Jump to content
Dogomania

bandycki weterynarz z Obornik Śląskich


hundcwot

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to czekamy na szersze wiadomości,no i mam nadzieję,że będą pozytywne.
Samo określenie zawodu weterynarz to przeczy temu co on wyczyniał,a najgorsze jest w tym wszystkim to,że chyba uskutecznia swoje praktyki do tego czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']pierwsze widze , kilka godzin temu jeszcze tego nie bylo !!![/QUOTE]

wcześniej nie zaglądałam, ale telefon z taką informacją miałam już tydzień temu - czyli conajmniej tydzień jest tam ta reklama

zajrzałam dopiero przed napisaniem posta, chciałam sprawdzić, czy osoba dzwoniąca miała rację

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][URL]http://katalog.onet.pl/8796,hodowla-sznaucerow-srednich,k.html[/URL]


nawet nie wiem gdzie to zglosic ? i jako co ?

w koncu mam prawa autorskie, strona jest od podstaw zbudowana przeze mnie a ktos ja wykorzystuje bez mojej wiedzy ...[/QUOTE]

no ale co w związku z tym? są obie strony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse'][URL]http://katalog.onet.pl/8796,hodowla-sznaucerow-srednich,k.html[/URL]


nawet nie wiem gdzie to zglosic ? i jako co ?

w koncu mam prawa autorskie, strona jest od podstaw zbudowana przeze mnie a ktos ja wykorzystuje bez mojej wiedzy ...[/QUOTE]

myślę, że jeśli tak, to jest to sprawa dla prawnika, i to poważna sprawa, która na tym forum, na tym wątku własnie podważa Twoją wiarygodność

Link to comment
Share on other sites

chyba ze ktos sam sobie wykupi domene - wtedy moze zamieszczac na niej co mu sie zywnie podoba



zreszta wystarczylo ta strone sobie przejrzec - strona byla reklama gabinetu - moja strona byla do tego podpieta


na szczescie sprawa jest juz nieaktualna - mysle ze panowie nie chcieli miec wiecej problemow

Edited by Elitesse
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...