Jump to content
Dogomania

Sznaucery z Piły i Jędrzejewa - latami czekają na szansę - pomóż! Ogłoszenia, DT!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']sorki weszko miałam tam wstawić i zapomniałam :oops: [/QUOTE]

to jak bedziesz wstawiać dodaj jeszcze kilka nowych
tu na dogo [URL]http://www.dogomania.pl/ogloszenia/id/2594/[/URL]
[URL]http://www.rozglos.net/ogloszenie-300351.html[/URL]
e-zwierzak - poszedł mail do aktywacji
[URL]http://zwierzeta.anonse.pl/wielkopolskie/pila/psy,594/pila-sznaucerka-olbrzymka-pieprz-i-sol-cudna-sunia,3035283.html?type=free[/URL]
[URL]http://pila.olx.pl/item_page.php?Id=265556039&ts=1318928991[/URL]
[URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/38033.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dzisiaj do Bastusia ;) Nie mógł rozmawiać,bo zajęty był zabawą ze swoim nowym kolegą Frodem:) Pani Ela, mówi, że przez nich obiad przypala i sprzątać nie może, cały czas patrzy jak się pieski bawią:) Obiecała zdjęcia, więc czekam. Strasznie się cieszę, że Bastuś jest szczęśliwy:)

Link to comment
Share on other sites

hahah cudownie!!!! super, że się dogadali chłopcy :loveu:

domek dla Axuni sprawdzony - dzięki an-na :Rose: jest całkowicie zielone światło! Państwo mogą po Axę przyjechać - super ludzie zakręceni i psiolubni - ich sznupcia rozpieszczona i kochana bardzo więc serca dla drugiej niuni tez wystarczy :loveu:

a jutro schronisko opuszcza Alfa, Zosia i ... :niewiem: Pixel czy Tito? :cry:

Link to comment
Share on other sites

oby jutro wszystko sprawnie nam poszło, ale się w schronisku zdziwią że Zosię zabieramy:) tyle juz tam siedzi bida. i nie wiem czy jednak z kuzynem nie będę musiała aż do rogoźna jechać bo nie wiem czy on sam sobie z 3 psami poradzi:( pixel ma ADHD więc najbardziej o niego sie boję by nie nawiał

cieszę się że domek sprawdzony i ze jest super,
wspaniale tez że Bastuś tak dobrze trafił

Link to comment
Share on other sites

ja też mam nadzieję, że wszystko się uda :kciuki:

Marta a nie masz tam w Rogoźnie kogoś kto by mógł małego psiaczka przetrzymać do wieczora? bo mógłby jechać już do DS, dom czeka, sprawdzony, ale pani jego nie może jutro się z pracy urwać bo ma na 13 akurat i nikt się z nią nie chciałzamienić :( a to psiątko od szczeniaka u missieek czeka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martaipieski']koleżanka nie odbiera, do niej cieżko sie dodzwonic ale jeśli sie zgodzi to super bo do niej mam zaufanie ona tez zwierzaki ciagle ratuje i ma tymczasy.
dzwoniłam do P. Agnieszki w poniedziałek planuje po AXE przyjechac[/QUOTE]

jejku trzymam :kciuki: za Axunię!
to w poniedziałek by farsa i Axa opuściły schronisko, jutro Alfa, Zosia i Pixel - :kciuki:
jeszcze i tak dużo ich tam zostaje kurcze...

Link to comment
Share on other sites

no ja też w szoku, szkoda tylko że śmierć Majeczki nie pozwala się tak całkowicie cieszyć

ale i tak ogromne dzięki dla kasjas, JOAPG, weszki - bo bez nich aż tyle psiaków nie wyszłoby w tak krótkim czasie :loveu:

najtrudniej będzie z dużymi chłopakami, ale jakoś pomału ogarniemy mam nadzieję!

Link to comment
Share on other sites

Tak, Śmierć Majeczki wszystkich nas dotknęła :(
[*] ale niestety z każdą adopcją wiąze się ryzyko, my nie znamy przyszłości robimy wszystko co w naszej mocy by psiaki uszczęśliwić niestety czasem z różnych powodów nam się to nie udaje, ale nie mamy na to wpływu niestety gdyby wszystko szło idealnie to byłoby to zbyt piekne, ale nie możemy się poddawać, nie każdego psa udaje się uratować, ale i tak każda z nas ma na koncie sporą ilość tych którym się udało...............to dla takich chwil warto zyć...................

Link to comment
Share on other sites

Hej

Super, ze tyle na dniach opuści schron :multi: Po jednym, po jednym i sie zmniejszy:)
No ja osiągnęłam połowiczny sukces. Mam nadzieję, ze chociaż Bastuś będzie wiódł szczęśliwe życie.

[B]Marta[/B], Farik ma bardzo mało zdjęć, dwa w pozycji stojącej, może byście cyknęły chłopaka, bo ja robiłam ogłoszenia i tylko z jednym zdjęciem poszło, drugie niemal identyczne.

[B]Maławaszko[/B] dodałaś na pierwszą stronę ogłoszenia do Farika??

A Pani, o której Ci pisałam, co chciała Bastka szuka takiego bardzo w typie rasy, minika i młodego raczej. Wysłałam jej pieska, którego znalazłam gdzieś w necie, Pani sie podjarała, a teraz patrzę a ogłoszenie jest z września ale 2010:oops: Ale narozrabiałam, ech :roll:Mam nadzieję , że sie nie obrazi.
[B]
Maławaszko[/B] a co ostatecznie z Tango?? Rozmawiałaś o nim z p. Jolą??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasjas']
A Pani, o której Ci pisałam, co chciała Bastka szuka takiego bardzo w typie rasy, minika i młodego raczej. Wysłałam jej pieska, którego znalazłam gdzieś w necie, Pani sie podjarała, a teraz patrzę a ogłoszenie jest z września ale 2010:oops: Ale narozrabiałam, ech :roll:Mam nadzieję , że sie nie obrazi.
[B]
Maławaszko[/B] a co ostatecznie z Tango?? Rozmawiałaś o nim z p. Jolą??[/QUOTE]

no - wysłałaś tamtej pani Ptysia - pisała do mnie już o niego :lol:

co do Tango to mają jechać w sobotę go zobaczyć, ale Tango podobno jest wreszcie leczony i nie do wydania

ogłoszenia Farika i Alfy dodałam na pierwszą

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...