Jump to content
Dogomania

RUDY odnaleziony, poszedł za TM


Noemi1

Recommended Posts

[quote name='inga.mm']wg matematyki starszej generacji za 100 ulotek po 5 groszy będzie 5 zł[/QUOTE]

oczywiscie chodziło mi o 1 000 ulotek! 100 to nic...


[quote name='Abrakadabra']
Gdybyśmy znali liczbę, może okazałoby się, ze damy radę uderzyć wszędzie?[/QUOTE]

na pewno by się udało, ale [SIZE=4][B]musiałoby nas być [/B][/SIZE]więcej :( na raz, na miejscu... bo tak to się nie połapiemy :(

zobacz: [B]z wielkiego szukania wyszła dupa.[/B] NIKT oczywiscie nie miał czasu :/ dla starego chorego Rudego...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 903
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mru']Kurier Wyszkowski jak obiecał - umieścił Rudego! :D

[URL]http://www.kurier-w.pl/[/URL]

zobaczcie, ślicznie. widać ładnie. super.[/QUOTE]

świetne:) A z tego ogłoszenia darmowego (do mnie ktoś pisał z gazety) nic nie było? Widziałaś coś? Ja nie sprawdziłam

Link to comment
Share on other sites

Na FB już się na sobotę montuje spora ekipa :)
Może udałoby się w sobotę przypuścić zamsowany atak, z obszukiwaniem gospodarstw i przeszukaniem pobliskich lasów???
Trzebaby tylko do soboty ustalić plan, co gdzie robimy i rozdzielić działania/rejony.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']oczywiscie chodziło mi o 1 000 ulotek! 100 to nic...




na pewno by się udało, ale [SIZE=4][B]musiałoby nas być [/B][/SIZE]więcej :( na raz, na miejscu... bo tak to się nie połapiemy :(

zobacz: [B]z wielkiego szukania wyszła dupa.[/B] NIKT oczywiscie nie miał czasu :/ dla starego chorego Rudego...[/QUOTE]

Ej, ja miałam na myśli ilość tych skrzynek/gospodarstw, do których listonosze dostarczają przesyłki, listy, czy coś tam jeszcze .
Jeśli poznamy ich liczbę i przeliczymy, ze 100 ulotek to .. hiii, hiii, ile to było... ? 5zł to będziemy wiedzieli z jaką wartością pieniężną mamy do czynienia, chcąc powrzucać je do WSZYSTKICH skrzynek.
Jeśli poznamy kwotę globalną, dopiero wtedy będziemy mieli jakiś punkt odniesienia i obraz, o jakiej kwocie rozmawiamy.
Wtedy łatwiej będzie robić cięcia budżetowe ( a może okaże się, że nie trzeba ich robić?) .

Czy ktoś rozumie, o czym ja piszę? Bo ja ani matematycznych, ani humanistycznych talentów nie posiadam...
Prosta baba jestem :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Charly'] A z tego ogłoszenia darmowego (do mnie ktoś pisał z gazety) nic nie było? Widziałaś coś? Ja nie sprawdziłam[/QUOTE]

nie kurde nie sprawdzałam :( co to było? jaka nazwa?


[quote name='Noemi1']Na FB już się na sobotę montuje spora ekipa :)
Może udałoby się w sobotę przypuścić zamsowany atak, z obszukiwaniem gospodarstw i przeszukaniem pobliskich lasów???
Trzebaby tylko do soboty ustalić plan, co gdzie robimy i rozdzielić działania/rejony.[/QUOTE]

ojej ustalić plan to pokuś :) byle przyjechali! jezu :D


[quote name='Abrakadabra']
Czy ktoś rozumie, o czym ja piszę? Bo ja ani matematycznych, ani humanistycznych talentów nie posiadam...
Prosta baba jestem :)[/QUOTE]

a czyli mówisz o policzeniu gospodarstw okolicznych we wszystkich wsiach? chyba trzeba usiąść i policzyć pi razy oko z Wikipedią i mapą :)

Link to comment
Share on other sites

Abra, no troszku mętnie napisałaś, ale ja chyba zrozumiałam :)

mru na razie mamy co najmniej dodatkowe 3 osoby, a nawet chyba 4. Być może będzie jeszcze więcej, bo jedna Pani będzie namawiała znajomych.
Ja też jutro będę wiedziała, kto ze mną pojedzie. Mam nadzieję, że uda mi się upchać moje suczydła do Mamy, to będę bardziej obrotna.

[B]EDIT:[/B] mru, i może druknąć kilka zdjęć Rudego dla tych nowych osób, które go nie znają. Będą mogli też pokazywać ludziom.
Mogę Ci dosłać na maila w porządnej rozdzielczości. Mam też wyseparowanego Rudego z tła. Będą czytelniejsze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noemi1']
[B]EDIT:[/B] mru, i może druknąć kilka zdjęć Rudego dla tych nowych osób, które go nie znają. Będą mogli też pokazywać ludziom.
Mogę Ci dosłać na maila w porządnej rozdzielczości. Mam też wyseparowanego Rudego z tła. Będą czytelniejsze.[/QUOTE]

o tak, daj. przydadzą się do druku!

Link to comment
Share on other sites

ojeza to ja nie rozumiem :D faktycznie

liczę pi razy oko. gmina Tłuszcz (sołectwa:
Białki, Brzezinów, Chrzęsne, Dzięcioły, Franciszków, Grabów, Jadwinin, Jarzębia Łąka, Jasienica, Jaźwie, Kozły, Kury, Łysobyki, Miąse, Mokra Wieś, Pawłów, Postoliska, Pólko, Rudniki, Rysie, Stasinów, Stryjki, Szczepanek, Szymanówek, Wagan, Waganka, Wólka Kozłowska, Zalesie) liczy 18.4 tys mieszkańców
czyli domów jest około nie wiem 4 600? :P tak dzieląc na 4 osoby w rodzinie ;)



[B]btw - wspominaliście o paliwie - [/B]jeśli ktoś chciały wesprzeć poszukiwania Rudego to proszę o wsparcie na konto fundacyjne, to samo co w 1 poście:

[SIZE=2][COLOR=black][B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B]
[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva![/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]
[/COLOR][/SIZE][SIZE=2] [/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]ul. Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa[/COLOR][/SIZE]
[LEFT][SIZE=2] [/SIZE]
[SIZE=2] [/SIZE][/LEFT]
[CENTER][LEFT][SIZE=4][COLOR=blue][SIZE=2][COLOR=black][/COLOR][/SIZE][COLOR=black][SIZE=2]tytuł jakiś [B]poszukiwania Rudego[/B] czy co tam chcecie ;) przyda się bidom i Rudemu na pewno... dzięki![/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[/LEFT]
[SIZE=4][COLOR=blue][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Nooo!!!
Jeśli mamy (załóżmy, że Twoje obliczenia, co do ilości gospodarstw się zgadzają) 4 600 domów, do których docierają listonosze - [B]to korzystając z usług Poczty Polskiej musielibysmy zapłacić 230zł [/B](jeśli się mylę, a pewnie się mylę :). to niech jakiś ścisły umysł mnie naprostuje ) b[B]ez angażowania swojego czasu i rąk.[/B]
[B][B]Pracę wykonaliby listonosze.[/B][/B]

Jednym słowem: do 4 600 domów za pośrednictwem Poczty Polskiej (czyli zatrudnionych listonoszy) za 230zł trafiłyby ulotki o zaginięciu Rudego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']
[B]btw - wspominaliście o paliwie - [/B]jeśli ktoś chciały wesprzeć poszukiwania Rudego to proszę o wsparcie na konto fundacyjne, to samo co w 1 poście:

[SIZE=2][COLOR=black][B]22 1370 1109 0000 1706 4838 7304[/B]
[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva![/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]
[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black]ul. Kopernika 6 m 8, 00-367 Warszawa[/COLOR][/SIZE]
[LEFT]
[/LEFT]
[CENTER][LEFT][SIZE=4][COLOR=blue][COLOR=black][SIZE=2]tytuł jakiś [B]poszukiwania Rudego[/B] czy co tam chcecie ;) przyda się bidom i Rudemu na pewno... dzięki![/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[/LEFT]
[/CENTER]
[/QUOTE]
chyba wystarczy wpisać
[B]"Na paliwo dla Rudego"[/B] albo [B]"poszukiwania Rudego-paliwo"[/B]?
Wydaje się, że nie powinno być wątpliwości na co jest przeznaczona wpłata.
Ode mnie 30 zł poleci dziś lub jutro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']
Jednym słowem: do 4 600 domów za pośrednictwem Poczty Polskiej (czyli zatrudnionych listonoszy) za 230zł trafiłyby ulotki o zaginięciu Rudego.[/QUOTE]

tak, listonosze 230 zł. ale dojdzie też druk. zapytam Czarka ile by kosztowało wydrukowanie tylu ulotek (na stronie są 4, wiec arkuszy 1150...)



[quote name='inga.mm']
Wydaje się, że nie powinno być wątpliwości na co jest przeznaczona wpłata.
Ode mnie 30 zł poleci dziś lub jutro[/QUOTE]

nie bedzie :) Rudy/poszukiwania/paliwo :) wszystko jest jasne :) dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']tak, listonosze 230 zł. ale dojdzie też druk. zapytam Czarka ile by kosztowało wydrukowanie tylu ulotek (na stronie są 4, wiec arkuszy 1150...)[/QUOTE]
Mogę trochę skopiować na a-4.
żeby nie było wątpliwości - kolorowych, laserowych
Dla Asiaczka robiłam, gdy Wasiri zaginął i były ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']No tak. Dochodzi jeszcze koszt wydruku.. A może ktoś ma dojścia do jakiejś drukarni?
Wydruk prawie 5000 ulotek to spory koszt.. nawet nie mam pojęcia jaki ?[/QUOTE]
No 800-set arkuszy nie zrobię.
Myślałam jakiś 200 x 6 na stronie to 1200
wg. starej matematyki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...