Jump to content
Dogomania

Dziwne zachowanie, suka piszczy, jest nadpobudliwa


Agasia

Recommended Posts

Witam, nie mam pojecia w jakim dziale powinnam umiescic moj problem, bo jest on wyjatkowo nietypowy. Nie spotkalam sie nigdy z takim zachowaniem u psa, a stycznosc z nimi mam od urodzenia.

A więc. Moja prawie 2 letnia suczka od kilku dni, zachowuje sie "jak nie ona". Mianowicie duzo bardziej ruchliwa niz normalnie, bardzo interesuja ja zabawki, ktorymi kiedys bawila sie "od swieta". Co najwazniejsze i najdziwniejsze- wiecznie piszczy, skomle. Bawi sie zabawka - piszczy. Siedzi - piszczy. Lezy w kojcu - piszczy. Dawniej byl to raczej cichy pies, skomlal w bardzo ekstremalnych sytuacjach :roll: Nie wydaje mi sie, ze ja cos boli, ze sle zle czuje. Wydaje sie byc zdrowa, ale bardzo zaniepokojona, z podwojna dawka energii. I te piski doprowadzajace wszystkich w domu do szalu... Oczywiscie w nocy jest to samo, suka bardzo malo spi, a my razem z nia (a wczesniej przesypiala spokojnie cale noce, do godziny 8-9)
Co to moze byc, o co moze chodzic? Zachowuje sie, jakby wszystkie zasady i zachowania jakie nabyla w ciagu swojego krotkiego zycia zniknely. Żadne uciszania nie skutkuja.
Zyje z moimi psami na codzien, znam je i wiem ze cos jest nie tak, ale nie wiem co... Myslalam nad pojsciem do weterynarza, ale czuje, ze moj problem moglby go rozsmieszyc... Te zmiany zaszly z dnia na dzien, nagle.
Poczatkowo myslalam, ze po prostu potrzebuje wiecej ruchu, zajec, ale kilka godzin biegania non stop na polu, zabawy z pilka, wykonywanie komend itp. nic nie zmienily po powrocie do domu. Na spacerach jest raczej normalna.
Jesli ktos mialby jakis pomysl co to moze byc, bylabym przewdzieczna...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...