Jump to content
Dogomania

Sznaucery z Piły i Jędrzejewa - latami czekają na szansę - pomóż! Ogłoszenia, DT!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

już jesteśmy po kąpieli, ale jedna kapiel sprawy nie załatwi. cuchnęła tak, że mój mąż juz pod klatką wiedział że jesteśmy.
na początku troszkę spięta ale po wolutku się rozluźnia właśnie próbuje w kuchni zamienić się z moim mężem na kolacje. jest strasznie chudziutka i strasznie słodka. Ma cudne czarne oczki i jak sie skupia to robi zezulca.
Moja dowcipna rodzinka woła na nią Odoratka.

Link to comment
Share on other sites

a ten malutki psinek dla Dzir już pojechał do Michałowic. Super młokos choć mówili że ma ok 3 lat to ja mu daję najwyżej 1,5. jak dostał obróżkę to się rozluźnił i po depresji nie było sladu zaczął brykać zabrał mi kapcia i namawiał na zabawę, napierw mnie i Meśkę, a potem poszedł zaczepiać Farsę i nawet skutecznie bo zaczęła troszkę brykać. Dziś już nie mam siły ale jutro fotki wrzucę.

Link to comment
Share on other sites

kąpiel jak najbardziej w wannie i w psim szamponiku o zapachu zielonego jabłuszka, więc teraz pachnie jak kupa z jabłuszkiem. ale powoli sę wywietrzy i wykruszy. choć na razie dla dobra gości i sąsiadów nakleję na drzwiach znaczek "biohazard"

Link to comment
Share on other sites

a teraz dane techniczne: Farsa wg. pracowników schronu i ma ok 1 roku, została przywieziona do schroniska pod koniec maja z łapanki, jest zaszczepiona na wirusówki, wściekliznę i zaczipowana oraz wysterylizowana.
poprosiłam o zważenie waży 22 kg i ma ok. 55 cm w kłębie, jest straszliwą chudzinką. Moja Mesia ma 2x większą klatę od niej, mimo że jest szczuplutka przy Farsie wygląda jak koń.

Link to comment
Share on other sites

Aśka, Aśka gdzie te foty!!!! ja tu zaglądam, a tu AŻ dwie?! ... o Farsie wiem już od wczoraj :grins: ... ma sie te chody :megagrin: ale obiecane było duuużo zdjęć heh...


[quote name='wilczy zew']jaka to różnica?[/QUOTE]

jak to przepraszam :jaka??? ogromna! szkolenie to wzajemna nauka - zabawa, przyzwyczajenie, wyrobienie pewnych nawyków, ma na celu właściwe ułożenie wzajemnych stosunków; a tresura? a tresura jest oparta na stosunku nadrzędności i podporządkowania - jest cel i ma być osiągnięty za wszelką cenę, wszelkimi środkami

[quote name='JOAPG']i jeszcze chciałam się podzielić refleksją, Kolega mój, z którym jadę jest posiadaczem pierwszego w życiu psa ( co prawda rasowego) ale z prawdziwej dobrej domowej hodowli, ale zachwyca mnie jego i jego żony odpowiedzialne podejście do tego tematu. Ich sunia jest psem do towarzystwa, więc wysterylizowali ją i oczywiście przeszkolili,( Nie wytresowali) a właściwie szkolili siebie, żeby wiedzieć jak porozumiewać się z psiną,i mimo że mają wielki ogród bardzo dbają o socjalizacje suni o spacery po lesie o spotkania z innymi psami, żeby się bawiła i nie dziczała, oczywiście mimo sporych rozmiarów pies mieszka z nimi w domu, bo jak twierdzą do pilnowania to oni mają alarm i umowę z firmą ochroniarską. i zanim kupili psa dowiedzieli się wszystkiego co może być im potrzebne. Jestem z nich strasznie dumna![/QUOTE]



ja chce takich więcej!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...