Jump to content
Dogomania

List do premiera RP w sprawie odwoł. Głów. Lek.Wet.oraz wywózek psów do Niemiec


AgaG

Recommended Posts

Dopiero weszłam na wątek, zaraz doczytam. Martwi mnie tylko sposób podpisywania - zazwyczaj poważniej biorą do siebie petycje na papierze, z podpisami odręcznymi, z adresem i peselem. Są wtedy bardziej wiarygodne. W tym momencie mogą chyba podważyć prawdziwość tych podpisów. Nie lepiej to zrobić w takiej formie jak Koalicja zrobiła z projektem nowelizacji ustawy? Każdy kto będzie chciał pomóc to wydrukuje sobie petycje i może zbierać podpisy po sąsiadach i znajomych, będzie ich wtedy więcej.

Link to comment
Share on other sites

podaję kolejene podpisy z maila

J[FONT=Verdana]oanna Krzyżanowska, ekonomistka, Starszy specjalista d/s obsługi lotniskowej
Dział Planowania Standardów i Jakości[/FONT], Warszawa

[FONT=Arial]Monika Dołęgowska[/FONT], Pruszków

[FONT=Arial]Robert Dołęgowski, Pruszków
[/FONT]
Wiesław Wilczkowiak Gdynia, Poland
Jaroslaw Czubinski, Warszawa, Polska
[COLOR=#1F497D]Maciej J. Cybulski, Warszawa/Chicago, USA[/COLOR]
[COLOR=#1F497D][FONT=&quot]Małgorzata Warykiewicz-Cybulska, Warszawa[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Drzagodha']Dopiero weszłam na wątek, zaraz doczytam. Martwi mnie tylko sposób podpisywania - zazwyczaj poważniej biorą do siebie petycje na papierze, z podpisami odręcznymi, z adresem i peselem. Są wtedy bardziej wiarygodne. W tym momencie mogą chyba podważyć prawdziwość tych podpisów. Nie lepiej to zrobić w takiej formie jak Koalicja zrobiła z projektem nowelizacji ustawy? Każdy kto będzie chciał pomóc to wydrukuje sobie petycje i może zbierać podpisy po sąsiadach i znajomych, będzie ich wtedy więcej.[/QUOTE]
zachęcamy bardzo do wszelkiej pomocy w zbieraniu podpisów. jeśli Drzagodha czy inne osoby mogą wydrukowac sobie list do premiera i pozbierać odręczne podpisy z koniecznymi danymi, a potem zrobić foto czy skan i w tej formie przesłać, będę bardzo wdzięczna. i czekam na takie akcje. jednak każdy podpis umieszczony na FB czy dogo albo mailem nam wysłany jest wiarygodny, podawanie zawodu tez na to wpływa. Nie sądzę, by tę wiarygosność podpisów ktoś chciał podważyć, zwłaszcza biorąc pod uwagą fakt, ze tysiące ludzi interesuje się i to bardzo tą sprawą. :) W kazdym razie wiarygodnośc każdego podpisu jest jakby co do udowodnienia :)

Link to comment
Share on other sites

[B]proszę o dopisanie mnie do listy:[/B]
Piechowska Magdalena, pedagog, Pabianice
Piechowska Ewa, emerytka, Pabianice

Oczywiście jestem przeciwna wywozowi w nieznane. Co innego gdyby były sumienne relacje na temat tych psów. Z naszego schroniska też niestety psy są zabierane i niestety nie ma o każdym wieści. Czasem jakieś zdjęcia wyślą, ale moim zdaniem to jest tak na odczepne:( Jak się rozmawia z tymi ludźmi to bym wiary nie dała, że mogą mieć złe zamiary:(
Ten samochód z plandeką faktycznie skandaliczny:( do nas na "szczęście" przyjeżdżają klimatyzowanym busem i jak były wielkie upały to transport był przekładany, chociaż tyle...

Powiedzcie mi proszę czy są jakieś konkretne zarzuty co do tych wszystkich niemieckich fundacji?Któraś została na czymś przyłapana?jest coś udowodnione?bo jest tu mowa o eksperymentach, tylko skąd się to wzięło? ktoś to już odkrył tak?
żeby nie było pytam w dobrej wierze...

domyślam się że za chwilę zostanę obrzucona błotem przez Psa Wolnego i wellington ale mimo to chcę się podpisać pod petycją...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15'][B]proszę o dopisanie mnie do listy:[/B]
Piechowska Magdalena, pedagog, Pabianice
Piechowska Ewa, emerytka, Pabianice

Oczywiście jestem przeciwna wywozowi w nieznane. Co innego gdyby były sumienne relacje na temat tych psów. Z naszego schroniska też niestety psy są zabierane i niestety nie ma o każdym wieści. Czasem jakieś zdjęcia wyślą, ale moim zdaniem to jest tak na odczepne:( Jak się rozmawia z tymi ludźmi to bym wiary nie dała, że mogą mieć złe zamiary:(
Ten samochód z plandeką faktycznie skandaliczny:( do nas na "szczęście" przyjeżdżają klimatyzowanym busem i jak były wielkie upały to transport był przekładany, chociaż tyle...

Powiedzcie mi proszę czy są jakieś konkretne zarzuty co do tych wszystkich niemieckich fundacji?Któraś została na czymś przyłapana?jest coś udowodnione?bo jest tu mowa o eksperymentach, tylko skąd się to wzięło? ktoś to już odkrył tak?
żeby nie było pytam w dobrej wierze...

domyślam się że za chwilę zostanę obrzucona błotem przez Psa Wolnego i wellington ale mimo to chcę się podpisać pod petycją...[/QUOTE]

Saulus tez kiedys zmienil zdanie i stal sie Paulusem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']o ile dobrze pamiętam to zawsze byłam przeciwna transportom w nieznane. No chyba, że gdzieś tam na początku działalności naiwnie wierzyłam w ich mydlące oczy opowieści...

no tylko jestem ciekawa tych dowodów?czy to wszystko są przypuszczenia?[/QUOTE]

Rozumiem.
Saulus mial dowody.

Link to comment
Share on other sites

Z mojego maila podaję podpis
[B]Walentyna Beta[/B]
[B]Niepołomicka 10[/B]
[B]Łódź

i następny [/B]

Angelika Nieduziak, Kamienica
Magdalena Nieduziak, pielęgniarka, Bukowno,

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]piechcia15[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=17847964#post17847964"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
[I][B]proszę o dopisanie mnie do listy:[/B]
Piechowska Magdalena, pedagog, Pabianice
Piechowska Ewa, emerytka, Pabianice

"Oczywiście jestem przeciwna wywozowi w nieznane. Co innego gdyby były sumienne relacje na temat tych psów. Z naszego schroniska też niestety psy są zabierane i niestety nie ma o każdym wieści. Czasem jakieś zdjęcia wyślą, ale moim zdaniem to jest tak na odczepne[/I] [I]:-( Jak się rozmawia z tymi ludźmi to bym wiary nie dała, że mogą mieć złe zamiary:-(
Ten samochód z plandeką faktycznie skandaliczny:-( do nas na "szczęście" przyjeżdżają klimatyzowanym busem i jak były wielkie upały to transport był przekładany, chociaż tyle...

Powiedzcie mi proszę czy są jakieś konkretne zarzuty co do tych wszystkich niemieckich fundacji?Któraś została na czymś przyłapana?jest coś udowodnione?bo jest tu mowa o eksperymentach, tylko skąd się to wzięło? ktoś to już odkrył tak?[/I] [I]
żeby nie było pytam w dobrej wierze...

domyślam się że za chwilę zostanę obrzucona błotem przez Psa Wolnego i wellington ale mimo to chcę się podpisać pod petycją...[/I] [I]"[/I]


wellington odpisując Ci: [I]Saulus tez kiedys zmienil zdanie i stal sie Paulusem[/I] ma oczywiście na myśli Szawła, (bo tak w spolszczonej wersji brzmi imię Saulus) który stał się św. Pawłem, i w tym kontekście ciekawie brzmi jej późniejsza odpowiedź Tobie, że "Saulus (Szaweł) miał dowody) Jestem pewna Piechcia, że nikt nie zamierza Cię zmieszać z błotem..Ja Twój wpis tak rozumiem, że zmieniasz czy zmieniłaś swoją postawę względem wywózek psów. i bardzo dobrze, oby na trwałe. .. przede wszystkim ze względu na psy, ale nie tylko.. śmiem powiedzieć, że to dobrze dla Ciebie, gdyż - używając cytatu wielkiego moralisty:
"łatwiej niż sądzisz zgubić duszę
przez niewłaściwe towarzystwo.
Bo jesteś gąbką - wchłaniasz wszystko". :)

sądzę, że nie muszę wyjaśniać, kogo mam na myśli, mówiąc "niewłaściwe towarzystwo" .. :)

[B]
[FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Ewa Jankowska, Warszawa, Polska

K[/B][B]atarzyna Szulińska - specjalista ds. kredytów -Łódź
Janina Jaksa - pielęgniarka oddziałowa-Pabianice
Magdalena Stępień -asystent zarządu - Chechło Pierwsze
Jakub Stępień - kierownik - Chechło Pierwsze
[/B]
wellington jest dziś w rozjazdach, więc na wpisanie w watek podpisowy trzeba trochę poczekać. Tym bardziej, ze jest ogromna liczba podpisów na FB i na dołączenie ich wellington też musi mieć chwilę. :)

Link to comment
Share on other sites

i kolejne:
[FONT=Arial][SIZE=2]1.Edyta Furmanek, psycholog, Sanniki[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]2.Anna Przewoźna, nauczycielka,Karłowo[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]3.Tomasz Przewoźny, nauczyciel,Karłowo

[/SIZE][/FONT]Natalia Czubek (pracownik umysłowy), Grudziądz
Marcin Treliński, magazynier, Grudziądz

dodaję
[FONT=Arial][SIZE=2]Mariusz Lewandowski,nauczyciel,Załusków[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]
Grażyna Ruta, nauczycielka, Giżyce

wklejam list od pani Natalii, niezarejstertowanej na dogo, która się chciała wypowiedzieć"

[/SIZE][/FONT]"[I]Dogomanię czytam od kilku lat(nie jestem tylko biernym czytaczem, kupuję cegiełki, podpisuję petycje, namawiam do tego znajomych - pomagam tak jak mogę),pamiętam jak kilka lat temu ARKA nawoływała do bojkotu wywozów, jak sobie pomyślę ile od tamtego czasu handlarze eksportowali psów/kotów i jaki mógł je spotkać los to ogarnia mnie przerażenie. Niektórym psom
kibicowałam, śledziłam ich losy (np. Peraszek, oskalpowana sunia) i załamka psy wsiąkły. Mogę sobie tylko wyobrazić rozpacz ludzi, którzy je znali, którzy się nimi opiekowali a nigdy nie dowiedzą się jaki los je spotkał. Ta niepewność musi być straszna. Przepraszam, że się rozpisałam,całym sercem jestem z Wami i wierzę, że ten okrutny biznes da się przerwać. Pozdrawiam serdecznie. [/I]Natalia[FONT=Arial][SIZE=2]

[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaG']
Cytat pochodzi z roku 2009 - czasu (prawdopodobnie) początków istnienia tajnego pod forum, choć nie wiem dokładnie..
"[B] Ulka18 pisze:[/B]
DZISIAJ JEST KONTROLA Z POWIATOWEGO

[B]Reno odpisuje:[/B]

[B]No to kciuki. Mam nadzieję, że nie zauważą, że nie ma 80 psów i że nie zaczną dociekac co i jak. Nikt nie uwierzy w 80 adopcji na weekendzie"[/B]
[/QUOTE]

Musialam to ponownie zacytowac :angryy:

Przy okazji ponawiam pytanie co sie stalo z miks terierami Kevinem
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/143138-MIELEC-mieszaniec-terriera-Kevin.-Ma-dom/page4[/URL]

i Fidem
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/143120-MIELEC-Fido-pi%C4%99kny-terierek.-Ma-dom./page5[/URL]

oraz z jamnikowatym Radusiem
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/214904-List-do-premiera-RP-w-sprawie-odwo%C5%82.-G%C5%82%C3%B3w.-Lek.Wet.oraz-wyw%C3%B3zek-ps%C3%B3w-do-Niemiec?p=17758351&highlight=Radus#post17758351[/URL]
[URL]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC_4849.JPG[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Teraz to się normalnie wkurzyłem.:angryy:.Raduś tez do Niemiec?!!!Przecież tam w jego sprawie działała Asior..Czy powinienem uwierzyć,że tam gdzie ona działa też coś nie tak?!!
W każdego złą wolę uwierzę czy brak wyobrażni,ale w jej złą wolę nie..:crazyeye:
Zaraz mnie coś trafi normalnie!!!:angryy::angryy::angryy:
Jasna Anielka-może najlepiej wogóle wydać wszystkie bezdomne psy do fatherlandu-sami przynajmniej będziemy zadowoleni z dobrze spełnionego obowiązku,a Niemcy niech się martwią!Normalny szok..Ja już nie chcę nic wiedzieć..
EOT
Waldek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...