

Link to comment
Share on other sites

Może i pasowałoby 13 stycznia, ale nie przekładajcie terminu bo strasznie byłoby mi głupio gdybym jednak nie mogła przyjechać, bo jestem uzależniona od samochodu taty bo ja głupia krowa prawka nie zrobiłam :evil_lol: . Ale właśnie zobaczyłam, że 12 jest w piątek. Nie mam przy sobie planu zajeć, ale może też by dało radę.

Na razie miejcie ten 12, ja nic nie chcę mieszać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...